Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 Oto nasz El Presidente
3
@JohnnyBarca z tego co kojarzę to kiedy zostałeś socio. I tak np. Laporta jest 13,352 socio w klubie. Ale nie jestem pewny, może @BarcaInfo wie więcej na ten temat
24
@DonMatteo901 Ostre, ale celne i prawdziwe słowa Pana Metzena.
16
Ciekawostka wyborcza: numery socio kandydatów to:
Joan Laporta: 13,352
Victor Font: 67,970
Toni Freixa: 54,782
16
@MesQueUnClub96 dokładnie, my tam co najmniej dwucyfrówkę strzelimy :D
1
@Barca_Big_Moment Ale Laporta posiada charyzmę co mocno działa na wyborców j tu ma sporą przewagę gdyż Font charyzmatyczny nie posiada wcale.
0
@DonMatteo901 Żółwie to bardzo fajne zwierzątka. Sam kupuję jednego, może też z nim tak spróbuję :D
1
@Jakchcesz No , ale w pierwszym zespole jest więc niech chociaż na takiej grafice sobie będzie skoro i tak gra mało ;)
0
@Kengo Araujo to tak średnio w tym sezonie jest z la masii bo z tego co wiem to po tamtym sezonie został przesunięty na stałe do pierwszej drużyny ;)
1
@patry295 moja reakcja gdyby wygrał Font lub Freixa:
https://zapodaj.net/54ff48769a84b.png.html
1
@AmigoBlancos ok, dziękuję za informację. Choć lepiej żeby do takiej sytuacji w tabeli nie doszło ;)
6
@Don Lucas Pozdrów zatem Pana Koemana ;)
17
@Krychaaa10 Dla mnie nie tylko wygranym ustawienia, ale i jednym z największych wygranych tego sezonu ;)
0
Niestety nie mogę oglądać meczu. Może ktoś skrócić jak nasi grają do przerwy. Dobrze, źle ?
0
@KORTIS Po co nam Hallandy, Depaye, czy inne Garcie. To jest prawdziwy PAN PIŁKARZ.
0
@tobiasson92 10 miesięcy ti nie wydaje się być aż tak dużo jeżeli cała pandemia ma się skończyć. Zobaczymy co to będzie.
17
@CatalanDream idąc tym tokiem rozumowania: identyfikuję się jako były prezydent i żądam prezydenckiej emerytury.
0
@nwchades a po co ona w ogóle ?
1
@Chakalaka Mimo iż nie popieram korwina ani konfederacja ( choć z pojedynczymi stwierdzeniami się zgadzam) tak polityka i internet były by dużo uboższe i smutniejsze bez niego:
0
@BarcaInfo ma ktoś link do filmiku ?
3
@maatiixx Ciekawe pytanie, a moja odpowiedź jest prosta. Pełne zrozumienie gdyż złota piłka to tylko przedmiot, a rodzina jest najważniejsza.
1
@xBoMBoWiECx co to w ogóle za zawodnik jest?
0
@kuz Co zrobisz, takie czasy. Trzeba po prostu mieć gdzieś te wszystkie ,,nowoczesne nazewnictwa" i zachowania i się tym nie przejmować.
0
@Brashearr Nie, uważam że na ten moment Laporta to idealny kandydat. Już raz ogarnął w Barcelonie kryzys oraz ma wiele znajomości w świecie piłki nożnej co także jest dużym atutem
7
@klopx Gdyby Laporta walczył z Palpatinem republika by nie upadła. Fakt nie opinia.
3
@szkutnik91 Oczywiście że wielki Joan
6
Oto najbogatszy oraz najbardziej znany afrykański Amerykanin:
https://zapodaj.net/f91d2b862fb2e.jpg.html
1
@barcelonaLM Google Chrome
0
@nieprzysiadalnosc jakiegoś stanu w Malezji, chyba. Przynajmniej tak jest napisane na Wikipedii
1
@JohnnyBarca Oby miał na myśli Nagelsmanna, chociaż na razie jestem za aby dać Koemanowi wypełnić kontrakt.