0

@Kgorecki2500 A dzieje? Co te spotkania dadzą? Przecież to nadal gra na zwłokę, a wojna nadal będzie trwać.

No wow, pandemia też będzie w podręczniku ale co to zmieni? Chcesz to zajmij się kronikarstwem, ale w tej chwili żadne spotkania do niczego nie doprowadza, bo to dalsze zwodzenie Europy, a Trump już pokazał swoja prorosyjskosc do Rosji clami na ue.

0

@Kgorecki2500 Nie, nic się nie dzieje. Nie wiem ile masz lat, ale ewidentnie naiwnie na to patrzysz. Wojna nadal będzie trwać I nic tutaj się nie zmieni zbytnio. Wojną Putin utrzymuje swój reżim bo wszystko położył na Ukrainę, łącznie z krajem.

Trump będzie przeciągać line ile się da, a Putin nadal będzie łamać wszelkie obietnice.

0

Przecież Trump to robi celowo, Gość już robił biznesy w latach 80. Nie od dziś wiadomo jakie ma stosunki z Putinem i ta gra na zwłokę do Przywódców europy jest celową zagrywką z jego strony.

Nie rozumiem udostępniania jego pierdów na tym forum, bo kto go zna to wie jaki ma stosunek do Federacji Rosyjskiej.

Nie wierzcie w żadne zapewnienia, bo wojna nadal będzie trwać, bo od tego jest zależne być albo nie być Putina.

0

@Shad0wK1ng A kim ty jesteś? Ciekawi mnie twoja persona.

0

@tomek8756 Każdy równie odklejony z tej trójcy.

2

@GeneralXavi Szkoda ze tak nie powiesz o Nawrockim.

0

@michal26 A widziałeś jaka jest cena tych mieszkań? Zresztą ile wynosi metraż twojego mieszkania?

Zagospodarowanie mam na myśli przestrzeń na zewnątrz, a to miało ręce i nogi w porównaniu do nowoczesnego budownictwa gdzie wiele mieszkań nawet nie spełnia standardów na obecne czasy.

Jak na tamte lata było to rozwiązanie I to całkiem udane. Zostawienie wszystkiego w ręce prywatnym spolkom doprowadziło do kryzysu mieszkaniowego, bo deweloperzy zrobili z mieszkań towar który można opchnąć byle komu za jak największą sumę.

2

@Safrani Dobrze, do pierdla z faszysta

0

@michal26 Przestrzeń, zagospodarowanie terenu jest sto razy lepsze niż obecna deweloperka która nie trzyma w ogóle standardów, do tego mikrokawalerka która wynosi mniej niż 20 m2, a to już jest rozbój w biały dzień.

Rzeczywiście jakość mieszkań nie jest najwyższej jakości, ale przestrzeń tych mieszkań czy zagospodarowanie terenu wokół bije na głowę obecne budownictwo bez jakiegokolwiek ładu i składu i w zasadzie osiedla tbsowskie wyglądają najlepiej ze wszystkich pod tym względem. Rzadko się spotykam z dobrym osiedlem od prywaciarza, a jak już to ich cena jest wręcz kosmiczna.


0

@michal26 Te bloki które po dziś są lepiej wykonane przestrzennie niż obecna patodeweloperka? Bring it.

Obecne osiedla są okropne, brzydkie szeregówki które często gęsto służą jako apartamentowce pod jednodniowe wynajmy, a ceny kupna są kosmiczne. Kurcze świetni ci deweloperzy. Zresztą nie tylko szeregówki ale nowe blokowiska budowane przez dewelopera nie przypominają niczym mieszkań tylko chow klatkowy, za to lepiej wyglądaja mieszkania kiedy za to się bierze budownictwo społeczne.

Ten system deweloperski w ogóle się nie sprawdza jaki obecnie mamy, bo nie jest nastawiony na ludzi tylko na zysk I już dawno państwo powinno wziąć nad tym piecze, bo mieszkania budowane w absurdalnych terenach i kupno które wynosi tyle że w 30 lat tego nie spłacisz nie jest żadnym udanym eksperymentem.

