30

1

@D10SLEO popuściłeś, każdemu się zdarza

2

@Frimpong gdzieś tak @fart stoi

1

@blakkudium nie tutaj, niech @July_6_BcN myśli, że ja kulturalny chłopak jestem

7

Pizza, kuflowe mocne, małpka, La Rambla, to jest to

2

@blakkudium lokalne lojalne tak

5

@macio_944 to dzięki panu Mateuszowi Borkowi poznałem Tajlandie z najlepszej strony za co jestem mu niesamowite wdzięczny bo bez niego bym o tym pięknym miejscu nie wiedział
@blakkudium @mekston

5

Tak


4

Forma jest, @Frimpong nie ma co narzekać, pięć* meczów pod rząd przegrać trzeba umieć

2

@mekston Harry Kane jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Kompany’ego w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
@blakkudium

7

Gyökeres wczoraj 2 bramki więc nic dziwnego, że Kane nie chce być gorszy, detale

1

@blakkudium bez arabskiego komentarza to nie to samo, taka prawda

3

1

@blakkudium no to muszę kupić nowe

2

@July_6_BcN "inżynier subsaharyjski" określenie idealne pasujące do mnie, dzięki

2

@tomek8756 najlepszy potwierdzacz @blakkudium potwierdzi
@blakkudium widzimy się dzisiaj mam kuflowe mocne

4

@mekston @EvenepoelRemco00 jako świeżak będziesz na odstawce. @Bolton ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać @Popitek12 . Przez pierwszy tydzień chodzisz na wszystkie spacery. Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach

5

@Safinetka my się chyba nie znamy, jestem Kessie, nocny moderator, byly @July_6_BcN, kolekcjoner rowerów oraz różnych wartościowych rzeczy a moje ustawki z @Frimpongiem zawsze kończą się remisem, tyle

5

@D10SLEO polska cuckoldami stoi, taka prawda

2

@blakkudium akurat w tej akcji @Luciano99 nie brał udziału, nawet o niej nie wiedział yyyyy znaczy byłem w Sosnowcu i okej

3

@gumaz na Ursynowie może byłem może nie ale mój telefon był w Sosnowcu także byłem w Sosnowcu, tyle
@blakkudium

@Luciano99 byłem w wulkanizacji, pamietaj

4

@Frimpong człowieku ale będziesz dzisiaj klepany jak Atletico przez Arsenal
https://tenor.com/UoWR.gif

3

@Eklerek Liverpool dzisiaj kolejna porażka, forma musi być

2

Teraz? Tak


3

1

Atletico do zera będzie klepany


5

Widzę, że kontentu dla @Luciano99 nie brakuje, duma

2

3

Donde está Fermin, hay fiesta, tyle
@blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?