Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BHAFCB brightonku w 1/8 pucharzu ligi angielskiej zmiażdżymy was, nic do was nie mam ale fakty to fakty
@blakkudium
4
@tomek8756 chciał być tylko artystą https://zapodaj.net/images/3223442e8fb26.jpg
2
@Eklerek w wyścigu powtórka xd
https://zapodaj.net/images/24860f36a46e0.jpg
2
@Wittgenstein ja to zawsze zapisuje przed każdym meczem w fifie w trybie kariery i tak zawsze robię sezon bez porażki jak Arsenal Arsène'a Wengera
#Kessienatrenera
@blakkudium
2
@blakkudium dam mu wybór CR7 = piwko, superliga = water, @Popitek12 wybieraj
@mekston
2
@blakkudium @Popitek12 co sądzisz o superlidze?
6
@gumaz ławeczka w parku idealna i piwnica u @Luciano99
5
@Popitek12 Porsche Cayenne GTS
@MirusAmisz lubimy to z @Boltonem
14
Od małego, razem z @Devilerem wiedzieliśmy, że będziemy wielcy
https://pbs.twimg.com/media/EafOE-gXQAE809N.jpg
25
System dzięki któremu się wzbogace
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/9nCPKixAGETGfoyzd1REW8myro0CuLqw.mp4
2
@Frimpong ustawka dzisiaj za żabka
@blakkudium
10
@Frimpong i okej
11
I po problemie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/09/normal/Nsd7WczeprEK3ibOJ2PdkSztJK2k1agD.png
@Eklerek
3
@Eklerek dla Maxa warto
8
@takisobiektos tak
0
@takisobiektos jak Liverpool przez Chelsea
2
@Eklerek spokojnie, to tylko trening xd
1
@Eklerek nie obrażaj moich braci, okej?
7
@Frimpong witam
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_EOTGf6VPpCON2ZgnHI44pI46pyHSNV2W.jpg
13
@maj1 mulcaku permban już puka do twojego konta
1
@blakkudium każdy
3
@gumaz denaturat
6
Lech "Amica Wronki" Poznań robi rape na Wiedniu i okej
1
@Eklerek @FCB_dimiC opinia
3
Tak
3
Już czas odbić Jerozolime z rąk grzeszników
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/RQSQxMfmNhlht5ZxnCvM3ge5qcdTutOw.jpg
22
Ja i @Frimpong na ustawce
1
@Bolton
https://pbs.twimg.com/media/G1as-9VbEAAQPw7?format=jpg
2
@agaFCB @Bocheno1 opinia
0
@clyde ćwicz klatę, @bartekvisca może być?