Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz oj takiego Darwina Nuneza to bym u nas zobaczył.
0
@wojtek_debiec4 Dlatego, już bym wolał aby zamiast Koemana na początku sezonu przyszedł Garcia Pimienta z rezerw. Zna młodych zawodników, może by ich bardziej ogrywał, nasz obecny trener i tak się usprawiedliwia ,, sezonem przejsciowym", a tak by sobie może na Euro medal wygrał.
1
@Kapitan_SW kiedy prosisz o konkrety Fonta dostajesz jedną odpowiedź: Xavi
1
@Explode mnie nie boli. Ja na to czekam .
1
@jakub1906 Czyli wszystko jasne. Xavi będzie nowym trenerem :D
1
@paweldunajecfcb uważaj żeby policja ci zaraz wjazdu nie zrobiła za obrazę prezesa :)
1
@BarcaInfo Koeaman to złoty człowiek.
1
@Rust_Cohle McRoyal
1
@Comentateiro nie.
0
@AlexDark00 może trochę, choć jak dla mnie Bosak ma trochę bardziej zrypany światopogląd.
0
@Przemek2323 Proszę mnie nie utożsamia z Bosakiem. To dla mnie obraza.
1
@LuisSalvano Nasz Duńczyk jest wielką inspiracją :)
1
@Catalanian1991 Fakt nie opinia :)
1
@DwayNee podobni :)
5
@MaTt_BarcaFan dlaczego, ma prawo się wypowiadać i prowadzić kulturalną dyskusje. Poza tym nikogo w poście nie obraził tylko napisał jaki styl gry przeciwnika preferuje drużyna której kibicuje.
1
@santiamo karta do wybronienia przez sędziego.
7
@Czeresniafcb nie wiem co w tym złego. Fajnie prowadzić dyskusje też z kibicami innych drużyn tylko najpierw trzeba umieć dyskutować.
3
@El dominatore Niezależnie od wszystkiego wiarę będę miał do samego końca.
3
@BarcaInfo Ale jutro to już napewno :)
1
@Masti_Real_Madryt ja tam akurat oceniam obiektywnie i mimo iż jako kibic Barcy chciałbym żeby Real dzisiaj przegrał to decyzja o czerwonej kartce jakoś do wybronienia i karnego być niepowinno.
0
@FlorentinoPerez13 dokładnie, wszystko fajnie ale sytuacje powinno się oceniać w miarę obiektywnie, a nie bo był przelew od Pereza itp.
1
@hayek oj jeszcze jak. Tylko ciekawe czy bogowie byliby usatysfakcjonowani taką ofiarą :)
1
Dobra, liczyłem że Atalanta wygra, ale w tej sytuacji remis 0-0 również będzie dobry.
0
@macio_944 TVP Sport.
0
@BarcaInfo ładne zachowanie z jego strony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM nie, na ławce siedzą.
1
@bialagora jestem kibicem Atalanty od 5 minut i już mnie ten Real denerwuje :D
10
Ważne jest dobre rozpoczęcie sezonu :D
0
@wojtek_debiec4 Ale przecież Koemann stawia na młodych :D