Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzyrzak69 źródło ? :)
3
@sebasek99 Niestety, ale w Polsce rządzą tacy ludzie że to już nawet nie jest dziwne.
0
@LuisSalvano czy ja wiem czy coś w tym złego. Dla mnie to brzmi jak typowy polski rap: troche przeklenstw, wyzwisk. Może dlatego nie lubię tego typu muzyki.
4
@KacperVEB Tak, wybory to przeżytek. Dadzą każdemu broń i zorganizują walkę. Zwycięzca zostaje prezydentem.
2
@FC1899Barca a po drodze jeszcze żoliborz ogarnąć.
0
@tobiasson92 jeżeli Gowin chce zerwać koalicje to niech to zrobi jak najszybciej bo może nie zdążyć.
1
@ranger3120 świetny, tak samo jak jego animowana wersja.
0
@Szpenser to się nazywa rodzinny biznes :D
0
@Cvzx a z kim będzie grać manchester City?
0
@BarcaInfo Jeju, o co chodzi na tym wykresie ?
4
@PatrykBarcelona tak, dla mnie to jest niemożliwe żeby w tak ogromnej galaktyce bylibyśmy jedyną rozwiniętą formą życia (dotego dochodzą też te mniej rozwinięte jak jakieś bakterie. Ale nie jestem fanatykiem UFO)
0
@BarcaInfo jeżeli tak to wspaniała wiadomość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 absolutnie nie jest to dobre wydanie publicznych pieniędzy. Zamiast robić takie badania by popatrzył na działania swojego rządu i wspierania finansowym przez ten rząd kościołów oraz o. Rydzyka. Wystarczy połączyć fakty. Pomojając już że skoro badania są finansowane przez PIS wyniki mogą nie być dokońca rzeczywiste.
0
@Kamiloza91 mam nadzieję że w 1/8 co nie jest takie niemożliwe.
0
@Avatarr oczywiście. Względnie jakieś zmienne jak wygranie złotej piłki czy coś.
9
@CatalanDream poproszę kontakt do jej dilera.
0
@Kenxu Marzyć można, Laporta ma swoje kontakty, weźmie się płatność rozłoży na raty, weźmie się pożyczkę w PKO i mamy Hochlanda :D
0
@LeoMessi1994 mi się wydaje że raczej nie, bo by pewnie zrobili sekcje czy coś i by wyszło że z przyczyn naturalny. A co powiedzieć. Prawdę, inna sprawa że mogłoby być to krępujące.
0
@LeoMessi1994 widzę poważne rozważania.
3
@tobiasson92 ja bym wyeliminował zarażonego, teren zbombardował i by było ok. Obeszło by się bez lockdownu, tylko jaki byłby wtedy pretekst do wprowadzenia 18 nowych podatków?
1
@Janas11224 Audi
0
@KacperVEB otóż to. Zobaczymy czy coś tam Laporta nam ogarnie.
3
Dajcie spokój, Bartomeu dobrze zrobił. Przecież Hochland nie ma naszego mitycznego DNA.
0
@DaPi wybieram Donalda Tuska Shang-Tsunka.
7
@KacperVEB ja tam gdzieś czytałem że marzeniem Hallanda jest gra w FC Barcelonie, także ten.
1
@tobiasson92 No i fajnie. Jeszcze niech zerwą koalicję i będziew ogóle pięknie.
2
@KacperHM2012 Oczywiście że nie ma dominacji Bayernu, na ten moment po prostu mieli jeden genialny sezon zakończony sekstetem, ale u siebie nie mają praktycznie konkurenci ( może powoli RB Lipsk takową się staje).Zobaczymy co będzie w tegorocznej LM.
0
@Barca_Big_Moment i mi pasuje, przynajmniej miał sukcesy ;)
2
@barcelonaLM jeżeli tak i PIS wygra wybory to stracę wiarę czy w Polsce żyją normali i inteligentni ludzie czy jednak u Polaków z inteligencją nie po drodze.