2

@DonMatteo901 Oto nasz El Presidente

3

@JohnnyBarca z tego co kojarzę to kiedy zostałeś socio. I tak np. Laporta jest 13,352 socio w klubie. Ale nie jestem pewny, może @BarcaInfo wie więcej na ten temat

24

@DonMatteo901 Ostre, ale celne i prawdziwe słowa Pana Metzena.

16

Ciekawostka wyborcza: numery socio kandydatów to:
Joan Laporta: 13,352
Victor Font: 67,970
Toni Freixa: 54,782

16

@MesQueUnClub96 dokładnie, my tam co najmniej dwucyfrówkę strzelimy :D

1

@Barca_Big_Moment Ale Laporta posiada charyzmę co mocno działa na wyborców j tu ma sporą przewagę gdyż Font charyzmatyczny nie posiada wcale.

0

@DonMatteo901 Żółwie to bardzo fajne zwierzątka. Sam kupuję jednego, może też z nim tak spróbuję :D

1

@Jakchcesz No , ale w pierwszym zespole jest więc niech chociaż na takiej grafice sobie będzie skoro i tak gra mało ;)

0

@Kengo Araujo to tak średnio w tym sezonie jest z la masii bo z tego co wiem to po tamtym sezonie został przesunięty na stałe do pierwszej drużyny ;)

1

@patry295 moja reakcja gdyby wygrał Font lub Freixa:
https://zapodaj.net/54ff48769a84b.png.html

1

@AmigoBlancos ok, dziękuję za informację. Choć lepiej żeby do takiej sytuacji w tabeli nie doszło ;)

6

@Don Lucas Pozdrów zatem Pana Koemana ;)

17

@Krychaaa10 Dla mnie nie tylko wygranym ustawienia, ale i jednym z największych wygranych tego sezonu ;)

0

Niestety nie mogę oglądać meczu. Może ktoś skrócić jak nasi grają do przerwy. Dobrze, źle ?

0

@KORTIS Po co nam Hallandy, Depaye, czy inne Garcie. To jest prawdziwy PAN PIŁKARZ.

0

@tobiasson92 10 miesięcy ti nie wydaje się być aż tak dużo jeżeli cała pandemia ma się skończyć. Zobaczymy co to będzie.

17

@CatalanDream idąc tym tokiem rozumowania: identyfikuję się jako były prezydent i żądam prezydenckiej emerytury.

0

@nwchades a po co ona w ogóle ?

1

@Chakalaka Mimo iż nie popieram korwina ani konfederacja ( choć z pojedynczymi stwierdzeniami się zgadzam) tak polityka i internet były by dużo uboższe i smutniejsze bez niego:


0

@BarcaInfo ma ktoś link do filmiku ?

3

@maatiixx Ciekawe pytanie, a moja odpowiedź jest prosta. Pełne zrozumienie gdyż złota piłka to tylko przedmiot, a rodzina jest najważniejsza.

1

@xBoMBoWiECx co to w ogóle za zawodnik jest?

0

@kuz Co zrobisz, takie czasy. Trzeba po prostu mieć gdzieś te wszystkie ,,nowoczesne nazewnictwa" i zachowania i się tym nie przejmować.

0

@Brashearr Nie, uważam że na ten moment Laporta to idealny kandydat. Już raz ogarnął w Barcelonie kryzys oraz ma wiele znajomości w świecie piłki nożnej co także jest dużym atutem

7

@klopx Gdyby Laporta walczył z Palpatinem republika by nie upadła. Fakt nie opinia.

3

@szkutnik91 Oczywiście że wielki Joan

6

Oto najbogatszy oraz najbardziej znany afrykański Amerykanin:
https://zapodaj.net/f91d2b862fb2e.jpg.html

1

@barcelonaLM Google Chrome

0

@nieprzysiadalnosc jakiegoś stanu w Malezji, chyba. Przynajmniej tak jest napisane na Wikipedii

1

@JohnnyBarca Oby miał na myśli Nagelsmanna, chociaż na razie jestem za aby dać Koemanowi wypełnić kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?