0

@krzyrzak69 źródło ? :)

3

@sebasek99 Niestety, ale w Polsce rządzą tacy ludzie że to już nawet nie jest dziwne.

0

@LuisSalvano czy ja wiem czy coś w tym złego. Dla mnie to brzmi jak typowy polski rap: troche przeklenstw, wyzwisk. Może dlatego nie lubię tego typu muzyki.

4

@KacperVEB Tak, wybory to przeżytek. Dadzą każdemu broń i zorganizują walkę. Zwycięzca zostaje prezydentem.

2

@FC1899Barca a po drodze jeszcze żoliborz ogarnąć.

0

@tobiasson92 jeżeli Gowin chce zerwać koalicje to niech to zrobi jak najszybciej bo może nie zdążyć.

1

@ranger3120 świetny, tak samo jak jego animowana wersja.

0

@Szpenser to się nazywa rodzinny biznes :D

0

@Cvzx a z kim będzie grać manchester City?

0

@BarcaInfo Jeju, o co chodzi na tym wykresie ?

4

@PatrykBarcelona tak, dla mnie to jest niemożliwe żeby w tak ogromnej galaktyce bylibyśmy jedyną rozwiniętą formą życia (dotego dochodzą też te mniej rozwinięte jak jakieś bakterie. Ale nie jestem fanatykiem UFO)

0

@BarcaInfo jeżeli tak to wspaniała wiadomość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 absolutnie nie jest to dobre wydanie publicznych pieniędzy. Zamiast robić takie badania by popatrzył na działania swojego rządu i wspierania finansowym przez ten rząd kościołów oraz o. Rydzyka. Wystarczy połączyć fakty. Pomojając już że skoro badania są finansowane przez PIS wyniki mogą nie być dokońca rzeczywiste.

0

@Kamiloza91 mam nadzieję że w 1/8 co nie jest takie niemożliwe.

0

@Avatarr oczywiście. Względnie jakieś zmienne jak wygranie złotej piłki czy coś.

9

@CatalanDream poproszę kontakt do jej dilera.

0

@Kenxu Marzyć można, Laporta ma swoje kontakty, weźmie się płatność rozłoży na raty, weźmie się pożyczkę w PKO i mamy Hochlanda :D

0

@LeoMessi1994 mi się wydaje że raczej nie, bo by pewnie zrobili sekcje czy coś i by wyszło że z przyczyn naturalny. A co powiedzieć. Prawdę, inna sprawa że mogłoby być to krępujące.

0

@LeoMessi1994 widzę poważne rozważania.

3

@tobiasson92 ja bym wyeliminował zarażonego, teren zbombardował i by było ok. Obeszło by się bez lockdownu, tylko jaki byłby wtedy pretekst do wprowadzenia 18 nowych podatków?

1

0

@KacperVEB otóż to. Zobaczymy czy coś tam Laporta nam ogarnie.

3

Dajcie spokój, Bartomeu dobrze zrobił. Przecież Hochland nie ma naszego mitycznego DNA.

0

@DaPi wybieram Donalda Tuska Shang-Tsunka.

7

@KacperVEB ja tam gdzieś czytałem że marzeniem Hallanda jest gra w FC Barcelonie, także ten.

1

@tobiasson92 No i fajnie. Jeszcze niech zerwą koalicję i będziew ogóle pięknie.

2

@KacperHM2012 Oczywiście że nie ma dominacji Bayernu, na ten moment po prostu mieli jeden genialny sezon zakończony sekstetem, ale u siebie nie mają praktycznie konkurenci ( może powoli RB Lipsk takową się staje).Zobaczymy co będzie w tegorocznej LM.

0

@Barca_Big_Moment i mi pasuje, przynajmniej miał sukcesy ;)

2

@barcelonaLM jeżeli tak i PIS wygra wybory to stracę wiarę czy w Polsce żyją normali i inteligentni ludzie czy jednak u Polaków z inteligencją nie po drodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?