Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malicinho W takiej grze u mnie walka jest nisko na liście priorytetów. Dużo bardziej liczą się towarzysze historia i świat. Chociaż jako osoba która grała w Final Fantasy jako praktycznie pierwszą grę jeszcze na NES nie przeszkadza mi turowa. Nie wszystko musi być jak Sekiro. Dla mnie BG3 to jest majlepsza gra w historii. DoS i DoSII też są genialne a wszystkie te gry to turówki.
0
@Eklerek Ja bym był za tym że jak już nie ma być kary śmierci to powinno się na takich c... testować leki niech się przysłuży ludzkości. Gość nie zasługuje na noc więcej niż kromka chleba i szklanka wody na dzień do końca życia.
0
@malicinho Nie śledzę gameplayów z tego żeby sobie nic nie spoilerować. Widziałem tylko pierwszy trailer i mnie to zainteresowało. Potem się okazało że głosy podkładają dziewczyny z Baldur's Gate 3 i kupiłem. Cena na steam też nie jest jak za grę AAAA (haha) od Ubisoftu. Mam nadzieję tylko że optymalizacja będzie dobra.
W tym miejscu jeszcze mnie interesuje First Berserker ale czy kupię to się okaże w czwartek ponieważ jest streem Path of Exile 2 i jak zapowiedzą druida to będę grał w poe.
7
@comtedurgell To że ktoś sobie pozwala wejść na głowę to nie znaczy że Ty też powinieneś. Mi jak robilem u kogoś szef powiedział że by wypadało przyjść w momencie jak mialem mieć wolne to mu powiedziałem "bardzo chętnie płatne podwójnie" i się okazało że jak tak to już nie wypada. Ludzie sobie zwłaszcza w korpo muszą uświadomić że chodzą tam żeby mieć na życie a nie żeby tam żyć.
1
@Tomcio Nie bo oni praktycznie wszyscy są lata 80-90 i wczesne 2000 a wtedy było u "trenerów" słynne "nie kiwaj".
0
Ależ my jesteśmy mocni. Mistrzostwo świata kwestią czasu.
1
Prokuratura Negreiry. Ciekawe czy dostali po tosterze.
1
@Safrani Dokładnie. Tylko nie "pewne przywileje" ale WSZYSTKIE. Ja zarabiam i jak gdzieś jadę to sam sobie płace za hotel. Za wyżywienie. Za bilet czy za paliwo jak jadę swoim. Oni zarabiają pewnie kilka razy tyle co szary człowiek to niech sami za siebie płacą. A oni nie bo dodatek na mieszkanie na paliwo "darmowe" przeloty.
1
@PatrychoO Promocje to trzeba czekać na wyprzedaż wiosenna albo zimowa. Ostatnio było bardzo dużo. Następna duża jest dopiero letnia "Your local time: 26 June 2025 at 19:00".
0
@Roobo Ma chłop flow że szok haha.
1
@Coutinho007 Nie to są 2 różne osoby. Kuzyni Kluiverta.
2
@norbi77 Marc broni z zamkniętymi oczami a Wojtek musi z otwartymi.... amator.
0
@Bykunn Jak bez wskazania jak mówi o jakimś "Die Tageszeitung". I nawet źródła są podane w opisie....
0
@MesQueUnClub96 @Bykunn @MessiForeverTheBest Problem z Wami jest taki że Wam zawsze źródło nie pasuje. Bo ten niby opłacany ten pracuje nie tam gdzie trzeba z innym się nie zgadzam a następny to kretyn. Przecież on się tam odnosi do artykułu w niemieckiej gazecie.
Ostatnio pisała o tym Zajączkowska i kilku innych ale podejrzewam że ona też by Wam nie pasowała.
3
Chciałbym żeby kolega @Borneo oraz inni popierający rząd się odniósli do tematu elektrowni poruszonego w tym filmie. Ciekawe dlaczego Niemcy tak się cieszą....
0
@Ziemny Nie myli się ten co nic nie robi. Przypominam że to jego pierwsza kadencja (jak i chyba większości z konfy).
To by w sumie wyjaśniało dlaczego ci z platformy są praktycznie nieomylni.... Oni po prostu praktycznie nic nie robią (a już na pewno nic ważnego bo ze 100 konkretów to zrobili jakieś bzdury).
0
@takisobiektos Ciekawe w sumie. Dali za niego 21 milionów a za chwilę poszedł za darmo. Trochę dziwne. Ciekawe czy taki słaby czy poszło o coś innego.
