Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzisiaj? Kebab i wódka z @Eklerek @Czajka90 i @blakkudium
https://pbs.twimg.com/media/G2_pgZYWQAAr1gd?format=jpg&name=medium
2
@Luciano99 no tak
3
@Frimpong za tydzień podczas meczu Liverpool vs Manchester United
https://pbs.twimg.com/media/G2rAlkKXwAAYo7g?format=jpg&name=900x900
3
@Bolton Albania je Srbija
4
@blakkudium reakcja @Boltona i moja
https://zapodaj.net/images/24f4a4f96ee1e.jpg
2
@Frimpong mordo, król jest jeden, król Arteta, tylko król Arteta
4
Ideał mężczyzny
@Eklerek @mekston @blakkudium @michal26 @Popitek12
3
@Bolton będę grał z @Frimpongiem w rosyjską ruletkę
7
@Sysia11 "czarny koń" hehe
https://wykop.pl/cdn/c3201142/b69b40410edcc9156c5ebdf41782164aef771deb8fcb220c115e35267a939a89,w400.jpg
@mekston @blakkudium
3
@blakkudium a kto by nie miał
https://pbs.twimg.com/media/FmqeSIhXwAAY4b9.jpg
@Bolton
30
Niech was hattrick Haalanda nie zmyli, że Erling jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
3
@fart @blakkudium ty jesteś trochę takim gumisiem
3
Norwegia teraz
https://tenor.com/4rFr.gif
8
@Sysia11 @clyde pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony.
3
@RoberDzik za późno, donos poszedł
3
@blakkudium potężny @Comentateiro nie taki potężny, trochę prawdy dla was ramblowiczow
0
@Kgorecki2500 powinienem to być ja, nikt nie zna się lepiej na kradnieciu niż ja, fakty
9
@Marusek Serial "Chłopaki z Sosnowca", produkcji @Luciano99
2
@Nygus dzisiaj walka przed walka Gamrota, niech La Rambla dostanie trochę rozrywki
4
@mekston dla nas, przecież nie dla nich
4
@gumaz u mnie zawsze bez koszulki, @mekston i @blakkudium coś o tym wiedzą
5
Tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/p0HYrEehCVsDUoQZaQml0mcd1vYRfGSF.jpg
0
@BulaKG pewniaczek
3
@blakkudium Play od tyłu to yalp, tyle ode mnie
4
@Luciano99 nagrodą było właśnie te 5 sekund, docen to
5
@Luciano99 ale ty tylko przegrywasz, widziałem jak pada przez okno wywalasz
4
@Jonyx szkoliłem go spokojnie pokona Oliveira
@blakkudium @Bolton @Bocheno1 @Frimpong
6
Zawsze buja
3
@spiderman1899 "brak stosunku" tego im nie mogę zapewnić
7
@Kasy @wpwelement zbanuj tego prowokatora, my tu trzeźwości nie tolerujemy