Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
La Rambla w pigułce
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/qfN245pqs8x10Z7Q8zphYFoBto0sMQLx.jpg
1
@D10SLEO popuściłeś, każdemu się zdarza
2
@Frimpong gdzieś tak @fart stoi
1
@blakkudium nie tutaj, niech @July_6_BcN myśli, że ja kulturalny chłopak jestem
7
Pizza, kuflowe mocne, małpka, La Rambla, to jest to
2
@blakkudium lokalne lojalne tak
5
@macio_944 to dzięki panu Mateuszowi Borkowi poznałem Tajlandie z najlepszej strony za co jestem mu niesamowite wdzięczny bo bez niego bym o tym pięknym miejscu nie wiedział
@blakkudium @mekston
5
Tak
4
Forma jest, @Frimpong nie ma co narzekać, pięć* meczów pod rząd przegrać trzeba umieć
2
@mekston Harry Kane jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Kompany’ego w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
@blakkudium
7
Gyökeres wczoraj 2 bramki więc nic dziwnego, że Kane nie chce być gorszy, detale
1
@blakkudium bez arabskiego komentarza to nie to samo, taka prawda
3
@turhiay tak z Arsenalem
@Czajka90 @Eklerek @blakkudium
1
@blakkudium no to muszę kupić nowe
2
@July_6_BcN "inżynier subsaharyjski" określenie idealne pasujące do mnie, dzięki
2
@tomek8756 najlepszy potwierdzacz @blakkudium potwierdzi
@blakkudium widzimy się dzisiaj mam kuflowe mocne
4
@mekston @EvenepoelRemco00 jako świeżak będziesz na odstawce. @Bolton ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać @Popitek12 . Przez pierwszy tydzień chodzisz na wszystkie spacery. Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach
5
@Safinetka my się chyba nie znamy, jestem Kessie, nocny moderator, byly @July_6_BcN, kolekcjoner rowerów oraz różnych wartościowych rzeczy a moje ustawki z @Frimpongiem zawsze kończą się remisem, tyle
5
@D10SLEO polska cuckoldami stoi, taka prawda
2
@blakkudium akurat w tej akcji @Luciano99 nie brał udziału, nawet o niej nie wiedział yyyyy znaczy byłem w Sosnowcu i okej
3
@gumaz na Ursynowie może byłem może nie ale mój telefon był w Sosnowcu także byłem w Sosnowcu, tyle
@blakkudium
@Luciano99 byłem w wulkanizacji, pamietaj
4
@Frimpong człowieku ale będziesz dzisiaj klepany jak Atletico przez Arsenal
https://tenor.com/UoWR.gif
3
@Eklerek Liverpool dzisiaj kolejna porażka, forma musi być
2
Teraz? Tak
3
Siuuuuu i okej i okej
https://pbs.twimg.com/media/G2-LUH4WsAA-ZJP?format=jpg
1
Atletico do zera będzie klepany
0
Ponownie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16167223#comment-16167223
5
Widzę, że kontentu dla @Luciano99 nie brakuje, duma
2
@cymanski15 @July_6_BcN opinia
@blakkudium @mekston
3
Donde está Fermin, hay fiesta, tyle
@blakkudium