Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Laminedependencia Jest w konfederacji, to już wiele o nim mówi.
0
@eckov Kontuzje to dlatego.
1
@blakkudium Yep, Milan niewiele ryzykuje i może za to dużo zyskać.
2
AC Milan pozyskał w zasadzie Vicora Boniface'a w 12 godzin!!.
Kapitalny transfer i jeśli będzie zdrów to Milan ma zawodnika który ma potencjał na strzelca klasy światowej, a Napoli ma wziąć za to Rasmusa Hojlunda.
Coś w Milanie ruszyło, chyba z powodu Igli Tare który sprząta aż miło w klubie, no ale pozyskanie Boniface'a to jednak jest klasowe wzmocnienie na papierze.
1
@Conradxc Weź człowieku przestań za przeproszeniem pieprzyć swoje bzdury. Wystarczy , że kobiety nie miały praw wyborczych , a mężczyźni je mieli, więc defacto zmieniali losy wielu ludzi .
Nie wiem skąd ty jesteś ale ewidentnie zajeżdża tutaj nieuctwem i na dodatek mizoginią.
1
@FiscaelBarca Na wielu pozycjach, ale w drugiej linii będzie potrzebny i na lewym skrzydle także.
1
@Filipem Njr wiem z. Czego tu się śmiać. Ktoś się spodziewał ze hazard aż tak upadnie?
3
@RoberDzik Jage dodaj do sił dobra.
A z niemiec siły dobra to bvb a siły zła Bayern.
0
@Efren Wystarczy spojrzeć ile usa wydaje na cele śmierci A ile na zwykle. Dodaj koszty wszelkich apelacji, prawników, a średni koszt celi śmierci potrafi przekroczyć 100 tys USD kiedy cela zwykła kosztuje maksymalnie do 70 tys. Tak, te cele są droższe, oni nie siedzą w zwykłych celach, bo to są ludzie najczęściej izolowani, pod ścisłym rygorem oraz przed kara zostają im w celi zapewnione lepsze warunki niż zwykłym więźniom
No ale mamy coś takiego jak domniemanie niewinności, więc wszelkie decyzje zapadają na ławie, a przy przypadku kar śmierci cały przebieg jest złożony, czasochlonny i gdy decyzja zapadnie to mamy apelacje po czym znów mamy wyrok I dalej w to brniemy.
0
@Ojciec_Dyrektor napisałem u góry.
0
@Efren Ponieważ koszty kary śmierci są większe, proces kary śmierci trwa latami oraz cele śmierci są droższe w opłacie niż cele dla dozywotniakow, no i kara śmierci może być niebezpieczna dla opozycji patrz Białoruś, no i nieodwracalnosc kary, bo przecież ta osoba może być niewinna.
Zbyt dużo argumentów przeciw tej karze.
1
@RichardWinters Jest niebezpieczny.
5
@Faro To Xabi pięknie by się przywitał z La liga.
13
Bardzo ładne koszulki mamy w tym sezonie.
0
@Ojciec_Dyrektor Bo kara śmierci jest bezsensowna forma kary.
1
@bezalkoholowy Na szczęście nie ma takiej kary.
0
@ShawnC Tak, Krym ma niedobory benzyny i już są wprowadzane ograniczenia, także w innych obwodach z powodu uszkodzenia rafinerii.
Tak, bo blog ludzi którzy przeważnie są pro russia na pewno Ci wszystko pokaże, no oczywiście. Wybacz, ja vlogow ludzi którzy latają do ruskich mam głęboko gdzieś.
Wystarczy popatrzeć na pkb oraz na to jak wysoko stopy procentowe podnosi Rosja. Kraj wykrwawia się na wojnie i tego blog ci nie pokaże.
5
@Aragorn33 Bo on myślał że jest nie wiadomo kim i dostanie zaproszenie, a prawda jest taka że trzeba schować dumę do kieszeni i zgłosić się do udziału w rozmowach, zwłaszcza że Polska to kraj tranzytowy w wojnie i to główny, no ale najwidoczniej dla niektórych ego jest ważniejsze niż naród.
1
@krycha2201 Widać że troll. Konto założone w sierpniu i komentarze głównie uderzające w Tuska.
10
Widzę że super duper Silna mateczka Rassija ma kolejne problemy, tym razem brakuje benzyny i zaczyna być już sprzedawana na kartki, a powodem są ataki na rafinerie Rosyjskie.
Ojojojoj, no przecież Rosja taka silna i stabilna, a tu brakuje ziemniaków, brakuje paliwa, brakuje na datki socjalne, generalnie brakuje na wszystko, ale dobrze jest, dobrze chłopaki robią, dobry przekaz z Russia Today leci.
1
@Shad0wK1ng A ty jakimś trollem jesteś?
1
@clyde Nie, problemem Ukrainy była pomarańczowa rewolucja która okazała się porażka, bo juszczenko I tymoszenko nie dogadywali się więc obywatele wybrali Janukowycza który zrobił totalny chaos w tym kraju i potem wiemy co się stało.
Zresztą Putin I tak ostrzył zęby na Ukrainę od początku.
0
@Kgorecki2500 Mówię o spotkaniu które do niczego nie doprowadzi, bo i tak złamie traktaty, a jedyne jakie go odstrasza to Ukraina w NATO, bo żadne gwarancje nie mają sensu co właśnie pokazał okres przed druga wojna światowa.
Z tym drugim to się zgodzę.
0
@Kgorecki2500 No ja nie rozumiem czym tu się można ekscytować, tym, że spotkanie do niczego nie doprowadzi? Ja już mając 22 lata wiedziałem, że Putin to naczelny kłamca i zbrodniarz którego dyplomacja w ogóle nie interesuje co pokazał przez 25 lat.
Ja nawet z tego mature pisałem, więc coś tam wiem :)
1
@Kgorecki2500 Które Putin złamie, bo jedynym sposobem na Rosję jest walka, żadna dyplomacja nie ma sensu, bo to dla reżimu Putina oznacza porażkę
0
@Kgorecki2500 A dzieje? Co te spotkania dadzą? Przecież to nadal gra na zwłokę, a wojna nadal będzie trwać.
No wow, pandemia też będzie w podręczniku ale co to zmieni? Chcesz to zajmij się kronikarstwem, ale w tej chwili żadne spotkania do niczego nie doprowadza, bo to dalsze zwodzenie Europy, a Trump już pokazał swoja prorosyjskosc do Rosji clami na ue.
0
@Kgorecki2500 Nie, nic się nie dzieje. Nie wiem ile masz lat, ale ewidentnie naiwnie na to patrzysz. Wojna nadal będzie trwać I nic tutaj się nie zmieni zbytnio. Wojną Putin utrzymuje swój reżim bo wszystko położył na Ukrainę, łącznie z krajem.
Trump będzie przeciągać line ile się da, a Putin nadal będzie łamać wszelkie obietnice.
0
Przecież Trump to robi celowo, Gość już robił biznesy w latach 80. Nie od dziś wiadomo jakie ma stosunki z Putinem i ta gra na zwłokę do Przywódców europy jest celową zagrywką z jego strony.
Nie rozumiem udostępniania jego pierdów na tym forum, bo kto go zna to wie jaki ma stosunek do Federacji Rosyjskiej.
Nie wierzcie w żadne zapewnienia, bo wojna nadal będzie trwać, bo od tego jest zależne być albo nie być Putina.
0
@Shad0wK1ng A kim ty jesteś? Ciekawi mnie twoja persona.
0
@tomek8756 Każdy równie odklejony z tej trójcy.