Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamil689 no ale Raphinha też już ma 27lat i jest w nega formie. A po za tym i tak by pograł do 33lat na spokojnie tu.
0
@Arekvip Lookman to za grosze bo w 2026 kończy mu sie kontrakt.
17
Powinien więcej grać, to gracz który naprawdę się stara, powinien zagrać w meczu z Sociedad, chłopak zagrał około 80minut w tym sezonie a ma 3trafienia na swoim koncie, powinien grać więcej bo ma spory potencjał.
0
@BORO_12 Son ma zostać na jeszcze jeden rok w Tottenhamie więc chyba odpada, Salah to raczej będzie chciał dużo zarabiać, Sane, Baena i mój szczery faworyt Lookman to fajne nazwiska, rozważyłbym te opcje.
14
Jest taki fajny zawodnik, był nominowany do złotej piłki, strzelił hat-tricka w finale ligi europy Bayerowi Leverkusen, jest bardzo alw to bardzo wszechstronny bo zagra na lewym skrzydle, prawym skrzydle, na pomocny ofensywnej i jako klasyczna 9, jest to Ademola Lookman, świetny piłkarz, dobry fizycznie i dobrze pracuje w obronie, jest szybki, idealny piłkarz dla Barcelony.
0
@Gall No podobno są tam jakieś opcje, że jak Roque zagra dużą ilość spotkań i strzeli 15bramek to może być automatycznie wypożyczony przez jeszcze jeden rok i wtedy za 25mln jak by chcieli go wykupić a teraz jak by po roku chcieli go wykupić to 30-40mln. Oczywiście to są tam tylko jakieś plotki więc nie bierz tego na poważnie, ja uważam, że gdyby okazały się prawdziwe to Betis skorzystał by z pierwszej opcji.
0
Nie mam zielonego pojęcia czy on wróci, daliśmy za niego 30mln, jestem bardziej niż pewny, że Betis nie kupi go za więcej niż 30mln, myślę jednak, że chłopak wróci. Jak wróci to trzeba się będzie potężnie zastanowić czy zostaje czy odchodzi, bardzo trudna sytuacja z nim związana, tutaj się z Deco zgodzę, szkoda chłopaka bo jak tu przyjeżdżał pamiętam jaki był uśmiechnięty i szczęśliwy, później było tylko gorzej.
1
Inigo musi zostać na następny sezon, nawet do rotacji, jest niesamowity pod Flickiem.
3
Miejmy nadzieję, że nie będzie grał w pierwszym składzie.
0
@DonCarletto Grimaldo jest Lewym obrońcą i dodatkowo lewym wachadłowym, Hernandez jest dużo lepszy a Balde jest w formie podobnie jak Barca a Gvardiol tak jak każdy zawodnik city aktualnie bez formy, możesz wejść w mój profil i tam pisze "Ulubione drużyny" ja mam wpisane Barcelona i Manchester City i możesz uwierzyć lub nie oglądam praktycznie każdy mecz obu drużyn i wiedzę jak grają zawodnicy, City przegrało ostatnie 4mecze a Gvardiol to obrońca więc ewidentnie słabo gra, zaufaj.
2
Jak mi jest tego chłopca szkoda... Był taki dobry, był świetny wręcz, jest mi naprawdę przykro i wiem, że już nie wróci. Nie wiem kto będzie chciał go kupić, myślę, że nikt i prawdopodobnie zostanie tu do końca swojego kontraktu. Liczę na to żeby ta Sevilla go chciała nawet na wypożyczenie i wtedy jego pensja 50/50.
0
@DonCarletto Napisałem: "Widać było NA POCZĄTKU, że nie daje rady" tak teraz jest naprawdę dobrym lewym obrońcą ale dalej gorszym od Hernandeza czy Grimaldo, nawet Balde w formie takiej jak teraz jest obecnie trochę lepszy ale to dlatego, że ogólnie całe City sobie nie radzi.
20
Auba, wielki piłkarz, tęsknie za nim, to bohater ciemnych czasów tu w Barcelonie.
0
@DonCarletto no a City popełniło błąd kupili go za 90mln aż a mu wartość spadła do 75mln i widać było na początku, że nie daje rady.
