Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo może Mingueze za Lengleta.
0
@Quavosk ,a nie czekaj :)
0
@Pawel13sz też bym go sprzedał przy dobrej ofercie. Względnie q jego miejsce można przesuną z rezerw Collado, ale o tym zadecyduje nowy trener w przyszłym sezonie, bo coś myślę że Koeman poleci.
2
@culesjasiules Dzięki, nie trzeba oglądać ;)
1
@FC1899Barca on nam wygra mistrza w tym roku. Zobaczycie :)
1
@fcbarcafan19 miły gest z jego strony.
15
@Batys kto nie ryzykuje ten nie je. Dawaj.
3
@FC1899Barca chciałbym zobaczyć jak oni tworzą te swoje tabelki w Exelu.
1
[*] .
3
Za Dembele niech zagra Trincao i będzie ok
0
@BarcaInfo lud przemówił.
0
@clyde oby w ogóle takie durne podatki ingerujące w życie prywatne nie wchodziły w życie.
0
@clyde czyli 500+ nie działa?
1
@Drzakubs nie rozumiem akurat co w tej wypowiedzi było nierozsądnego albo złego.
0
@clyde jaka to praca?
0
@domin682 problem w tym że nasz Nazario nie ma zamiaru odchodzić.
0
@LuisSalvano Serio? W takim razie to jest bez sensu
0
@PanPatrykk Metzen powiększa swój elektorat :)
3
@Lisek nie ma problemu, gwiazda będzie za 99 mln euro ;)
1
@Dankhog z tego co czytałem to raczej lekka. Z Atalantą może zagra.
1
@Bamboleo jak chcesz to możesz jeszcze sprawdzić Wojne krwii. Też gra z uniwersum Wieśka ;)
0
@Dankhog kontuzja.
3
@Quavosk jak dla mnie solidna 6.
0
@AmigoBlancos fajnie to wygląda szczególnie że końcowa tabela może wyglądać nietypowo, i w związku z tym przyszła liga mistrzów może wyglądać fajnie. Szczególnie że po reformie ligi mistrzów może wyglądać ona dziwnie.
0
@Tomo1989 czyli jak sobie radzi ?
0
@maatiixx jak my punkty stracimy z Sevilla w lidze.
4
@KacperVEB remis
0
@SiSenior chyba że tak choć wydaje mi się że działania obexnego rządy są dużo bardziej szkodliwe, ponieważ niepozwalają ludziom pracować i zarabiać, przy czym pokazując że mają gdzieś własne obostrzenia. Wtedy to chociaż ludzie mogli zarabiać w swoich biznesach a teraz ich się straszy policją.
3
@SiSenior co ma kryzys ekonomiczny gdzie rząd niczego nie zamyka do pandemi gdzie rząd wszystko zamyka ?
2
@DonMatteo901 z tych obu skrajności to już faktycznie chyba wolę te ruchu narodowego, chociaż w mojej ocenie oba są siebie warte i nie powinno się zastanawiać nad ich wprowadzeniem.