3

@xBoMBoWiECx niechciałby w ogóle czegoś takiego jak Superliga czy nowy format ligi mistrzów. Najlepiej by było gdyby została obecna Liga Mistrzów, liga Europy i ta nowa Liga Konfederacji.

0

@kamiVeB ciężko, ale nie niemożliwie.

2

Fc Barcelona: mam plan
Juan Miranda: jaki?
Fc Barcelona: kurde sprytny

0

@AmigoBlancos myślę że można Ter Stegena za takiego uznać. Niby ostatnio dużo się go chwali za to jak bronii aczkolwiek mam wrażenie że w ciągu całego sezonu nidocenia się obecności Niemca w bramce tak jak się powinno, ponieważ trudno mi sobie wyobrazić które miejsce w tabeli obecnie Barcelona by zajmowała. Niestety niezabardzo orientuję się w zawodnikach Realu( nie oglądam ich za dużo meczy) więc się nie wypowiem

3

@marcin62 Fajnie by było.

1

@Quavosk niech pójdą na dwór czy coś

3

@Jakchcesz Uwaga TVN

2

@Rust_Cohle oby to Atletico przeszło dalej.

1

@Mario96w Hejt który niszczy życie. Biedny Lenglet :(

0

@BarcaInfo Oby szybko wrócił do zdrowia.

2

@lucca87 oj żebyśmy się nie zdziwili że obronę będą tworzyli Pique z Lengletem.

0

@joloskyy niby tak, ale kto ma grać na prawej stronie Dest albo Mingueza ( Roberto kontuzja), na śo mamy niepewnego Lengleta i Umttitiego czyli gra Araujo (Pique kontuzja), w środku pola musi grać Pedri bo nie ma komu. Jeżeli przychodzi co do czego to jeżeli może zagrać ktoś doświadczony to zazwyczaj gra. Dałby zagrać w jakimś mniej ważnym meczu Konradowi, Collado chociaż .

1

@BarcaInfo dobre podejście.

6

@BarcaInfo jak widać murawa idealnie przycięta :)

0

@Emhyr taktyczny.

0

@Abominacja mi tam trochę przypomina Stanisława Żółtka. Może jakieś menelowe +.

4

@ksobi takiej policji potrzebujemy, ale na nią niezasługujemy :)

2

@escarabajo on ich wspiera mentalnie. Czyli większość to jego robota ;)

4

@macio_944 co zrobisz jak ponad 7% Amerykanów sądzi że czekoladowe mleko pochodzi od brązowych krów ;)

0

@AmigoBlancos Szczerość jest ważna w życiu :)

2

@Majkel34 kogoś mi ten jegomość przypomina ;)

4

@Jacu327 takiego Halland to bym jednak zobaczył u nas :)

3

Jak za dowolną to biorę :D

1

@zadafcb zgadzam się że to bezsensu. Jak urodzi np. w Hiszpani to ma dwa obywatelstwa. Profit

5

@Khajio a co powiedział ?

6

@barcelonaLM Polskie stosunki z sąsiadami za rządów PIS są najlepsze w historii, a nie jak za jakiegoś PO :D

1

@TylkoBarca7273 teraz pytanie, czy faktycznie chcieli żeby Barca zoszczędziła, czy po prostu cisną beke. Ale tak czy inaczej fajnie że posprzątali po sobie.

0

@Kamiloza91 na ławce trenerskiej mamy jednego.

5

@martin3131 jak ci się nie podoba nie musisz go czytać. Proste. A jeżeli jest niezgodny to napisz dlaczego?

0

@LeoMessi1994 obie są fajne. Trochę nie rozumiem dlaczego później zdecydowali się zrobić Hulka-naukowca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?