0

@Kgorecki2500 GOTY w tym roku to będzie Assassin's Creed Shadows. Najbardziej realna gra od lat. Assassin zabije całe studio hahaha.

0

@Kgorecki2500 Nie ma Sławka? Czy mnie ślepota już całkiem dopadła?

0

@Bernard777 Nie można marzyć o pucharach jak na 10 meczy się wygrywa z raz. Masakra.... gol na 1:0 i nie oddali strzału przez godzine. Przecież z takim Radomiakiem u siebie to powinno być 3:0 i nara.

0

Pytanie do graczy. Grał ktoś w Rise of the Ronin? Gra wychodzi 11 marca na PC i kusi klimatem. Ale w internecie wydziałem opinie że to straszna nudna i pusta gra. Ile prawdy w tych opninach?

0

@Chaoss W sumie ciekawe by było podzielić kraj na 5 stref. W jednej rządzi pełnią władzy PiS w drugiej PO trzeciej Konfa dalej Lewica i ostatnie niech maja w trójkę Kosiniak z Kamyszem i Szymek. Bardzo ciekawe gdzie by się żyło najlepiej.

0

@PizzerMan Jakoś leci. Sobota w sumie dużo do roboty nie ma.

0

@BorzyKrzys Podejrzewam że to jest naelektryzowany obszar z jakiegoś powodu. Ciekawe że już prawie 100 lat to się dzieje.

0

@Aragorn33 Troche dziwne stanowisko "Uznają, że Trump ma prawo czasowo zawiesić dostawy, aby rozważyć zmianę strategii, wywrzeć presję na sojuszników z NATO i stworzyć przestrzeń do negocjacji. Jednak długa zwłoka może mieć katastrofalne skutki dla armii ukraińskiej." Bo jeśli ktoś by wiedział że taka czy inna decyzja zostanie cofnięta po np tygodniu to by przetrzymał Amerykanów i i tak miał co chce. Dziwne. Podejrzewam że to powiedział jeden republikanin i cyk artykulik wleciał. Nie wydaje mi się żeby to było stanowisko republikanów zwłaszcza po tym jak się ukraiński komik zachował w Bialym Domu.

1

@Bykunn Jest tam ta gwardia szwajcarska. Więc może chętnego znajdzie.

7

Niech opłaci transfer a potem opłaca mu pensje i nie będzie problemu.

0

@Aragorn33 Powiedzmy sobie szczerze. Jak się wojna skończy to Niemcy i Francja i tak z Rosją zrobią reset na 99% (napisał bym 100% ale niech będzie ten 1% dla spokoju). Obama już 10 czy 12 lat temu resetował (słynny przycisk resetu) W tej sytuacji trzeba zadać sobie pytanie. Czy możemy sobie pozwolić na to żeby być do nich tylko i wyłącznie wrogo nastawieni? Wszyscy będą handel prowadzić a my nie? Niestety trzeba się pogodzić z tym że w polityce nie ma przyjaźni tylko inreresy a jak będzie interes do zrobienia to Niemcy położą trzecią rurę Francuz sprzeda lotniskowiec a Polak no cóż zostanie jak zwykle sam. Czy się to komuś podoba czy nie.

0

Dużo nie brakuje Jagiellonia powinna wygrać. Nawet Legia u siebie jakieś szanse ma. Chelsea też nie bardzo może przegrać bo tylko 1 golem wygrali.

https://www.flashscore.pl/wiadomosci/awans-polski-w-rankingu-uefa-upragnione-15-miejsce-coraz-blizej/6oDPuC4c/?utm_source=android&utm_medium=share_news

0

@tbas Możesz mi wierzyć albo nie ale mam znajomych co tam mieszkali jeszcze przed rozpoczęciem całej sprawy w bodajże 2015 i to jest prawda. Sytuacja była podobna do tego jak z białymi w RPA ale to już inna kwestia.

Zresztą nawet nie o to chodzi. Tylko o podejście do Ukrainy o którym on mówi. To że ktoś ma problemy to nie znaczy że nie można od niego coś wymagać bo " to nie jest dobry czas". O to że polskie władze są ślepe na kult morderców i jak ktoś o tym mówi to jest zły co zresztą widać nawet na tym forum.

3

Masakra jakaś... komunista z sensem a ludzie opowiadają farmazony...


