Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@July_6_BcN ona jest alternatywka, lepsza wersja ciebie, różnice
14
@July_6_BcN jaki mąż? Już ci mówiłem, że się nie dam usidlić żadnej kobiecie, tyle
https://zapodaj.net/images/2bc35ce0f7f67.jpg
5
@macio_944 zero kultury aż podejrzewam, że ty to ukryty madryciok jesteś i to taki z notatnika, najgorzej
5
@macio_944 tyle masz kasy? To pożycz tak 1k na pewniaczki
17
@Kgorecki2500 a weź pokaż cały rower, ocenie go tylko
4
@Luciano99 @blakkudium przyjdź z kamerą bo coś czuję, że to może być historyczna ustawka
13
Jutro ja z @Boltonem na imprezie @clyde
https://zapodaj.net/images/f6a4633379a44.jpg
0
@tomek8756 ale bez takich do @July_6_BcN
30
@D10SLEO już za późno
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a9fdea5b81192f543f5691d51fefddcb9c3374a79f158b706e28f970919bc322.jpg
1
@Popitek12 @mekston opinia
@blakkudium
7
I cyk do gablotki
3
@Eklerek jak zawsze, @macio_944 w ryk
4
@Frimpong będzie walka i okej, 5 zł na @Frimponga
@blakkudium
1
@July_6_BcN zostańmy na stopie przyjaźni, tyle
3
@Eklerek perfumy Cristiano Ronaldo, @Popitek12 lubi to
@mekston @blakkudium
8
Madrycioki nie są na to gotowe
@Eklerek @Frimpong
8
Tak
6
@Luciano99 gdyby go opluł byłby remis, mały detal ale detal
@blakkudium
3
@blakkudium mu obecnie psycha siada, jest możliwość ugrania cos więcej niż tylko remis, tak tylko mówię
11
Tak
4
@Jakchcesz niby można ale to tylko statysciok na La Rambli nic więcej, różnice
3
Ale co @Frimpong przewidział to jego
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16195629#comment-16195644
3
@Eklerek @Frimpong obecnie w jaskini
6
@July_6_BcN nasze dziecko grające na nowym Camp Nou, tego w swoim bingo nie miałem ale okej da się załatwić xd
3
Mam nadzieję, że Arsenal strzeli gola z SFG bo bez tego to to nie to samo
2
@BHAFCB a jeszcze Gyökeres nie wszedł
3
@blakkudium bluźnisz, nikczemniku
0
@norbi77 @sony ktoś tu chce cię oszukać
3
@mekston karła od Yamala dać na bramce i wtedy można grać
9
Jestem właśnie u @Popitek12, wódeczkę musiałem przynieść w Muszyniance ale tak poza tym jest jedzenie i okej
https://pbs.twimg.com/media/G4dCHV1WgAAbY9b?format=jpg&name=medium