0

@panczo może Mingueze za Lengleta.

0

@Quavosk ,a nie czekaj :)

0

@Pawel13sz też bym go sprzedał przy dobrej ofercie. Względnie q jego miejsce można przesuną z rezerw Collado, ale o tym zadecyduje nowy trener w przyszłym sezonie, bo coś myślę że Koeman poleci.

2

@culesjasiules Dzięki, nie trzeba oglądać ;)

1

@FC1899Barca on nam wygra mistrza w tym roku. Zobaczycie :)

1

@fcbarcafan19 miły gest z jego strony.

15

@Batys kto nie ryzykuje ten nie je. Dawaj.

3

@FC1899Barca chciałbym zobaczyć jak oni tworzą te swoje tabelki w Exelu.

1

[*] .

3

Za Dembele niech zagra Trincao i będzie ok

0

@BarcaInfo lud przemówił.

0

@clyde oby w ogóle takie durne podatki ingerujące w życie prywatne nie wchodziły w życie.

0

@clyde czyli 500+ nie działa?


1

@Drzakubs nie rozumiem akurat co w tej wypowiedzi było nierozsądnego albo złego.

0

@clyde jaka to praca?

0

@domin682 problem w tym że nasz Nazario nie ma zamiaru odchodzić.

0

@LuisSalvano Serio? W takim razie to jest bez sensu

0

@PanPatrykk Metzen powiększa swój elektorat :)

3

@Lisek nie ma problemu, gwiazda będzie za 99 mln euro ;)

1

@Dankhog z tego co czytałem to raczej lekka. Z Atalantą może zagra.

1

@Bamboleo jak chcesz to możesz jeszcze sprawdzić Wojne krwii. Też gra z uniwersum Wieśka ;)

0

@Dankhog kontuzja.

3

@Quavosk jak dla mnie solidna 6.

0

@AmigoBlancos fajnie to wygląda szczególnie że końcowa tabela może wyglądać nietypowo, i w związku z tym przyszła liga mistrzów może wyglądać fajnie. Szczególnie że po reformie ligi mistrzów może wyglądać ona dziwnie.

0

@Tomo1989 czyli jak sobie radzi ?

0

@maatiixx jak my punkty stracimy z Sevilla w lidze.

4

@KacperVEB remis

0

@SiSenior chyba że tak choć wydaje mi się że działania obexnego rządy są dużo bardziej szkodliwe, ponieważ niepozwalają ludziom pracować i zarabiać, przy czym pokazując że mają gdzieś własne obostrzenia. Wtedy to chociaż ludzie mogli zarabiać w swoich biznesach a teraz ich się straszy policją.

3

@SiSenior co ma kryzys ekonomiczny gdzie rząd niczego nie zamyka do pandemi gdzie rząd wszystko zamyka ?

2

@DonMatteo901 z tych obu skrajności to już faktycznie chyba wolę te ruchu narodowego, chociaż w mojej ocenie oba są siebie warte i nie powinno się zastanawiać nad ich wprowadzeniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?