2

@MSN1998 racja, choć jakby to smutno nie brzmiało, nie mieli interesu by nam pomagać ( mimo zawartych układów ). Zarówno Brytyjczycy jak i Francuzi byli po wielkiej wojnie w której zginęło miliony ich obywateli. Politycy tych państw, nawet pomimo oczywistego łamania przez Hitlera postanowień traktatu wersalskiego za wszelką cenę nie chcieli wplątać się w kolejną wojnę, gdyż mogło się to spotkać z wielkim niezadowoleniem ich wyborców. Niestety, ale trzeba się pogodzić że w polityce międzynarodowej najczęściej nie ma sympatii, są tylko interesy. Choć też nie powinno się tego w dzisiejszych czasach Brytyjczykom i Francuzom wypominać.

1

@MSN1998 ten program jest świetny, choć może podczas oglądania nie miałem takich przemyśleń i po prostu słuchałem jak to wyglądało. ( Ale oczywiście pełna zgoda, obyśmy nigdy nie musieli żyć w wojennych czasach)

2

@KacperVEB zachowanie godne pochwały.

1

@Jacu327 Są jak bracia :D

13

@barcelonaLM Jeju, przecież to brzmi jak jakaś komunistyczna gatka o tym że partia jest najważniejsza.

7

@Sandman21 został youtuberem, ostatnio wystąpił na odcinku na kanale FC Barcelony ;)

3

@DLFCB i takie zachowania się szanuje.

7

Tymczasem nasz wychowanek Carles Perez z golem dla AS Romy.

2

@JimMorrisonFCB a mi się tam akurat szachownica podobała :)

5

@BarcaInfo nie no, kto w ogóle to zatwierdził.

1

@xBoMBoWiECx a najlepsze jest to że im teraz wystarczy remis.

0

@BarcaInfo przeszedł na lepszą stronę ;)

0

@Bykunn mam tak samo.

0

@Persyfl ja piszę serio. Po prostu nie orientuję się kto to jest.

1

@blodziakk Gratulacje.

0

@Persyfl kto to w ogóle jest żeby sejm przyjmował takie ustawy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Pan ,,Xavi " przemówił. Jaka szkoda że nie wygra :)

0

@Foton a jakie było pytanie ? Iak odpowiedział ( tak w skrócie )

3

Do trybunału konstytucyjnego zostanie zgłoszone zastrzeżenia odnośnie ustawy o informacji publicznej. W praktyce może to oznaczać koniec jawności władz publicznych.
Niech ktoś w tym rządzie zerwie tą koalicję bo do wyborów może nie być czego zbierać.

0

@wojtek_debiec4 dlatego ,,sezon przejsciowy" dałem w cudzysłów. Taki to sezon przejściowy że grają prawie ci sami zawodnicy. Zobaczymy, może jeszcze trochę tych młodych zawodników będzie ogrywać.

0

@Pawel13sz ja tak mam z Wiedzminem 3 :)

0

@barcelonaLM i dobrze.

0

@BarcaInfo Laporta jest jak wiedzę poliglotą :D

0

@DaPi Ej, to nawet ciekawy pomysł.

0

@Encore za Granadą

2

@Chakalaka jeżeli dobrze rozumiem działałoby to tak jak w przypadku wjazdu do niektórych tropikalnych krajów w których musisz mieć potwierdzenie szczepień na niektóre choroby. Dla mnie to nie jest złe bo i tak zamierzam się zaszczepić jeżeli będę mieć taką możliwość.

0

@Yoshi94 tym że prezydent nie mogł od razu zająć się ogarnianiem tego co zostawił po sobie Bartomeu oraz zacząć wyprowadzać klub z kryzysu finansowego.

6

@tristan87 dlaczego po niemiecku
Po angielsku więcej ludzi zrozumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?