Kawus27
Dołączył/a: sierpień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban dla idioty!
0
Dziwicie się Inieście? On też jest świadomy tego, że będzie musiał więcej zapie^rdalac niż chociażby w tamtym sezonie. Był Yaya, miał kto czyścić po ewentualnych stratach piłek w napadzie. Nie oszukujmy się, Busi wszystkiego nie zgarnie. Mascherano jest idealnym kandydatem na zastępcę Toure, ale skoro zarząd twierdzi inaczej...
Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś z młodych wybije się tak jak Pedro w ubiegłym sezonie.
0
Przykre jest to, że każdy uważa Barcę za maszynę do zdobywania pucharów, Superpuchar musi być zdobyty. Czują to też nasi młodzi z Barcy B, którzy, być może, za bardzo się przejęli. Wiadomo, że takiemu Abidalowi czy Gabiemu łatwiej jest u boku Pique czy Puyola. Nie skreślajmy naszych juniorków. Jeszcze przyjdzie ich czas, trzeba dawać im szansę!
0
Ja już swoje podsumowanie pisałem. Nie krytykując nikogo najgorszy mecz rozegrali Bojan i środek obrony. Sergiego nie będę krytykował, bo to dopiero jego pierwszy tak ważny mecz. Od Milito i i Abidala wydaje się więcej. To zdobywcy LM, wielu innych pucharów. Abidal na LO jest najlepszy na świecie ( może jeszcze Ashley Cole), na środku defensywy nie wygląda dobrze. Ibra wziął się za grę, widać, że chce coś udowodnić. Ludzie, którzy go krytykują to zwykli antyzlatani. Gdyby grał Villa i zagrał słabo to nikt by nic nie pisał. Każdy się przyzwyczaił i twierdzi, że Ibra to drewno i słabiak. Spotkałem się z opiniami, że gole na Emirates Stadium to był fuks. Dla mnie to żałosne, druga bramka Ibry w meczu z Arsenalem to istny majstersztyk. Życzę mu najlepszego sezonu w karierze. Wierzę, że to się spełni!
0
Podsumujmy. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu dobra, bramka Ibry (tak jak pisałem). Szkoda trochę, że nie mogliśmy zobaczyć Ibry i Messiego bo to mogłoby przynieść jakieś bramki. Jak dla mnie młodzi z Barcy B spisali się dziś słabo, ale to nie oznacza, że przestaje w nich wierzyć. Bramki to indywidualne błędy defensywy, Sergi Gomez przy wszystkich 3 bramkach zachował się tak jak nie trzeba, ale jego czas jeszcze przyjdzie. Pierwsza bramka to również błąd środka defensywy, taka prostopadła piłka nie miała prawa przejść. Najsłabsze ogniwo? Niestety, chyba Bojan, wydaje mi się, że lepiej się czuje w roli czarnego konia, który wchodzi na boisko w końcówce spotkania i dobija rywala. Nadal wierzę w tych chłopaków, zobaczycie, jeszcze nieraz będziecie wymawiać ich nazwiska. Teraz rewanż, liczę na to, że zagrają nasi mistrzowie. Chciałbym też zobaczyć Ibrę i El Guaje w akcji, jestem ciekaw jak się rozumieją na boisku.
0
Zgranie? A co robią na treningach? Od zgrywania są treningi. Zobaczysz, młodzież da radę, oby strzelili bramkę, wynik 1:1 byłby dla mnie bardzo satysfakcjonujący.
0
Czyli tak jak chciałem Pep sprawdza młodzież. I bardzo dobrze, o atak się nie martwię (zobaczycie, Ibra coś ustrzeli), z linią pomocy też nie jest źle, oprócz szklanego Milito obrona też wygląda dobrze. Zagadką jest tylko postawa bramkarza, oby naszych młodych wilczków trema nie zjadła. Vamos!
0
W Interze na pozycji DM gra Cambiasso, rodak Mascherano, jak dla mnie obok Toure i Javiera najlepszy defensywny pomocnik na świecie. Jeśli do Mediolanu zostanie ściągnięty Masche, nie ma wątpliwości, że będzie grał w pierwszym składzie bo to pupilek Beniteza. Estebanowi nie bardzo to będzie na rękę, a wtedy otwiera się dla nas kolejna szansa zakupu świetnego, taniego DM. Oby skuteczna...
0
Gdyby porównać grę Yayi i Busquetsa na mistzostwach lepszym był ten pierwszy. Nie wiem dlaczego Pep myślał inaczej. U nas miał zadania bardziej destrukcyjne w WKS bierze na siebie rozgrywanie piłki. Cóż, jak to się mówi ' już po ptokach'
0
Przypominacie sobie, ileż to już napastników City miało ściągnąć. Villa, Drogba, Pato - to nie wszystko. Zwykła bujda. A nam zwykłych ludziom pozostaje modlić się do Boga aby piłka nie zamieniła się w zabawę ' kto da więcej'.
0
Wygląda na to, że to kolejna z oper mydlanych. Roy ogłosił, że Javier zostaje w LFC. Następca Yaya jest potrzebny natychmiast a ja lepszego DM niż Mascherano nie widzę. To samo tyczy się środka obrony, który musi być wzmocniony co najmniej jednym klasowym stoperem. Może uznacie mnie za szaleńca, ale ja widziałbym u nas Gallasa. Doświadczony stoper, który w przypadku kontuzji Pique czy Puyola z powodzeniem mógłby ich zastąpić.
0
Wcale tak być nie musi. Ibra w przedsezonowych wywiadach, że ten sezon będzie należeć do niego. Podkreśla też to, że to jego najlepszy pierwszy sezon w nowym klubie, wbrew temu co mówi połowa użytkowników tej strony. Nie skreślajmy go, z dnia na dzień talentu nie zgubił.
0
Dajmy szansę młodym. Niech poczują smak prawdziwej piłki. Wierzę w tych chłopaków, to jest przyszłość Barcy.
0
Jeżeli miałbym go oceniać po grze w RPA to tak: kilka meczy (szczególnie te w fazie grupowej) grał wybornie, co podkreślali komentatorzy TVP. Jednak ćwierćfinał kompletnie zawalił, jak cała reprezentacja Argentyny. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy nim a Senną to jednak wziąłbym tego drugiego. Kontrakt z Senną na dwa - trzy lata daje nam komfort posiadania w zespole kilku świetnych defensywnych pomocników. W ciąg tych 2-3 lat spokojnie wprowadzać do zespołu Thiago i JDS, więc żadnego Cesca nam nie trzeba. Swoją drogą ciekaw jestem, jak wpłynie na niego ta cała karuzela z rzekomym przejściem do Barcy...