Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium Play od tyłu to yalp, tyle ode mnie
4
@Luciano99 nagrodą było właśnie te 5 sekund, docen to
5
@Luciano99 ale ty tylko przegrywasz, widziałem jak pada przez okno wywalasz
4
@Jonyx szkoliłem go spokojnie pokona Oliveira
@blakkudium @Bolton @Bocheno1 @Frimpong
6
Zawsze buja
3
@spiderman1899 "brak stosunku" tego im nie mogę zapewnić
7
@Kasy @wpwelement zbanuj tego prowokatora, my tu trzeźwości nie tolerujemy
2
@Bolton dokładnie
https://tenor.com/4Q3S.gif
6
Jedyna postać w Harrym Potterze której zależało na świecie magii, fakty
https://tenor.com/4Q3C.gif
16
@Cyzix takiej gwarancji nie mogę ci zapewnić
https://zapodaj.net/images/0144d8bfdecdc.jpg
10
@Luciano99 polecam mój of
6
@Popitek12 prawda
2
@FCB_dimiC psieckom* dimictri xd
6
@D10SLEO ale, że prezydent Francji współpracuję z Lechem Poznań, no tego się nie spodziewałem
0
Kiwior nie gra to ja meczu nie oglądam, proste
1
@FcPortoFan1999 właśnie ładnie bo łobuz kocha najbardziej
1
@Czajka90 wysłała mi zakaz zbliżania się, już nie musi mnie już bardziej kusić, jutro jestem już u niej
1
A gdybym tak kupił zespół F1 i obsadził bym @mekstona jako szefa zespołu a @Eklerek jako kierowcę? Bardzo dobry pomysł
5
@Luciano99 dla Polski ale to tylko dla tych okładek
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/03/normal/yQASQxiuL5xX0s1zGr3umxTTIXCmLsyQ.jpg
3
@4drian0 a największy fan Battlefield siedzi w Rosario, wracaj @AFA już stamtąd
@mekston @Lionel_Messi10 @blakkudium
1
@Lanosss Vinicius "Diddy" Júnior
1
@marcin62 jak najbardziej
3
@Ku84fcb jak mam rower to nie zawracam sobie dupy dziewczynami
rower > dziewczyny, pamiętaj
@blakkudium
1
Perczi ksywa "@Frimpong" powrócił na X (Twitter), powtarzam perczi wrócił
@Eklerek @blakkudium
5
@mekston ale musisz jeszcze jeść zupę z musztardy jak młody @Popitek12
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1593770601eP8g2kOK87hnWGFVkYE6KW.jpg
4
Porada od Kessiego
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/lpEdktDmEOUpjCe4g7kRcGtldskClqfV.png
5
@Kgorecki2500 dasz radę, ja też za pierwszym razem miałem problem by ją obalić ale później już latwiutko
3
@D10SLEO nie 6000 tylko 60
#prostamatematykazKessim
@Popitek12 @blakkudium
3
Klasyk
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/VqeKtj6o0hTk87Y37ssMQvVFFZCwd36l.jpg
2
@Bolton fajny tatuaż
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/normal/SmQEfk5P4wmB118QP4iwZHj86Hdf2LTs.jpg