0

Dobrze że mamy żywego bramkarza.

0

Może spalony. Ciężko stwierdzić z powtórki takie 60:40 że spalił.

Edit: OK

0

Międzyczasie PSG: Liverpool...

https://ibb.co/9kx9FLVD

3

Jest kurwa. Brawo. Uważnie w obronie i nie będzie źle.

0

@wyrek No może. Ale już przed Atletico nie było wiadomo czy zagra. Ja bym zmienił Lewego ale może jest drugie dno.

0

Yamal chyba ostatnio był jakiś kontuzjowany więc w sumie nie ma się co dziwić.

10

@Borneo Nie będę z Tobą dyskutował bo kolega @Kgorecki2500 już Ci napisał jak wygląda sprawa ekshumacji. Gdyby coś poważnego było to ministra pierwsza by się pochwaliła tym bardziej przed wyborami. A skończy się na tym że pojadą do jakiegoś lasu i ze 100 tysięcy ludzi odnajdą paru i to jak dobrze pójdzie.

U Ciebie zawsze jest ta sama spiewka. Konfa zła. PO dobre co by nie zrobili zawsze ich tłumaczysz półtora roku c... zrobili i ale dalej jest świetnie bo pis nie rządzi. Powiem Ci tylko jedno jest to komentarz nie mój ale widziałem go na YouTube i się z nim zgadzam w 100%

"Czego byśmy nie zrobili co będzie skutkowało tym że ktoś będzie smutny zawsze "nasi politycy" mówią "To nie jest dobry czas". W uni się ktoś odezwie źle bo musimy być zjednoczeni. Ukrainie ktoś wytknie kult bandery źle bo to ruska propaganda. Nigdy nie będzie dobry czas".

Teraz właśnie był dobry czas. Jak byli od nas zależni. Gdyby ktoś tu miał jaja to na wojnie mozna zyskać a tak my jak zwykle z ręką w nocniku. Za chwilę będzie po wojnie. Polska rozbrojona bo sprzęt nowy MA BYĆ. Ekshumacje się zatrzyma bo Polska przestanie być potrzebna i co wtedy zrobimy? Wyślemy tam płaczącego Szymka żeby wgniótł w ziemię Żeleńskiego?

10

@Borneo Pasożyty to są ci co żerują na tym kraju od 30 lat.

Chociaż tu muszę pochwalić Szymka. Chłopak wytrzymał i tym razem bez płaczu. BRAWO.

0

@vangoor No tak ale to nie on rozdaje karty. Nie ma opcji tu nic ugrać. Sam sobie nie pomoże. Europa mu nie ma jak pomóc o czym się dowiedział ostatnio dlatego nagle jest gotowy do rozmowy ze Stanami. Więc czy się to komuś podoba czy nie nie ma opcji wywalenia ruskich z terenu który zajęli. A skoro Ameryka już nie będzie na to dawać to jakie ma opcję? Podejrzewam że się pogodzić ze stanem jaki jest albo ciągnąć i stracić wszystko.

0

@Marian_Pazdzioch Myślę że z dwoma babkami mógłbym się zaprzyjaźnić.

0

@vangoor Serio myślisz że Putin by pojawił się w Europie albo USA gdzie jest nakaz jego aresztowania (co i tak jest śmieszne ale jest). To nie premier Izraela przed którym np Polacy będą klękać. Białoruś to jest najlepszy teren dla ruskich.

8

@Roobo Donek jako pierwszy premier w historii przejęzyczył się na Twitterze.

0

Co racja to racja.


1

@shinthps To jeszcze starsze niż mi się wydawało. Widzę że data wydania 2004. Ale to była dobra gra. W ogóle wczesne lata 2000 przyniosły masę fajnych gier.

1

@Cule2013 Też tego nie pamiętam bo w TH grałem z 15 lat temu. Z braćmi się fajnie nawet w to grało. Kojarzę coś takiego że się przejmowało mapę na zasadzie kto zrobił trik wyżej punktowany np na krawężniku.

1

@JimMorrisonFCB @Cule2013 To jest to gdzie się robiło misję na różnych mapach? Pamietam chyba w Nowym Orleanie w pewnym momencie wyskakiwali "zombie" wiem że była Australia z plażą. Nawet chłop na wózku inwalidzkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?