1

@xBoMBoWiECx co to w ogóle za zawodnik jest?

0

@kuz Co zrobisz, takie czasy. Trzeba po prostu mieć gdzieś te wszystkie ,,nowoczesne nazewnictwa" i zachowania i się tym nie przejmować.

0

@Brashearr Nie, uważam że na ten moment Laporta to idealny kandydat. Już raz ogarnął w Barcelonie kryzys oraz ma wiele znajomości w świecie piłki nożnej co także jest dużym atutem

7

@klopx Gdyby Laporta walczył z Palpatinem republika by nie upadła. Fakt nie opinia.

3

@szkutnik91 Oczywiście że wielki Joan

6

Oto najbogatszy oraz najbardziej znany afrykański Amerykanin:
https://zapodaj.net/f91d2b862fb2e.jpg.html

1

@barcelonaLM Google Chrome

0

@nieprzysiadalnosc jakiegoś stanu w Malezji, chyba. Przynajmniej tak jest napisane na Wikipedii

1

@JohnnyBarca Oby miał na myśli Nagelsmanna, chociaż na razie jestem za aby dać Koemanowi wypełnić kontrakt.

1

@avanes u mnie Hołownia, ponoć też potrafi w transfery :D

0

@BarcaInfo coś dziwi mnie ten stosunkowo wysoki wynik Freixy, ale cóż. Najważniejsze że Laporta wygra.

0

@msmsms ,, Nie chcę słyszeć żadnych meldunków w rodzaju trzymam pozycję. Ku*wa. Nie będziemy niczego trzymać. Nacieramy bez przerwy i trzymać możemy co najwyżej wroga. Za jaja. Kopnięty go w dupę, chwycimy za jaja i wykręcimy je tak że się zesra. Przejdziemy przez kraj wroga jak gó*wno przez rurę. Będą skargi że za bardzo popędzimy naszych ludzi, mam w dupie takie skargi. Wieżę że uncja potu, oszczędzi nam galon krwii. Im mocniej bedziemy przeć naprzód tym więcej Niemców zabijemy, a im więcej Niemców zabijemy, tym mniej zginiesz naszych ludzi."
Krótko po tym:
,, No dobra s*kinkoty, znacie już moje uczucia. Z dumą poprowadzę was chłopcy do boju, wszędzie i o każdej porze" - George Patton
Według mnie jedną z najlepszych przemówił wojskowych.

30

Klasa trener .

1

@Warszawiak86 ja liczę na remis bo Atletico za daleko nie ucieka a i Real zbytnio się nie zbliża.

3

@VamosRakieta o tym samym pomyślałem ;)

0

@xBoMBoWiECx cicho, nie zauważyłem :) już poprawione

0

@Kgorecki2500 *żeby

1

Koeman przemówił. Lepiej rzeby Real wygrał ;)

0

@Kamiloza91 Jak on w celi sobie powiesi plakat Peraza nad pryczą ;)

2

@Martwy
najbardziej lubię: @Bartolomeoxx
najmniej lubię: na razie nie ma takiego użytkownika ;)

13

Moriba --> Pjanić
Change my mind.

1

@macio_944 Być może, ale Laporta powiedział że nie przewiduje zaproponowania miejsca w swoim zarządzie swoim kontrkandydatom.

2

@xBoMBoWiECx Mallorca, Espanyol, Almeria. A tak nierealistycznie to Girona żeby zobaczyć jak tam Monchu sobie radzi,

3

@Berniś no to po sezonie wszyscy out, bo idziemy po tryplet. Proste.

16

@BarcaInfo Nagelsmann is coming ?

1

@Stoiczkow XD, do czego to doszło.

1

@Cwaniak4 Hołownia moim prezydentem. On też umie w transfery ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@xBoMBoWiECx mimo wszystko trener dobry, aczkolwiek nie chciałbym go u nas bo ostatnio zaczął mnie denerwować tym że prawie co przegrany mecz szukał jakiejś wymówki.

1

@Barca1992 ,,Robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości" - Mateusz Morawiecki, Premier Rzeczpospolitej Polskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?