Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@fart gdybyś również miał tak długą szyję jak żyrafa też byś nie ziewał, różnice
4
@Deviler honde Civic kolego bym wybrał, VTEC rządzi
5
@Bolton robiłem to z łabędziem? Nawet nie pamiętam, ten towar z Kolumbii mocny jest
1
@Bolton buja nieźle
5
@Luciano99 @July_6_BcN skąd Luciano ma twoje nagranie? Co tutaj się dzieje
10
Sorry chłopaki @Eklerek @Czajka90 @blakkudium @Bocheno1 ale dzisiaj pije z kimś innym
https://zapodaj.net/images/4870e2e6a64de.jpg
5
@gumaz @TR3YWAY sos szefa musi być
5
@Eklerek Liverpoolczyk i madryciok, najgorsze cechy, połączenie takiego @Frimponga
@blakkudium
4
Kenan Yıldız w Arsenalu? Jestem za
2
@fart po prostu madryciok
2
@macio_944 lepiej wyskakuj z forsy, kupony za darmo się nie skleją
3
@gumaz już na samym początku wam wszystko wezmę i okej
5
@Luciano99 @Laporta wiesz co robić a jak nie wiesz to, zwolnij @Deco, tyle
18
Duma @Popitek12
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/q7R46mAMA8MQSSW5pCqkq3DVUYwae4wn.jpg
6
@Eklerek @Popitek12 co stosuje moje metody xd, na białego się nie uda, polki chcą czarnego, detale popitku
4
@Frimpong raz bana miał i już mysli, że go moderacja prześladuje, ehhhh te świeżaki
4
@Bolton tak
https://zapodaj.net/images/e65b85a61909b.png
3
@Encore @Popitek12 dumny
6
@Popitek12 @blakkudium tak
https://zapodaj.net/images/4f5c538347b38.jpg
1
@blakkudium ale mało ja chcę więcej, ma byc jak prime Messiego i Kessiego razem xd
1
@blakkudium mógłby tak trochę też postrzelać dla Arsenalu
1
@addept i trafiasz na listę zablokowanych przez @July_6_BcN
4
To się kameruje
https://tenor.com/lQTOP8fJOUO.gif
@Popitek12
2
Piwko można? Można
2
@Czajka90 do załatwienia
7
@kubix05 @Popitek12 opinia
1
@Kgorecki2500 gdyby ta gra była za darmo byłoby idealnie
2
@blakkudium nigdy nie zdradzę @wpwelement
5
Pedri do de la Fuente, tak trzeba
https://i.pinimg.com/564x/c3/19/41/c31941f019830085c6c3472c36a06699.jpg
12
@Bolton ale i tak nie zostaniesz nocnym moderatorem także już się tak nie podlizuj