Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo ciekawe czy miał tam wygodnie ?
1
@david89 stadion im remontują.
5
@masq dług trzeba było jakoś spłacać ;)
1
@KORTIS dla mnie obecnie najlepszy byłby remis
0
@xBoMBoWiECx
Podstawa: Ter Stegen
Rezerwa: Alisson
Poza kadrą: Navas
Jednak pomiędzy podstawą i rezerwą są bardzo małe róznice więc tu raczej decydowała sympatia. Alisson też byłby świetny.
0
@panczo i dobrze bo jest 1:0 dla Realu... Sociedad :D
0
@Ojciec5tkidzieci Fajnie, napewno przeczytam, dzięki.
1
@Dzemix111 nie, nie chciałbym.
0
@barteggg08 który Real ;)
0
@AmigoBlancos być może, nie oglądam za dużo Realu ostatnio, ale coś słyszałem że sobie radzi.
0
@MESSIah16 Piękne słowa. Nic dodać nic odjąć.
0
@Dzemix111 Cii, może wejdzie :D
0
@AmigoBlancos oj jeszcze jak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@xBoMBoWiECx myślę że byłaby to spoko opcja. Mieć w składzie kata Lecha Poznań. Marzenie.
0
@JohnnyBarca Dobry ziomek Messi.
1
@Mns21 nie mam antywirusa na telefon.
1
@Pawel13sz zobaczymy jakiego napastnika nam (najprawdopodobniej Laporta) ogarnie. Może i będziemy mieli piękne Urugwajskie duo.
5
@MaziFCB widzę że się znasz ;)
2
@swayog Dokładnie, jak tak można prześladować biednego Katalończyka. Powinni się wstydzić.
1
@MaziFCB Niech biorą. Gorzej że pójdą na to pieniądze z budżetu państwa. Ja ani chinską ani rosyjską szczepionką nie zamierzam się szczepić.
7
@pele1282 Piękny Urugwajczyk :)
1
@Czajka90 Z zaufanego źródła dowiedziałem się że również są w drodze :D
4
@CatalanDream Postać Witolda Pileckiego. Myślę że go obiektywnie można uznać ża tą ,,dobrą stronę"
0
@maroon oj przy naszym rządzie nie byłbym taki pewny. Węgry z tego co wiem to już szczepią Chińską i Rosyjską szczepionką. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie :P
1
@BarcaInfo czyli raczej ma coś za uszami. Gdyby był niewinny to by powiedział co chcą a nie dziwaczy :p
2
@SiSenior Ok. Ja zaznaczyłem że chodzi mi o ten konkretny post. Też mi się nie podoba retoryka Lewicy o armii czerwonej
0
@maroon gorzej jeżeli stwierdzą że ta szczepionka jest nieskuteczna lub niebezpieczna. Wolę wiedzieć czym się ,ewentualnie, szczepię. I wiedzieć, jak lekarz mi powie czy to będzie np. Pfizer czy chińska szczepionka czy odmówić szczepienia. Jeżeli zatwierdzi to nie mam z tym problemu, ale to nie jest oczywiste czy zatwierdzi.
4
Uwaga, z ostatniej chwili: zarzuty Bartomeu będzie stawiał Zbigniew Ziobro, rozprawę poprowadzi sędzia Anna Maria-Wesołowska, a prywatne śledztwo w tej sprawie prowadzi detektyw Rutkowski.
9
@SiSenior Akurat tu lewica napisała bardzo dobrze. Co z tego że na wojnie dopuszcza się okrucieństw. Nikt tu nie gloryfikuje armii Sowieckiej ale nie można pochwalać czynów okrucieństw ze strony polskiej. Tu dam przykład. Czy odcienie niemieckim jencom wojennym głow pod Monte Casino przez oddział hindusów(konkretnie khurków) może być usprawiedliwione przez to że była to wojna i Niemcy robili równie straszne o ile nie gorsze rzeczy. Nie, i tak samo jest z żołnierzami wyklętych. Byli dobrzy ale ci co popełnili straszne czyny ( palenie białoruskich wsi) nie powinni być gloryfikowani. ( Nie jestem fanatykiem lewicy, piszę obiektywnie i interesując się historią)