0

Gdyby w piłce nożnej chodziło o walkę na słowa i prowokowanie to niewątpliwie ten pan byłby bezkonkurencyjny. GD zbliża się, zaczyna się gra Mourinho. Mam nadzieję, że Guardiola nie zdecyduje się na kontrę wystarczy to, by jego zespół odpowiedział w sobotę na boisku.

0

Michal26
Raczej Ikera.

0

Laska swoją drogą, on jest piłkarzem, za to mu płacą więc mam prawo oczekiwać od niego dobrej gry.

0

Poggi

Po części zgodzę się z Tobą, ale już nie raz w tym sezonie Pique siedział na ławce lub na trybunach kosztem Mascherano. Guardiola na każdym kroku, przy każdej okazji chwali Masche, więc to też co znaczy. Gerard zamiast adorowaniem swojej luby niech zajmie się piłką, bo w ostatnich miesiącach zanotował ogromną zniżkę formy.

0

Pique mimo ostatnich dobrych meczów przed kontuzją nie przekonuje mnie do siebie, to już nie ten sam zawodnik co 2 lata temu. Z perspektywy czasu Mascherano to najlepszy transfer ostatnich lat ze względów sportowych i ekonomicznych. Puyol i Javier świetnie się rozumieją, jak dla mnie to oni powinni stanowić trzon bloku defensywnego, na ten czas dla Pique nie znajduję tam miejsca.

0

Administratorzy śpią. Czekam na newsa z konferencją Guardioli.

0

chciałbym*

0

Jeśli już kupować kogoś na pozycję napadziora to ja w barwach Blaugrany ujrzeć Muniaina.

0

Sawik_10

Idź już spać, ochłoń po ciężkim dniu, bo zaczynasz się gubić, prawiąc raz po raz jakieś nowe stwierdzenia i tezy, które są naprawdę idiotyczne. Mądry człowiek tu napisał, że mistrzostwo zdobywa się w meczach z ogórkami. Podpisuję się pod tym obiema rękami.

"W LM drużyny tak na prawdę udowadniają czy zasłużyły na awans do niej."

Pozwolę sobie to przemilczeć.

0

Sawik_10

Nie potrzebuje tu agresji rozwścieczonych psów z rm.pl, wejdź tam i sam spójrz, większość komentarzy jest autorstwa 15-16 latków. To dotyczy również naszej społeczności, kibiców Barcy. Wraz z sukcesami nadciągnęła fala sezonowców. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć godnego kibica drużyny odwiecznego rywala, z którym można w kulturalny sposób podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Ot co, taki świat.

0

Sawik_10

Mimo wszystko uważam, że stawianie tego typu tez na tym etapie sezonu jest co najmniej nie na miejscu.

0

Sawik_10

Swoje genialne morały będziesz mógł prawić po sezonie, w przypadku zdobycia tytułu. Teraz tylko robisz z siebie głupca, wykazując się totalnym brakiem pokory. Krok po kroku, wiesz co to znaczy? Tak więc zejdź z chmur, nie bądź zadufanym bufonem.

0

grzechol55

Pokory człowieku, pokory!

0

Strata punktów Realu oczywiście cieszy, przewaga zmalała, ale nadal wynosi 4 punkty. Musimy pamiętać, że sprawa mistrzostwa nadal leży w rękach Realu, to oni wciąż patrzą na nas z góry. Czytając poniższe komentarze boli mnie to, że większość już wita się z tytułem, nie mając krzty pokory. Nadmierna pewność siebie już nie jednego zmyliła, aby znaleźć tego przykład nie musimy sięgać daleko. Jeszcze kilkanaście dni temu zawodnicy RM zgodnie śpiewali, że nie wyobrażają sobie straty prowadzenia w lidze. Panowie, nie oglądajmy się na nikogo, róbmy swoje, wygrywajmy, a upragniony cel w postaci mistrzostwa przyjdzie sam!

0

Szybki, zwinny a zarazem silny i twardy obrońca to w obecnej piłce ewenement na skalę światową. Puyol bez wątpienia należy do ścisłej czołówki defensorów na świecie chociaż do młodzików już nie należy, tym bardziej należy mu się szacunek za zaangażowanie i zdrowie, którego zostawia masę po każdym meczu.

0

Jasne, że będzie.

