Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Z nieoficjalnych informacji wynika że sprawą Bartomeu będzie się zajmował Zbigniew Ziobro.
2
@MesQueUnClub96 nie kto, tylko co.
3
@BarcaInfo Ten dzień nie mógł być lepszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Xxxbarca4ever Ma Pan dowód że Bartomeu wiedział o przekrętach finansowych?
1
@Pilka_jest_okragla Bartomeu - [*]
1
@Przemek2323 Chyba też pomyślę żeby zacząć tam karierę.
0
@AllBundy dlaczego, bez złośliwości, po prostu wytłumacz dlaczego słabe bo dla mnie jak najbardziej dobre. Arsenal nie ma tak słabego składu żeby być obecnie 10 w lidze. 6-5 przynajmniej.
1
@AllBundy zamienić trenera który walczy o mistrzostwo Hiszpanii i puchar króla na trenera który z Arsenalem jest 10 w lidze. Świetny wybór.
5
Dla mnie zmiana Koemana to byłby totalny absurd. Zamienić trenera który na ten moment dalej walczy o mistrzostwo Hiszpanii i puchar króla (liga mistrzów raczej nie w tym roku) na trenera który z Arsenalem powinien przynajmniej mieć 5-6 miejsce (Europejskie puchary) jest 10 w lidze, a w lidze Europy ledwo awansuje z Benficą.
1
@BarcaInfo Myślę że to wszystko wyjaśnia.
2
@Ronnie1992 chciałbym w to wierzyć. Arteta też nie ma takiego złego składu, choć dużo gorszy od Barcelony, np. Aubemeyang, Lacazette, Tierney, (Smith-Rowe i Saka jako perspektywiczni). Nie mówię że jest to genialny skład ale na pewno nie na 10 miejsce w lidze.
122
mam nadzieję że to słabe źródło
5
@BarcaInfo FBI open up.
1
@kuz raczej zwykła plotka. Myślę że jak już to Koeman wypełni swój kontrakt albo przyjdzie Xavi
6
@lucas/catalan ja bym tych ludzi nie stawiał za wzór do naśladowania. Są dobre wyjątki jak np. Witold Pilecki, ale to są wyjątki ( ale to moje zdanie na ten temat)
4
@FC1899Barca coś wątpię, chyba się nudzą w tym RAC1, to już lepiej żeby Koeman został i pociągnął ten projekt.
0
@Kubix93 Powodzenia :D
2
@AllBundy A dziękuję i wzajemnie:)
10
@tomek8756 W punkt Panie prezydencie :)
3
@BarcaInfo ciekawe kto wygra:
#TeamLaporta
#TeamFreixa
#TeamBiedroń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No oczywiście że wygra Wielki Joan Laporta
19
@zadafcb co za dzban. Ja to czytałem w podstawówce i była to jedna z nielicznych lektor które mi się podobały. Dalej nie wiem co było w niej niby rasistowskiego XD
2
@xBoMBoWiECx Śląsk Wrocław, ale tylko dlatego że regionalny :)
1
@Pilka_jest_okragla O to przyszły prezydent FC Barcelony. Laporta nie tylko jest charyzmatyczny ale ma też bardzo wiele przydatnych kontaktów. Totalny el presidente. Teraz właśnie takiej osoby w klubie potrzeba.
1
@Gregsky10 akcja jest dlatego że policja w Ameryce na interwencji zabiła czarnoskórą osobę pod wpływem narkotyków i ludzie stwierdzili że to był ewidentny rasizm więc zaczęli klekać na znak solidarności. Akcji nie popieram, jest dla mnie bez sensu. Do tego mam wrażenie że obecnie rasizm działa tylko w jedną stronę.
1
@catluck
1. 20/21
2. 19/20
3. 18/19
4. 16/17
5. 17/18
6. 15/16
1
@elmayakos oj tam, oj tam i tak lepsze takie coś niż wszystko co wymyśli PIS.
0
@dawo17 Vamos, Vamos.
4
@BarcaInfo
Redaktor: Panie Font, jaki ma Pan plan na Barcelonę
Font: Xavi, Xavi, Xavi, Xavi, Xavi
1
@BarcaInfo no i Font wyjaśniony :)