Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz Racja, faktycznie jest to rozrysowane i wygląda to już lepiej. Natomiast ten fakt powtarzania w kółko Xavi,Xavi,Xavi Fontowi nie pomaga gdyż jest kojarzony przez to tylko/ głównie z jego osobą.
0
@Rewolucja123 taktyczny, też sobie chętnie opinie poczytam
11
@BarcaInfo czy kary się kumulują?
3
@Rewolucja123 jak byś mógł i piszę bez złośliwości wytłumaczyć jaki projekt sportowy ma Font odnośnie piłki nożnej, bo z tego co wyczytałem na stronie to chce rozwoju wszystkich sekcji, ( nie żeby było to niepotrzebne), bo jest potrzebne) ale o piłce nożnej za dużo nie powiedział, chce aby wszystkie zarządzał mityczny Xavi oraz chce stworzyć sekcje szachów. Jak dla mnie taki słaby program sportowy
0
@tobiasson92 ktoś tu ma ból czterech liter jak widzę ;)
0
@Faun I jeszcze to:
Mężczyzna: Kłamca!
Naćpany policjant: Pan mnie obraża?
Oj żeby mu się przykro nie zrobiło przypadkiem.
Ci ludzie nie mają prawa zwać się policjantami.
1
@BarcaInfo Ivan to legenda.
1
@VamosRakieta Laporta idzie po zwycięstwo.
0
@Striker nie wiem, zapewne tak ale może było by taniej niż 50 zł. Zobaczymy co będzie. Ja i tak LM oglądam tylko jak w TVP jest za darmo.
0
@cules100pro Serio ? Jak tak to nie wiedziałem, i tak bym ich wolał bo na razie sobie pakiet kupujesz na Player za 15 zł i jest dobrze, a nie jakieś Canal + za 50 zł
1
@cules100pro mi tam wszystko jedno, chyba że przetarg wygrałoby Eleven, ale tak się nie stanie
1
@KORTIS beznadziejny pomysł, ale niestety nowy model ligi mistrzów również dla mnie jest beznadziejny.
0
@BarcaInfo ciekawe czy miał tam wygodnie ?
1
@david89 stadion im remontują.
5
@masq dług trzeba było jakoś spłacać ;)
1
@KORTIS dla mnie obecnie najlepszy byłby remis
0
@xBoMBoWiECx
Podstawa: Ter Stegen
Rezerwa: Alisson
Poza kadrą: Navas
Jednak pomiędzy podstawą i rezerwą są bardzo małe róznice więc tu raczej decydowała sympatia. Alisson też byłby świetny.
0
@panczo i dobrze bo jest 1:0 dla Realu... Sociedad :D
0
@Ojciec5tkidzieci Fajnie, napewno przeczytam, dzięki.
1
@Dzemix111 nie, nie chciałbym.
0
@barteggg08 który Real ;)
0
@AmigoBlancos być może, nie oglądam za dużo Realu ostatnio, ale coś słyszałem że sobie radzi.
0
@MESSIah16 Piękne słowa. Nic dodać nic odjąć.
0
@Dzemix111 Cii, może wejdzie :D
0
@AmigoBlancos oj jeszcze jak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@xBoMBoWiECx myślę że byłaby to spoko opcja. Mieć w składzie kata Lecha Poznań. Marzenie.
0
@JohnnyBarca Dobry ziomek Messi.
1
@Mns21 nie mam antywirusa na telefon.
1
@Pawel13sz zobaczymy jakiego napastnika nam (najprawdopodobniej Laporta) ogarnie. Może i będziemy mieli piękne Urugwajskie duo.