2
Victor musi zostać do końca sezonu, później zobaczymy bo gdyby dołączył David do nas to myślę, że nie byłoby warto trzymać go i lepsze by było wypożyczenie albo po prostu zrobić "Biznes" cofnąć Victora, Martina i Domingueza do Barcy atletic i tam by chłopaki dużo grali i dużo by dali drużynie i byłaby szansa, że byśmy wskoczyli do drugiej ligi hiszpańskiej a to skutkowało by większymi dochodami.
1
20-25mln za gracza z ligi Chorwackiej? To nie brzmi i dobrze i zachęcająco, rozumiem talenty za max 5mln ale 20-25mln to stanowczo za dużo.
1
Dla mnie ideał, Costa jest za drogi, Bułka trochę od tamtego sezonu przygasł więc myślę, że fajny pomysł. Jeżeli chodzi o adaptacje to brak problemu, ma tu swojego kolegę Kounde noi stety bądź niestety Lenglenta, załóżmy również, że jest duża szansa na podpisanie Davida także z Lille.
0
To zapraszamy Rodri do nas, my z chęcią cię przyjmiemy(oczywiście ironia, nie mamy pieniędzy na takiego dużego zawodnika)
2
W końcu coś o nim, czekałem na ten artykuł już od dawna bo tak się składa, że udało mi się zobaczyć mecz w jego wykonaniu na żywo, facet jest wybitny, strzela dużo bramek, jest szybki, celność na naprawdę fajną, idealnie by pasował do nas, uważam, że jak się nie uda podpisać za darmo Davida to właśnie Marmosouh byłby strzałem w dziesiątkę, naprawdę możecie mi wierzyć lub nie ale jest świetny, ostanio Frankfurt tworzy wiele talentów na pozycji napastnika min. Kolo Muani, Marmosouh i kilku innych.
2
Nie zgadzam się, według mnie nie grał naprawdę źle, wiadomo, że grał słabo jak cała drużyna ale w jakieś 2 akcje ofensywne zrobił, fajnie wymieniał się pozycją z balde, według mnie naprawdę ok mecz w jego wykonaniu. Tak samo nie rozumiem tego hejtu na De Jonga po wczorajszym meczu, facet wprowadzał spokój na boisku a nasza gra bez niego była bardzo hautyczna, uważam, że akurat jak na Fatiego i De Jonga zagrali przyzwoicie, dalej nie rozumiem dlaczego Flick nie wstawia w takiej sytuacji jak ta wczorajsza Torre, chłopak naprawdę bardzo się stara i to pokazuje, ma już trzy gole w tym sezonie gdzie praktycznie nie gra, powinien dostać wczoraj tą szanse.
0
Niech se tam gra, jego zachowanie w stosunku do barcy jest karygodne i nie powinien tu wracać, bardzo słabe zachowanie ponieważ jest wypożyczony a całuje herb Betisu. Gorzej będzie jak go betis nie wykupi.
18
Zawsze lepszy od Domingueza.
0
@Hosh No, nie będę teraz się z tobą przekomarzał jak dzieci ale przed słowem "ale" nie stawia się przecinka, akurat tego uczyli w 3-4 klasie podstawówki więc jeżeli nie zdałeś już w drugiej klasie to akurat nie ma cię za co obwiniać jeśli tego nie wiesz.
4
Zawsze warto walczyć o takie talenty.
0
@Hosh słowo "Chodź" ma kilka znaczeń, uczyli tego w drugiej klasie podstawówki.
6
Chodź go bardzo nie lubię, to nikomu nie wolno życzyć kontuzji. Wracaj do zdrowia.
0
@peetwithbarca Myślę, że Davies napewno zmniejszył by pensje, jeżeli by chciał naprawdę tu przyjść to by wiedział, że mamy problemy finansowe.
3
@BarOlek Też tak myślę ale darmowe transfery takie jak Tah Davies czy David to aż się prosi ich podpisać.
0
@Mroziu może i wiekowy ale najlepszy na świecie więc mnie to dziwi ale jak już powiedziałem, to lepiej, że go nie powołał.
10
Dziwi mnie brak powołania Inigo Martineza ale to dobrze oczywiście, że nie został powołany.