0

@Pawel13sz oj takiego Darwina Nuneza to bym u nas zobaczył.

0

@wojtek_debiec4 Dlatego, już bym wolał aby zamiast Koemana na początku sezonu przyszedł Garcia Pimienta z rezerw. Zna młodych zawodników, może by ich bardziej ogrywał, nasz obecny trener i tak się usprawiedliwia ,, sezonem przejsciowym", a tak by sobie może na Euro medal wygrał.

1

@Kapitan_SW kiedy prosisz o konkrety Fonta dostajesz jedną odpowiedź: Xavi

1

@Explode mnie nie boli. Ja na to czekam .

1

@jakub1906 Czyli wszystko jasne. Xavi będzie nowym trenerem :D

1

@paweldunajecfcb uważaj żeby policja ci zaraz wjazdu nie zrobiła za obrazę prezesa :)

1

@BarcaInfo Koeaman to złoty człowiek.

1

@Rust_Cohle McRoyal

1

0

@AlexDark00 może trochę, choć jak dla mnie Bosak ma trochę bardziej zrypany światopogląd.

0

@Przemek2323 Proszę mnie nie utożsamia z Bosakiem. To dla mnie obraza.

1

@LuisSalvano Nasz Duńczyk jest wielką inspiracją :)

1

@Catalanian1991 Fakt nie opinia :)

1

@DwayNee podobni :)

5

@MaTt_BarcaFan dlaczego, ma prawo się wypowiadać i prowadzić kulturalną dyskusje. Poza tym nikogo w poście nie obraził tylko napisał jaki styl gry przeciwnika preferuje drużyna której kibicuje.

1

@santiamo karta do wybronienia przez sędziego.

7

@Czeresniafcb nie wiem co w tym złego. Fajnie prowadzić dyskusje też z kibicami innych drużyn tylko najpierw trzeba umieć dyskutować.

3

@El dominatore Niezależnie od wszystkiego wiarę będę miał do samego końca.

3

@BarcaInfo Ale jutro to już napewno :)

1

@Masti_Real_Madryt ja tam akurat oceniam obiektywnie i mimo iż jako kibic Barcy chciałbym żeby Real dzisiaj przegrał to decyzja o czerwonej kartce jakoś do wybronienia i karnego być niepowinno.

0

@FlorentinoPerez13 dokładnie, wszystko fajnie ale sytuacje powinno się oceniać w miarę obiektywnie, a nie bo był przelew od Pereza itp.

1

@hayek oj jeszcze jak. Tylko ciekawe czy bogowie byliby usatysfakcjonowani taką ofiarą :)

1

Dobra, liczyłem że Atalanta wygra, ale w tej sytuacji remis 0-0 również będzie dobry.

0

@macio_944 TVP Sport.

0

@BarcaInfo ładne zachowanie z jego strony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM nie, na ławce siedzą.

1

@bialagora jestem kibicem Atalanty od 5 minut i już mnie ten Real denerwuje :D

10

Ważne jest dobre rozpoczęcie sezonu :D

0

@wojtek_debiec4 Ale przecież Koemann stawia na młodych :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?