Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Max sigma
9
@Frimpong gdyby Cristiano Ronaldo miał żołnierzy na poziomie to by wygrał wszystkie trofea ale, że nie ma to przegrywa, detale
3
@macio_944 ciekawe kiedy Rockstar zrobi GTA z fabułą związaną z Sosnowcem
3
Tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/sIb8RwlNsViZ7w4oRrevN1NKRdt92Ghl.mp4
10
@jaras121 to tak jak rowerów, wszędzie stoją i kuszą mnie
6
@BorzyKrzys ale lasek kumplów się nie rusza, taka jest zasada i tyle
4
@Bolton już czas na plan "Odbicie Barcelony"
https://zapodaj.net/images/6b91fe757379c.jpg
2
@don'T.R.I.P.e fajny ten nowy Battlefield 6
1
@Kgorecki2500 no i Flick jako trener, pamietaj
1
Dzisiaj easy win dla Liverpoolu
#pewniaczkiKessiego
@blakkudium @Frimpong
1
@Eklerek zasługuje na lepszą
3
@LeszekFCB @AFA jest w Rosario i po co mi o tym mieście przypominasz? Ustawka dzisiaj za żabka
@blakkudium
1
@fejkenq ktoś na pewno wygra, tyle
3
@blakkudium https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16194598#comment-16194601
#pewniaczkiKessiego, tyle
1
@blakkudium prawie gol
3
@Jakchcesz @MessiForeverTheBest jemu pasuje
@blakkudium
1
@blakkudium https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16187766#comment-16187792
#pewniaczkiKessiego
1
@blakkudium Milan łatwe zwycięstwo
4
@Frimpong no nie rzucę tym kamieniem ale na ustawce dzisiaj z tobą to zremisuje, detale
2
@blakkudium brameczka ala FIFA 18 przeciwko Interowi Mediolan
4
@Eklerek tyle
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a9fdea5b81192f543f5691d51fefddcb9c3374a79f158b706e28f970919bc322.jpg
2
@Adran360 kurczak smażony na wódeczce wleci dzisiaj u @Popitek12, klasyk
https://tenor.com/bkGn3.gif
11
@Adran360 gdyby był prawdziwym przyjacielem Cristiano Ronaldo to by spudłował, fakty
@blakkudium @mekston @Popitek12
3
Wygranie z Liverpoolem zawsze cieszy
1
@Frimpong tu akurat z @Bocheno1 załatwiałem interesy z ambasadą cygańska
2
Za internet nie zapłaciłem i muszę od sąsiada brać, dzień jak co dzień tak na prawdę
3
@BHAFCB jutro Arsenal was klepie do zera, fakty
4
@mekston prawie wygrał z Arsenalem ale wtedy musiała Barcelona dojść do finału ehhhh
5
Piękne wspomnienie z wycieczki do Japonii, człowiek budzi się na ławeczce i od razu częstują go papieroskiem, kulturka
https://zapodaj.net/images/27a153804af59.jpg
5
@mekston już nie piwnica @Luciano99, wykupiłem ja, detale
@macio_944 tak
https://zapodaj.net/images/75719f9c012f9.jpg