0

Co myślicie o Rashfordzie na pół roku do barcy? Dla mnie fajna opcja, może okazać się drugim Aubameyangiem.

0

@Barcatroll Ja uważam, że Gyökeres jest najsłabszą opcją, ponieważ nie jest sprawdzony w najlepszych ligach, będzie chciał sporą pensje i sam będzie nas kosztował około 100mln, Isak jest sprawdzony w la lidze, bundeslidze i premier league, strzela dużo bramek i jest profilem idelany dla barcy ale jego cena jest bardzo wysoka i będzie nas wynosiła taka transakcja około 180mln, David jest bardzo bramkostrzelnym napastnikiem, sprawdzony w tol 5lig, będzie darmowy od lata i sam jest najtańszą opcją w utrzymaniu, uważam, że jest niedoceniany i to najlepsza opcja pod względem wszystkiego.

0

1. David
2. Isak
3. Gyökeres
Reszta nas nie powinna wogóle interesować, tutaj dałem ranking kim powinniśmy się interesować od najlepszej opcji (biorąc pod uwagę wszystko) do najgorszej (także biorąc pod uwagę wszystko)

1

Niech oni lepiej szykują tego Antonio Cordero a nie się wypowiadają zbędnie.

0

Wolałbym Nico, uważam, że hiszpan zgodził by się bardziej na role rotacji z Raphinha, bardzo dobrze dogaduje się z naszymi zawodnikami co pokazało spotkanie naszych zawodników głównie z Hiszpanii i właśnie Williamsa przed meczem, Leao jest także utalentowany ale bardziej widzę tu baska.

0

Mój ulubiony piłkarz Barcelony na ten moment, a zachowuje się jak dziecko, oby odszedł ale w lecie żebyśmy mieli jakieś pieniądze z tego piłkarza, naprawdę myślałem, że jest lepszym kapitanem.

0

Lepiej postawić na bezpieczną opcje i zagrać Fermienem i Gavim w wyjściowej jedynastce, licze również, że Araujo zyska kilka minut lub zagra od pierwszej minuty, mam nadzieję tym bardziej, że wyjdzie w wyjściowej jedynastce na el clasico i zniszczy tego pajaca z realu(Viniego)

0

Dobra wiadomość dla nas tak naprawdę.

0

Nie ma żadnej porządnej kandydatury za Laporte, uważam, że na chwilę obecną nie ma to sensu. Nie żebym bronił grubasa ale myślę, nie ma co, w lecie można by było kogoś fajnego może ogarnąć ale nie teraz.

0

Temu panu to już podziękujemy.

0

I tak się nam nie uda więc no, ale zawsze warto spróbować.

0

Ale czemu nie Dani Rodriguez? Uważam, że jest lepszy.

1

@BORO_12 Mówiąc szczerze nigdy nie oglądałem jego meczu ale dużo osób mówi, że dobry, słyszałem, że obraził rodzinę Valverde który na parkingu po meczu uderzył Baene w twarz.

0

@BORO_12 No to nie za bardzo chyba, mamy tam szeroką kadre, ale może by się tu sprawdził, jak oceniasz taki transfer?

0

Na jakiej on pozycji najbardziej lubi grać? Lewy pomocnik, środkowy pomocnik czy może ofensywny pomocnik?

0

Nie wiem nie chce mi się już czytać tego wszystkiego, źle oddziałuje mi to na psyche, pora odłączyć się trochę od piłki nożnej bo już za duzo tego wszystkiego.

0

Czy wiadomo coś o tym talencie Cordero z Malagi? Dawno nie było o nim postu a mu się już kontrakt kończy, miał tu przyjść a dalej nic nie wiadomo.

0

@filipo2002 Był świetny pod Xavim i często grał w pierwszym składzie, uwielbiałem go oglądać ale pod Flickiem jest tragiczny.

0

@mikke Nie no akurat Fati jest dość zaangażowany w życie barcelony, może nie pokazuje tego na boisku ale widać, że bardzo chce grać i wrócić do formy.

0

@Kapitan9 zmarnował sam na sam, co z nim jest...

2

Ajj ten Fati... Taki talent był a tak źle gra, jest tragiczny, uwielbiam chłopaka po za boiskiem ale chyba lepsza będzie dla niego ta girona.

1

@Kapitan9 O wszedł właśnie, wykrakałem.

4

Wpuścimy tego Toniego Fernandeza niech se chłopaczek zadebiutuje i zagra.

5

Mendes do nas Balde do nich i uczciwa transakcja :)

2

Takie wypożyczenie jest bardzo na plus i na naszą korzyść, Hiszpan może tam odżyć, spójrzmy na Bryana Gila z Girony wypożyczony tam z Tottenhamu, naprawdę gra dobrze a był uznawany za zmarnowany talnet.

0

Czy jest jeszcze jakaś szansa czy raczej jak wejdziemy na drogę prawną to nic nie da?

0

Wczoraj już było tak pięknie, znów się dałem i uwierzyłem w te beznadziejne plotki, fajnie, że wróciliśmy do zasady 1:1 ale rejestracja Olmo jest bardzo ważna bo to mocny gracz a jak on rozwiąże z nami kontrakt to pewnie znowu oddalimy się od zasady 1:1. Cyrk na kółkach dalej trwa.

0

Nie ma żadnych aktualizacji?

2

Jednak Grubasek Lapcio wiedział co robi, mega miłe zaskoczenie chodź wciąż nie dowierzam.

10

I teraz mam nadzieję, że zawieszenie dla Viniego na 5 spotkań bo Flick machnął ręką i został zawieszony na dwa spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?