Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek @Frimpong obecnie w jaskini
6
@July_6_BcN nasze dziecko grające na nowym Camp Nou, tego w swoim bingo nie miałem ale okej da się załatwić xd
3
Mam nadzieję, że Arsenal strzeli gola z SFG bo bez tego to to nie to samo
2
@BHAFCB a jeszcze Gyökeres nie wszedł
3
@blakkudium bluźnisz, nikczemniku
0
@norbi77 @sony ktoś tu chce cię oszukać
3
@mekston karła od Yamala dać na bramce i wtedy można grać
9
Jestem właśnie u @Popitek12, wódeczkę musiałem przynieść w Muszyniance ale tak poza tym jest jedzenie i okej
https://pbs.twimg.com/media/G4dCHV1WgAAbY9b?format=jpg&name=medium
1
@blakkudium wygrałby gdyby nie bramka Lookmana, detale
#pewniaczkiKessiego
5
@Frimpong spokojnie, tak jak pisałem wcześniej easy win dla Liverpoolu
4
Tak trzeba
10
@Frimpong ale łapa, szacun
https://zapodaj.net/images/28b158c229288.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@spiderman1899 drugim Cristiano Ronaldo to ty nie będziesz
@Popitek12
1
@Eklerek Arteta już drugi raz tak nie zaryzykuję
0
@tomek8756 Coco Jamboo i do przodu
1
@July_6_BcN @Jula i kula lepsza wersja, cicha i zimne piwko przynosi, różnice July
1
@July_6_BcN no nową dziewczynę mam, zazdrosna?
5
@Frimpong króciutko z @RoberDzik
1
@RoberDzik I to na wodzie po parówkach, @Popitek12 polecał
@mekston @blakkudium
8
@Frimpong opinia?
0
@blakkudium Xavi widzę, że od teraz jest grającym trener, duma
1
@TR3YWAY to niech się cieszy, że na razie są u niego bo jak jest się przedstawi to od razu dostanie prawa do dzieci
3
@Eklerek Gyokeres na ławeczce, wchodzi na ostatnie 8 minut i ładuje 5 goli i okej siuuuuu
https://pbs.twimg.com/media/G2-LUH4WsAA-ZJP?format=jpg
@blakkudium
1
@Eklerek nigdy nie zapomnę jak Peugeot 206 RC mnie na światłach porobił także popieram to
5
@Frimpong dalej cię boli te twoje odwołanie na które ci nie odpisałem? I bardzo kurde faja dobrze
11
Ja gdy @Popitek12 zapodaje przepisy na patelsona
https://tenor.com/targFaSHnHB.gif
2
@macio_944 ja ładujący oszczędności w naprawę gruzu, różnice
@blakkudium
4
Dirty Burger win
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/1ZQDpBxhRXESjIquOAOyEnyna9VVIh0l.jpg
4
@blakkudium messi108 nigdy by nie oszukał a tak poza tym się nie znasz