Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
XD, Lewica zamierza bezkompromisowo poprzeć projekt funduszu odbudowy zgłoszonego przez PIS
1
@n3rni 8/10. Mi się podoba :)
0
@Joan_Laporta miłej lektury Panie prezydencie ;)
0
@Gappeq oby strata punktów przez Atletico.
4
@n3rni fajny szympans :)
1
@Herato 5/10. Przynajmniej mogli koszulek trochę na sprzedawać.
0
@FCBeSeM w obronie za Umtitiego gra De Jong :D
0
@Pioter chyba mimo wszystko de jong. Wiem że to blokuje mu możliwości ofensywne, ale jak dziwnie to nie zabrzmi jest dla mnie pewniejszy w obronie od Umtitiego
5
@AmigoBlancos Obudził się w tobie poeta ? ;)
0
@BarcaInfo jak ja nie lubię takich kiboli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@xBoMBoWiECx takie informacje bardzo przyjemnie się czyta, oby więcej takich ;)
0
@krefi10 Depay .
2
@BarcaInfo i to dobra wiadomość. Widać że ma jakieś pojęcie o piłce. Może jeszcze nam znajdzie jakiś talent ;)
0
@Pietraszko chodziło mi o reformę LM w której do gry w niej nie premiowały by miejsca na koniec sezonu tylko ranking UEFA, czyli Arsenal mógłby być nawet dwa sezony z rzędu na np.12 miejscu ale i tak by grali w LM bo są wysoko w rankingu za wcześniejsze sukcesy. A czy by pokonał Porto ? Trudno powiedzieć kiedy tylko zremisowali z Burnley i awansowali rzutem ma taśmę z Benficą
2
@Pietraszko lepsze to niż gdyby po reformie LM Arsenal miał grać za zasługi
0
@10SzymonBarca10 XDDDD
7
Remontada is coming ;)
https://zapodaj.net/b7882f3ba20c5.jpg.html
0
@Janas11224 ale fajny małpioch :)
52
Tylko niech mu dadzą normalną pensję i może być.
6
@Yosemite co jak co, ale na trąbce to gra ładnie.
0
@horang ach, te transfery Bartomeu
0
@czółkovsky XDDD dobre. Oby nie prawdziwe ;)
2
@BarcaInfo Ale maszyna :D
1
@BarcaInfo widać że Laporta to równy gość :)
0
@amanter Spokojnie, do końca kadencji dożyje ;)
1
@Kordian11 nie jestem na tyle kreatywny ale chętnie poczytam inne komentarze :)
10
@fcbarcafan19 no ładną siostrę ma Mingueza ;)
1
Pierwsza Panna z Vicovaro ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Barca1992 mi tam wszystko jedno, niech już w tej lidze mistrzów nie mieszają bo za dobrze im to nie wychodzi ( chodzi mi o reformę rozgrywek która ma wyglądać jak dla mnie fatalnie )