0
@mordini123 @FcPortoFan1999
Śmiech śmiechem ale gdyby wczoraj nie wygrali to by mogło być po zabawie na 99%. Patrząc jak gramy to z Finlandią na wyjeździe porażka u siebie wygrywamy. Z Hiszpanią / Holandią obaj przegrywamy oba. I trzeba liczyć na cud że oni stracą punkty z Litwą czy Maltą...
0
@Ziemny Wyrwało mu się z kontekstu 100 postulatów na 100 dni. Bezyna za 5.14. i wiele innych rzeczy.
0
@cchesterr43 Nie rób tego. Gol dla Litwy to trochę wstyd. Zwłaszcza przy 0:0.
0
@Hindus Perez miał zarzuty?
0
@MesQueUnClub96 Myślę że on chce wbić te 100 bramek. W eliminacjach mamy rywali co najwyższej średnich. Więc o mundialu pewnie też myśli.
6
Walka z klientem na pełnej.... haha. Bogaci muszą być na meczu a ty biedaku czuj się winny bo ci papierowa słomka nie odpowiada a na wakacje lecisz raz w roku i to nie zawsze.
0
@AssisMoreira No różnica jest taka że skoro prawo NIE PRZEZ NIEGO WPROWADZONE obowiązywało to je wykorzystał. Gdyby on sobie prawo wprowadził i to zrobił to by się można czepiać. Dla mnie absurdem jest że mając kogoś pochowanego na polu automatycznie z pola robi się cmentarz. Ale skoro tak jest to wykorzystują. I na pewno nie jeden Trump.
1
@AssisMoreira To jest akurat bardzo sprytne wykorzystywane prawa. Przecież nie on to do kodeksu wpisał (a przynajmniej wydaje mi się że ona umarła przed jego pierwszą kadencją. Nie chce mi się tego sprawdzać).
1
@lithotripter Czy fikcyjna czy prawdziwa. To nie ma znaczenia. Autor stworzył konkretną postać w taki sposób bo tak sobie ją wyobrażał. Np "She was "fairer than silver or ivory or pearls"and "smaller" in body than most Númenórean women" Nie po to żeby jakiś pseudo artysta zmieniał bo mu się akurat tak podoba. Oni ulepszą Tolkiena... Jak tacy wielcy artyści to niech sobie napisze jeden z drugim książkę która "przemówi" do milionów ludzi. Umieści w niej postacie wszystkich wzorów kolorów i orientacji. To może nawet film z tego zrobią.
Druga sprawa że zawsze zmiany dotykają pozytywnych postaci. A przynajmniej neutrantych - dobrych. Żadna wielka wytwórnia nie zrobi czarnego Hitlera czy Stalina. Nigdy też nie zmieniane są postacie czarnoskóre. Biały King czy Ali to nie przejdzie.
Teraz jest "afera" z AC Shadows. Bo ze wszystkich wojowników w historii Japonii na bohatera wybrali jedynego czarnoskórego i to nie wiadomo czy był samurajem (raczej nie bo nic o tym nie ma w przekazach historycznych a po upadku Nobunagi został odesłany do misjonarzy). Jest to pierwszy raz w historii serii gdzie nie gra się postacią z regionu w którym się toczy gra i pierwszy raz gdzie gra się historyczną postacią.
Żeby było śmiesznie przed zapowiedzią wygrałem z kumplem zakład bo mu powiedziałem że będzie akurat ta postać jako grywalna. Po prostu to można było stwierdzić po obserwacji zachodnich korpo. Teraz się chyba trendy zmieniają. Wtopy Dragon age. Nowej Śnieżki czy tej syrenki od Disneya. Albo wspomniane pierścienie władzy. Pokazały twórca że nie tendy droga. Ludzie w grach chcą atrakcyjnych postaci. A w filmach wiernego oddania tego co autor napisał. Bez tego nawet z nieograniczonym budżetem będzie porażka.
0
@MesQueUnClub96 Ta bo czarnoskóra królowa Anglii jak w tym serialu to nic dziwnego....
https://www.filmweb.pl/serial/Anna+Boleyn-2021-870865
I to tłumaczenie w recenzji "Koloru skóry Turner-Smith nie należy odczytywać dosłownie. To nośnik metafory: podkreśla wyobcowanie królowej, która mimo politycznych ambicji została sprowadzona wyłącznie do funkcji prokreacyjnej" haha.
0
@urbipl Modric krzyczy - wstawaj to nie liga. Tu tego nie zagwizda.
0
@Eklerek Nie jest ta babka za ładna tak szczerze powiedziawszy.
0
@arasz1819 Francja chyba prędzej odpaadnie niż Portugalia. 1 gol przewagi to jest nic. Z drugiej strony nie wiem jak gra Cristiano. Może oni grają w 10 z nim a on będzie grał na 100%.