0

Artykuł dobry, ukazujący sporo prawdy, jak również kontrowersyjny. Sędziowie w ostatnich meczach mylą się na naszą niekorzyść, w tym samym czasie Realowi rozjemcy sprzyjają. Cóż, przypadek czy może spisek? Nie sądziłbym, aby wszystko to, co dzieje się w lidze było ustawiane z góry, to już jednak nie te czasy, gdzie w wszystkich organach rządziła korupcja. W piłce nożnej istnieje bardzo duża prawdopodobieństwa że pojawią się pomyłki, wynik będzie niesprawiedliwy, ale dzięki temu sport ten cieszy się największą popularnością. W tym sezonie wiatr wieje nam w oczy, ale nie trzeba daleko sięgać w przeszłość, by przypomnieć sobie również bardzo kontrowersyjną czerwoną kartkę dla Pepe, czy symulacja Busquetsa i wyrzucenie Motty w półfinale LM. Nie bądźmy hipokrytami, bo takimi będą nas postrzegać, troszeczkę pokory i obiektywizmu, kiedyś role się odwrócą i to inna drużyna zostanie skrzywdzona na naszą korzyść. Skupmy się czysto piłkarsko nad spektaklem, który nadchodzi. Oczekuję zaciętego widowiska obfitującego w piękne bramki. Mam nadzieję, że po najbliższym GD nie dojdzie do kolejnych kontrowersyjnych decyzji. Visca el Barca, Hala Madrid!

0

Laskowski chyba nadal pracuje w Canal +, nie tak dawno słyszałem go komentującego Legię.

0

Makaj, skoro już jesteś może dodasz zapowiedź meczu z Betisem? :)

0

Patrząc na niego mam przed oczami elfa.

0

Catalunya2011

Raczej jutro, nie dziś.

0

A co z naszymi apelacjami o zmianie oceny co do reszty zawodników?

0

Alba do drogich też nie należy, bo wycenia się go na 6 mln Euro, jednak jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez 1,5 roku, więc trzeba by było wyciągnąć 10 baniek na jego transfer.

0

Niestety, rzeczywistość jest okrutna. Wartość Abidala jest rzeczywiście dużo wyższa, ale takie czynniki jak wygasający kontrakt i brak zdecydowania samego zawodnika co do renegocjacji kontraktu składają się na to, że Abi z Barcelony mógłby być wyciągnięty za te marne 4mln. Smutne, ale prawdziwe.

0

Nie był to łatwy mecz do oceny widzę, że oceniający też mieli nie lada problem. Co do oceny Messiego wszystko zostało powiedziane już niżej, nie widzę innej możliwości już zmiana aktualnej noty. Poza tym nie mogę zgodzić się z oceną dla Puyola, według mnie jest zdecydowanie za niska. Owszem, popełnił błąd w kryciu przy bramce dla Espanyolu, ale zanotował również wiele przechwytów. Zwróćcie uwagę na to, że wszystkie (!) groźne ataki gospodarzy były wyprowadzane z prawej strony, czyli tam, gdzie zostawała luka po Alvesie, który totalnie zapomniał o defensywie w tamtym spotkaniu. Czwórka dla Tarzana przy ósemce dla Pique to zbyt duża rozbieżność. Jak dla mnie co najmniej 6
Z tą oceną dla Fabregasa również mógłbym polemizować. Świetna bramka to nie była, dużo dołożył od siebie bramkarz, który zdecydowanie lepiej mógł się zachować. Poza tym, jedno dobre wejście(niewykorzystane zresztą) i wkręcenie obrońców to za mało na 7. Ja osobiście 'obieżyświatem' bym go nie nazwał, bardziej pokusiłbym się o stwierdzenie, że Fabregas w tym meczu nie mógł znaleźć swojej pozycji.

0

Realista

Co u Altintopa?

0

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Maxwell od jutra będzie zawodnikiem PSG. Mam nadzieję, że Abidal dojdzie do porozumienia z władzami, w przeciwnym wypadku w letnim okienku trzeba powalczyć o Albę.

0

Zelek1992

Kiedy masz wolny dzień, umówię Cię na wizytę z psychiatrą.

0

Nikt do końca nie wiem jak to jest, pieniądze swoją drogą, ale mi wydaje się, że chodzi o długość kontraktu i tu jest problem. Dziś Wenger zapytany o to, czy będzie się starał sprowadzić w zimowym okienku obrońcę odpowiedział:
Nie, w tym momencie nie jesteśmy blisko pozyskania żadnego zawodnika.

0

Oby ta informacja okazała się plotką. W przypadku jego odejścia zespół bardzo wiele straci, Adriano i Maxwell razem wzięci nie dają zespołowi tyle co Abidal. Jestem dobrej myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?