Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No piłeczka Artety to to nie jest
2
Ale on by byl dzisiaj wkurzony
https://tenor.com/bAtJ3.gif
@Eklerek @BorzyKrzys
7
Arsenal wygrał i okej
https://zapodaj.net/images/a4053a12f6d96.png
6
Eberechi Eze ezi, tyle
24
Króciutko z madryciokami
1
@Filipem @macio_944 darmowy jest
3
Drugi raz w Warszawie z @Popitek12 a tu taki okaz nam się trafił
https://zapodaj.net/images/61ebf49bce8d5.jpg
5
@Jakchcesz "będę na screenach @Luciano99" to przywilej nie wstyd, pamiętajcie
@blakkudium
1
Robią to
2
@gumaz nic nie robią bo telefonu też nie mają
21
Madrycioki przekaz dla was
6
@Luciano99 prosty chłopak z Sosnowca, wychowany przez bloki i samego siebie
9
Ja skromny chłopak jestem, tak tylko mówię @July_6_BcN @clyde i @Inne
4
Scotty doesn't know that Fiona and me
15
@Luciano99 ja jestem w Polsce nielegalne także nie odpowiem ci na to pytanie
6
Kubica, bolidy wszystko ładne, tyle
@mekston @Eklerek @Popitek12 @blakkudium @MkBarcafan
2
@macio_944 prędzej sprzedam się na ulicy niż pójdę do konkurencji
@Luciano99
2
@macio_944 zastawie u ciebie rower @Kgorecki2500, stoi?
2
@ProMILs ehhhh przeczytałem za darmo a tu trzeba mieć 50 zł, @macio_944 pożycz
4
@Bolton ale @macio_944 ma kartę kredytową także środki jakieś się znajdą
4
@Luciano99 podbite będę miał dzisiaj oko po ustawce z @Frimpong wystarczy mi juz
1
@Bolton ty jesteś biały nic dziwnego ale mnie te zasady nie obowiązują, różnice
3
@Piotrek1993 piwnice postawiłem, może i nie moja ale jak wygram będę miał swoją
@Luciano99
1
@Luciano99 ten kod podobny do mojego hasła jakie mam na Bettersie, dziwne
0
@Ku84fcb a Chelsea wczoraj przegrała z Sunderlandem, tak tylko przypominam
1
@4drian0 @Eklerek co jak co ale na socjalach Sara się zna jak nikt inny
2
@Sulimo żaden alkoholik tylko smakosz trunków
3
@Sulimo zajumac rower
0
@FcPortoFan1999 bezalkoholowy to jeszcze madryciok? Wstyd @bezalkoholowy
4
@FcPortoFan1999 ty akurat nie jesteś mile widziany, dla ciebie dzisiaj Manchester City