0

@domin682 problem w tym że nasz Nazario nie ma zamiaru odchodzić.

0

@LuisSalvano Serio? W takim razie to jest bez sensu

0

@PanPatrykk Metzen powiększa swój elektorat :)

3

@Lisek nie ma problemu, gwiazda będzie za 99 mln euro ;)

1

@Dankhog z tego co czytałem to raczej lekka. Z Atalantą może zagra.

1

@Bamboleo jak chcesz to możesz jeszcze sprawdzić Wojne krwii. Też gra z uniwersum Wieśka ;)

0

@Dankhog kontuzja.

3

@Quavosk jak dla mnie solidna 6.

0

@AmigoBlancos fajnie to wygląda szczególnie że końcowa tabela może wyglądać nietypowo, i w związku z tym przyszła liga mistrzów może wyglądać fajnie. Szczególnie że po reformie ligi mistrzów może wyglądać ona dziwnie.

0

@Tomo1989 czyli jak sobie radzi ?

0

@maatiixx jak my punkty stracimy z Sevilla w lidze.

4

@KacperVEB remis

0

@SiSenior chyba że tak choć wydaje mi się że działania obexnego rządy są dużo bardziej szkodliwe, ponieważ niepozwalają ludziom pracować i zarabiać, przy czym pokazując że mają gdzieś własne obostrzenia. Wtedy to chociaż ludzie mogli zarabiać w swoich biznesach a teraz ich się straszy policją.

3

@SiSenior co ma kryzys ekonomiczny gdzie rząd niczego nie zamyka do pandemi gdzie rząd wszystko zamyka ?

2

@DonMatteo901 z tych obu skrajności to już faktycznie chyba wolę te ruchu narodowego, chociaż w mojej ocenie oba są siebie warte i nie powinno się zastanawiać nad ich wprowadzeniem.

1

@Jacu327 Flick się skończył ;)

1

@Pawelsky jak dla mnie mogła by to być zbyt duża presja. Może kiedyś, ale napewno nie tak obrazu. Chociaż jak dla mnie mógłby być on zastrzeżony.

1

@Bartolomeoxx Dokładnie. Jak tak można krytykować taką piękną telewizję jaką jest TVP. Co najmniej 3 lata kolonii karnej dla tego Pana.

2

@Ratamahatta Ja sądzę że może nie zboczeńcy, ale tak zgadzam się że dokońca normalne to to nie jest i nie powinno być takich sytuacji.

0

@BarcaInfo tak z ciekawości, czy Xavi wypowiedział się jak on podchodzi to przygotowania fizycznego jako trener?

1

@MichalZZZ ja bo nie mam canal + Spirt ;)

0

@Pablit jak najbardziej Nagelsmann, ma o wiele większe doświadczenie trenerskie, Xavi mógłby być trenerem Barcelony w przyszłości.

3

@Przemek2323 takie rzeczy tylko w Polsce :)

1

@Pewex Myślę że przez jakiś czas na pewno Real będzie miał dużo większe przychody, szczególnie przez nowy stadion, ale przykłady takich piłkarzy jak Pedri, Araujo, Fati pokazują że nie trzeba ogromnych pieniędzy żeby mieć dobrych zawodników.

0

@Encore Jak najbardziej.

2

@DonMatteo901 Ja nie mam zamiaru jeść mięsa hodowanego w jakiś laboratorium. Mięso ma być ze zwierzaka. Jest to smutne, ale tak działa świat i idealizowanie go na siłę aby pasowało komuś do wizji jak dla mnie nie ma sensu. Jeżeli już do lepiej wprowadzić jakieś regulacje żeby zwierzęta miały jak najlepsze warunki w hodowli, a nie 10 kurczaków w jednej klatce. Druga rzecz która mnie zastanawia to kto będzie panował nad populacją zwierząt jeżeli człowiek będzie jadł sztuczne mięso.

0

@Bykunn nie wiem ile dadzą, ale jak mają dać te 5mln ( bo dawać 10mln przy potencjalnym transferze za 5mln jest nieopłacalne ekonomicznie, a nie ma już u nas Bartomeu) zawodnikowi, a innemu klubowi, to już lepiej zapłacić zawodnikowi.

0

@Qexi nie tyle co nas nie stać, ale jeden z kandydatów ( chyba Laporta) stwierdził że obecnie nie ma co płacić za zawodnika i dawać kasę innemu klubowi jeżeli w lato będzie dostępny za darmo.

1

I love democracy

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?