0

@Gaz Racja, faktycznie jest to rozrysowane i wygląda to już lepiej. Natomiast ten fakt powtarzania w kółko Xavi,Xavi,Xavi Fontowi nie pomaga gdyż jest kojarzony przez to tylko/ głównie z jego osobą.

0

@Rewolucja123 taktyczny, też sobie chętnie opinie poczytam

11

@BarcaInfo czy kary się kumulują?

3

@Rewolucja123 jak byś mógł i piszę bez złośliwości wytłumaczyć jaki projekt sportowy ma Font odnośnie piłki nożnej, bo z tego co wyczytałem na stronie to chce rozwoju wszystkich sekcji, ( nie żeby było to niepotrzebne), bo jest potrzebne) ale o piłce nożnej za dużo nie powiedział, chce aby wszystkie zarządzał mityczny Xavi oraz chce stworzyć sekcje szachów. Jak dla mnie taki słaby program sportowy

0

@tobiasson92 ktoś tu ma ból czterech liter jak widzę ;)

0

@Faun I jeszcze to:
Mężczyzna: Kłamca!
Naćpany policjant: Pan mnie obraża?
Oj żeby mu się przykro nie zrobiło przypadkiem.
Ci ludzie nie mają prawa zwać się policjantami.

1

@BarcaInfo Ivan to legenda.

1

@VamosRakieta Laporta idzie po zwycięstwo.

0

@Striker nie wiem, zapewne tak ale może było by taniej niż 50 zł. Zobaczymy co będzie. Ja i tak LM oglądam tylko jak w TVP jest za darmo.

0

@cules100pro Serio ? Jak tak to nie wiedziałem, i tak bym ich wolał bo na razie sobie pakiet kupujesz na Player za 15 zł i jest dobrze, a nie jakieś Canal + za 50 zł

1

@cules100pro mi tam wszystko jedno, chyba że przetarg wygrałoby Eleven, ale tak się nie stanie

1

@KORTIS beznadziejny pomysł, ale niestety nowy model ligi mistrzów również dla mnie jest beznadziejny.

0

@BarcaInfo ciekawe czy miał tam wygodnie ?

1

@david89 stadion im remontują.

5

@masq dług trzeba było jakoś spłacać ;)

1

@KORTIS dla mnie obecnie najlepszy byłby remis

0

@xBoMBoWiECx
Podstawa: Ter Stegen
Rezerwa: Alisson
Poza kadrą: Navas
Jednak pomiędzy podstawą i rezerwą są bardzo małe róznice więc tu raczej decydowała sympatia. Alisson też byłby świetny.

0

@panczo i dobrze bo jest 1:0 dla Realu... Sociedad :D

0

@Ojciec5tkidzieci Fajnie, napewno przeczytam, dzięki.

1

@Dzemix111 nie, nie chciałbym.

0

@barteggg08 który Real ;)

0

@AmigoBlancos być może, nie oglądam za dużo Realu ostatnio, ale coś słyszałem że sobie radzi.

0

@MESSIah16 Piękne słowa. Nic dodać nic odjąć.

0

@Dzemix111 Cii, może wejdzie :D

0

@AmigoBlancos oj jeszcze jak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xBoMBoWiECx myślę że byłaby to spoko opcja. Mieć w składzie kata Lecha Poznań. Marzenie.

0

@JohnnyBarca Dobry ziomek Messi.

1

@Mns21 nie mam antywirusa na telefon.

1

@Pawel13sz zobaczymy jakiego napastnika nam (najprawdopodobniej Laporta) ogarnie. Może i będziemy mieli piękne Urugwajskie duo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?