Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liverpool już by miał 2 karne w tym meczu
4
Tak
2
Piękny Trossard
2
@Jakchcesz a pamiętasz jakie to były buty? Bo jeśli nie to nie zasługujesz na przyjaźń z @Popitek12
1
@mekston Luke Browning lepszy, fakty
1
@Popitek12 ustawka przed barem
3
Ocon i Stroll? Tak
1
@blakkudium siuuuuuu i okej
https://pbs.twimg.com/media/G2-LUH4WsAA-ZJP?format=jpg&name=900x900
2
@mekston niech lepiej pamięta kim jest a nie atakuje mi Maxa
12
@Luciano99 brakowało tego
3
On to robi
https://pbs.twimg.com/media/G3fs84MXAAAcy4m?format=jpg&name=900x900
2
Tęskniłem za Artetaball xd
1
Chwilowo tak
1
Po co komu w ogóle te spalone a szczególnie przy golach Arsenalu
1
@blakkudium jeśli Arsenal zremisuje to posypią się bany na La Rambli, tyle powiem
5
Dobra, teraz czas podbić zachodni Londyn
@Czajka90 @Eklerek @blakkudium
15
Dzisiaj wszystkie rowery z Sosnowca zwine, niech wiedzą, że Barcelona wygrała
0
Obroną wygrywa się mecze, zawsze na czasie
2
@fart w Tajlandii jest na odwrót, detale
@blakkudium
1
@Bolton @mekston ze mną w składzie Xavi wygrał mistrzostwo a beze mnie przegrał, tyle
5
Barcelona wygląda jak Niemcy w 1945r, niedobrze
@Bolton @blakkudium @Comentateiro
16
@FabianekMrozek wiedział przed wszystkimi
https://zapodaj.net/images/a9add5a44f4ce.jpg
2
Maldini nam to wygra
3
To na trzeźwo ojciec @Luciano99 lepiej strzela od nich
4
Rashford ty angielsko parówo
2
Haalandzik na kapitanie w fpl to łatwe punkty, tyle
@Eklerek @Encore @Frimpong @blakkudium
1
@Comentateiro dokładnie, tylko Arsenal
2
Ja i @Popitek12 przy wódeczce, obrazowane
https://pbs.twimg.com/media/G3OQswzWsAAEhpD?format=jpg&name=900x900
2
@blakkudium dwojeczka pukała do @Bocheno1 i dlatego tak biegł
0
@tomek8756 sweet home Alabama i okej