Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@xBoMBoWiECx niechciałby w ogóle czegoś takiego jak Superliga czy nowy format ligi mistrzów. Najlepiej by było gdyby została obecna Liga Mistrzów, liga Europy i ta nowa Liga Konfederacji.
0
@kamiVeB ciężko, ale nie niemożliwie.
2
Fc Barcelona: mam plan
Juan Miranda: jaki?
Fc Barcelona: kurde sprytny
0
@AmigoBlancos myślę że można Ter Stegena za takiego uznać. Niby ostatnio dużo się go chwali za to jak bronii aczkolwiek mam wrażenie że w ciągu całego sezonu nidocenia się obecności Niemca w bramce tak jak się powinno, ponieważ trudno mi sobie wyobrazić które miejsce w tabeli obecnie Barcelona by zajmowała. Niestety niezabardzo orientuję się w zawodnikach Realu( nie oglądam ich za dużo meczy) więc się nie wypowiem
3
@marcin62 Fajnie by było.
1
@Quavosk niech pójdą na dwór czy coś
3
@Jakchcesz Uwaga TVN
2
@Rust_Cohle oby to Atletico przeszło dalej.
1
@Mario96w Hejt który niszczy życie. Biedny Lenglet :(
0
@BarcaInfo Oby szybko wrócił do zdrowia.
2
@lucca87 oj żebyśmy się nie zdziwili że obronę będą tworzyli Pique z Lengletem.
0
@joloskyy niby tak, ale kto ma grać na prawej stronie Dest albo Mingueza ( Roberto kontuzja), na śo mamy niepewnego Lengleta i Umttitiego czyli gra Araujo (Pique kontuzja), w środku pola musi grać Pedri bo nie ma komu. Jeżeli przychodzi co do czego to jeżeli może zagrać ktoś doświadczony to zazwyczaj gra. Dałby zagrać w jakimś mniej ważnym meczu Konradowi, Collado chociaż .
1
@BarcaInfo dobre podejście.
6
@BarcaInfo jak widać murawa idealnie przycięta :)
0
@Emhyr taktyczny.
0
@Abominacja mi tam trochę przypomina Stanisława Żółtka. Może jakieś menelowe +.
4
@ksobi takiej policji potrzebujemy, ale na nią niezasługujemy :)
2
@escarabajo on ich wspiera mentalnie. Czyli większość to jego robota ;)
4
@macio_944 co zrobisz jak ponad 7% Amerykanów sądzi że czekoladowe mleko pochodzi od brązowych krów ;)
0
@AmigoBlancos Szczerość jest ważna w życiu :)
2
@Majkel34 kogoś mi ten jegomość przypomina ;)
4
@Jacu327 takiego Halland to bym jednak zobaczył u nas :)
3
Jak za dowolną to biorę :D
1
@zadafcb zgadzam się że to bezsensu. Jak urodzi np. w Hiszpani to ma dwa obywatelstwa. Profit
5
@Khajio a co powiedział ?
6
@barcelonaLM Polskie stosunki z sąsiadami za rządów PIS są najlepsze w historii, a nie jak za jakiegoś PO :D
1
@TylkoBarca7273 teraz pytanie, czy faktycznie chcieli żeby Barca zoszczędziła, czy po prostu cisną beke. Ale tak czy inaczej fajnie że posprzątali po sobie.
0
@Kamiloza91 na ławce trenerskiej mamy jednego.
5
@martin3131 jak ci się nie podoba nie musisz go czytać. Proste. A jeżeli jest niezgodny to napisz dlaczego?
0
@LeoMessi1994 obie są fajne. Trochę nie rozumiem dlaczego później zdecydowali się zrobić Hulka-naukowca.