Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@BarcaInfo jak ja uwielbiam hiszpańskich komentatorów ;)
4
Akurat nie odnoszę wrażenia że mem Sevilli był brakiem szacunku.
11
@tobiasson92 XDDDD. Jedna z lepszych książek jakich czytałem w podstawówce. Czy to czyni mnie rasistą ?
3
@Xavyol Pytanie do @AmigoBlancos. Wiesz coś na ten temat?
0
@BarcaInfo czyli za uszami swoje ma i jest duża szansa że zostanie za coś skazany.
0
@JohnnyBarca taktyczny.
4
@VamosRakieta niestety nie mogę się pochwalić gdyż zawierały one pozytywne wulgaryzmy ;)
71
Carles Puyol. Wieczny kapitan.
2
@pele1282 Pan Piłkarz.
3
@Michvl Piękny film. Karma wróciła.
1
@Bobo25 jak nie przeczytają,? Już im to wysyłam ;)
0
@KORTIS Jak ja tu kibicem Levante jestem.
0
@Michal03 na głównej masz przy herbach drużyn opcje wystaw oceny z gwiazdką.
2
@Yosemite dziękujemy Ci piękny Holendrze
0
@FCMichalo Oczywiście że Levante
2
@Demollation Piękne
1
Dobra, dawać mnie to PSG :)
0
@VamosRakieta mówisz oczywiście o Sevilli ;) Liczę na jakiś sabotaż z twojej strony.
1
@Verema bo to niemiły komentator jest
0
@Albus54 tak działa.
0
@AmigoBlancos oj było by dobrze gdyby Barca awansowała bo w finale potencjalnie jest Levante.
0
Brawo Pedri za próbę
1
@MasnyTed spokojnie, narazie to Sevilla ma zapewniony awans do finału
21
Dembele to jest fenomen, na pustą nie trafi ale zza pola karnego to już tak. No ale dobrze jest to nie narzekam
1
@ptrx Dobre .
0
Dembele, ja cię proszę.
0
@SinMistico ciekawe czy wie że obserwuje go któryś przyszły prezydent ;)
1
Dembele w Laporte chciał trafić chyba ;)
0
@VamosRakieta czyżby odkrył że jesteś naszym podwójnym agentem ?
1
@neeed Jak on śmie, niech odchodzi do tego Peseże ;)