Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Król
https://zapodaj.net/images/5e6b78c653d97.jpg
2
Zawsze aktualne
3
No tak jak nie Gakpo to Chiesa, klasyk
https://tenor.com/bkGn3.gif
7
U kibiców Liverpoolu teraz tak
1
@Eklerek portugalska parówa
2
@blakkudium ten Gakpo, zawsze on
3
@Eklerek oby jak najdłużej, niech się w końcu na coś ten Manchester United przyda xd
2
PLKD na trybunach to zazwyczaj oznacza porażkę/remis dla Liverpoolu xd
16
@Frimpong tymczasowo w jaskini
2
Aż Niemca po kasku zbije
9
Mówiłem wam, że @Frimpong to madryciok a wy mi nie wierzyliście ale tak to bywa na tym świecie
https://pbs.twimg.com/media/GOL9gbCWsAE8SgL?format=jpg&name=medium
3
@blakkudium dobrze szef @Luciano99 mówi
2
Czasem trzeba dać trochę miodu na tłoki
https://www.instagram.com/reel/DPOK7UUDE_A
2
@Eklerek @adamek20151 będzie seppuku xd
https://zapodaj.net/images/3622cef0444b2.jpg
@Frimpong
1
Tak
5
Ale on dzisiaj będzie gotował
https://pbs.twimg.com/media/G3kE7SlXgAAGWJR?format=jpg&name=medium
3
@Bolton trzeba dbać o przyrode
https://zapodaj.net/images/646481aeef6e5.jpg
@blakkudium
1
@mekston a tak ogólnie to sędziowie z FIA uwzięli się na Ollie i dali mu karę a kary nie powinno byc
0
@Eklerek na Instagramie ta Elena Rybakina wygląda ładniej ale tutaj też ujdzie tylko ten wiek ehhhh
1
@Laminedependencia nie gdyż to grozi banem, tyle
https://www.fcbarca.com/regulamin.html
3
@blakkudium Auschwirtz pewnie też
1
@Eklerek CottonWorldy to nie są, biedak
@blakkudium
8
Idealny zmiennik za Kounde
https://www.transfermarkt.pl/romano-floriani-mussolini/profil/spieler/708086
6
@Bolton @RoberDzik i macie kolejnego redaktora, nie dziękujcie
3
@blakkudium Liverpoolowi on jest nie potrzebny i mówię to jako fan Liverpoolu także możecie go brać, @Frimpong potwierdzi
2
@Bolton ustawka przed żabka po meczu Liverpool vs Manchester United, dziś wygram https://tenor.com/braom.gif
@blakkudium
3
@Bolton on akurat idzie do Arsenalu
Arsenal > FC Barcelona
@Czajka90 @Eklerek
8
@Arden tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/XwQ7uRkRzj8QXzbcfpMGbwUa6av1pSmH.jpg
@blakkudium
1
@Popitek12 jest Kanadyjka o to chodzi @Eklerek
3
@mekston a ja jestem o 1 małpkę od zaliczenia 10 roku z co najmniej wypiciem ileś tam małpek, taka ciekawostka ode mnie