0

@Bykunn nie wiem ile dadzą, ale jak mają dać te 5mln ( bo dawać 10mln przy potencjalnym transferze za 5mln jest nieopłacalne ekonomicznie, a nie ma już u nas Bartomeu) zawodnikowi, a innemu klubowi, to już lepiej zapłacić zawodnikowi.

0

@Qexi nie tyle co nas nie stać, ale jeden z kandydatów ( chyba Laporta) stwierdził że obecnie nie ma co płacić za zawodnika i dawać kasę innemu klubowi jeżeli w lato będzie dostępny za darmo.

1

I love democracy

0

0

@krzyrzak69 źródło ? :)

3

@sebasek99 Niestety, ale w Polsce rządzą tacy ludzie że to już nawet nie jest dziwne.

0

@LuisSalvano czy ja wiem czy coś w tym złego. Dla mnie to brzmi jak typowy polski rap: troche przeklenstw, wyzwisk. Może dlatego nie lubię tego typu muzyki.

4

@KacperVEB Tak, wybory to przeżytek. Dadzą każdemu broń i zorganizują walkę. Zwycięzca zostaje prezydentem.

2

@FC1899Barca a po drodze jeszcze żoliborz ogarnąć.

0

@tobiasson92 jeżeli Gowin chce zerwać koalicje to niech to zrobi jak najszybciej bo może nie zdążyć.

1

@ranger3120 świetny, tak samo jak jego animowana wersja.

0

@Szpenser to się nazywa rodzinny biznes :D

0

@Cvzx a z kim będzie grać manchester City?

0

@BarcaInfo Jeju, o co chodzi na tym wykresie ?

4

@PatrykBarcelona tak, dla mnie to jest niemożliwe żeby w tak ogromnej galaktyce bylibyśmy jedyną rozwiniętą formą życia (dotego dochodzą też te mniej rozwinięte jak jakieś bakterie. Ale nie jestem fanatykiem UFO)

0

@BarcaInfo jeżeli tak to wspaniała wiadomość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 absolutnie nie jest to dobre wydanie publicznych pieniędzy. Zamiast robić takie badania by popatrzył na działania swojego rządu i wspierania finansowym przez ten rząd kościołów oraz o. Rydzyka. Wystarczy połączyć fakty. Pomojając już że skoro badania są finansowane przez PIS wyniki mogą nie być dokońca rzeczywiste.

0

@Kamiloza91 mam nadzieję że w 1/8 co nie jest takie niemożliwe.

0

@Avatarr oczywiście. Względnie jakieś zmienne jak wygranie złotej piłki czy coś.

9

@CatalanDream poproszę kontakt do jej dilera.

0

@Kenxu Marzyć można, Laporta ma swoje kontakty, weźmie się płatność rozłoży na raty, weźmie się pożyczkę w PKO i mamy Hochlanda :D

0

@LeoMessi1994 mi się wydaje że raczej nie, bo by pewnie zrobili sekcje czy coś i by wyszło że z przyczyn naturalny. A co powiedzieć. Prawdę, inna sprawa że mogłoby być to krępujące.

0

@LeoMessi1994 widzę poważne rozważania.

3

@tobiasson92 ja bym wyeliminował zarażonego, teren zbombardował i by było ok. Obeszło by się bez lockdownu, tylko jaki byłby wtedy pretekst do wprowadzenia 18 nowych podatków?

1

0

@KacperVEB otóż to. Zobaczymy czy coś tam Laporta nam ogarnie.

3

Dajcie spokój, Bartomeu dobrze zrobił. Przecież Hochland nie ma naszego mitycznego DNA.

0

@DaPi wybieram Donalda Tuska Shang-Tsunka.

7

@KacperVEB ja tam gdzieś czytałem że marzeniem Hallanda jest gra w FC Barcelonie, także ten.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?