0

@michal26 Jeśli zwołane jest referendum I obywatele chcą się odłączyć to państwo nie powinno robić większych przeszkód, tymczasem w Serbii mieliśmy sytuację gdzie odebrano autonomie kosowianom I od tego wszystkiego rozpoczal się konflikt pomiędzy Serbia a kosowem, a ostatecznie doszło do niepodległości tego kraju.

Serbia próbowała zatrzymać siła te tereny, ale nic to nie dało. Nie wiem no masakra w srebrnicy bosniakow czy czystki etniczne kosowian oraz alabanczyk na przełomie lat 90-00.

0

@michal26 Niepodległość krajów balkanskich to był złożony proces gdzie obywatele tego się domagali, a nie ze odebrano je siła Serbom. To społeczeństwo nie chciało być w tym kraju i mieli prawo do swoich roszczeń w tym przypadku, a wszyscy wiemy do jakich zbrodni dopuszczala się Serbia.

0

@michal26 Nie wiem no, państwo? XD

0

@michal26 Idealny scenariusz jesr taki, że należy się pozbyć deweloperów i tyle. Branża niezbyt potrzebna dla tego kraju.

0

@michal26 Kto serbom zabrał tereny?

0

@Eto'o9 R10 No niedosyt uważam.

2

Już meczy mnie to gadanie że co by było gdyby nie cholo, a prawda jest taka że Atletico może więcej mając taki fajny skład, a gra ciągle ten sam football i zawsze jest to poczucie niedosytu, no i w każdym innym klubie to szybciej by się pożegnali z cholo,ale nie tutaj bo tu wręcz jest nie do ruszenia, no i to trener zabijający ofensywny potencjał piłkarzy. Uważam że od Atletico powinno wymagać się jednak więcej niż tylko lokaty 3-4 miejsca gwarantujące lm.

0

@Popitek12 Bojan Krkić bez dwóch zdań.

6

Yamal ta bramka pokazał dlaczego nr 10 mu się należal.

Ogólnie to był taki wręcz mecz sparingowy. Nie za wiele się działo po dwóch czerwonych kartkach, a piłkarze ewidentnie grali na zaciągniętym ręcznym.

0

Ponoć Rasmus Hojlund jedną nogą w Milanie. Zawodnik zgodził się na transfer i pozostała tylko kwestia dogadania sie z United co do formy transferu.

Milan ma rękę do odbudowy piłkarzy jak mało który klub, więc Duńczyk może tam hulać.

0

@pafcioxxx Tragiczny komentator serio. Gość jest tak nienaturalny i często gada nie na temat, że aż mam go ochote wyłączyć.

0

Może Barcelona powinna zrobić zrzutkę na transfery jak republika na wozy transmisyjne?

0

Paluszek i główka to szkolna wymówka panie Garcia.

0

@Comentateiro już w Milanie był genialny.

0

@Hawajczyk Ale mają wokół siebie starych wyjadaczy więc akurat transfery uważam za udane w ich wykonaniu. Właśnie Reijnders robi show.

0

Reijnders gol I asysta pierwszego stopnia . To jest Pan piłkarz i to widać po jego każdym kontakcie z piłką.

0

@Comentateiro Ten zespół potrzebuje gry bardziej bezpośrednej.

0

@Hawajczyk Zostali kupieni jako zawodnicy Rozwojowi więc zobaczymy. Ait Nouri to akurat zawodnik z bardzo dużym potencjałem i kogoś takiego brakowało w City na lewej stronie obrony.

2

Ależ nie mogę się doczekać meczu. Już dawno nie byłem tak pozytywnie nastawiony jak na ten sezon

Co do Erica to bardzo dobrze, Garcia od pewnego czasu wygląda lepiej i to normalne, że Flick właśnie postawił na Hiszpana.

1

@Ku84fcb Nie lubię jak ktoś mówi o nienawiści, to polaryzujace, ale jeśli jakichś nie lubię to zdecydowanie Bayern(serio nie wiem za co można lubić ten klub) , Inter, Juventus, Getafe, Legia Warszawa i nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Liverpoolu czy City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?