0

@lucca87 chyba prawy pomocnik/prawy skrzydłowy

0

@BarcaInfo I to jest bardzo dobra wiadomość.

0

@barcelonaLM No tak, to opozycja jest ta zła, a PIS taki wspaniały.

1

@barcelonaLM będzie gdzieś stream ?

3

@Cwaniak4 lepiej żeby został u nas następcą Suareza ;)

2

@Rourke te też są dobre :)

3

@SteuerFreiMoney śmieszne, lubię takie memy, nawet takie jakie robiła Sevilla po naszym meczu z PSG

5

@Rewolucja123 bez przesady, Araujo nie miał poważnej kontuzji. Było to trochę nieodpowiedzialne bo wypadł nam stoper na mecz z PSG, ale mecz z Sevilla też był bardzo ważny.

1

@Avernand mi się tam logo juventusu podoba akurat.

0

@Kapsel12 ale że z 5 z tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@PatrychoO sama w sobie to koszulka nie jest zła. Gorsze jest dobranie koloru spodenek i getrów ( różowa koszulka, czarne spodenki i zielone getry)

0

@BarcaInfo może to i lepiej. Niech będzie gotowy na 100% bo są jeszcze duże szanse w lidze.

3

@macio_944 widzę że nasz prezydent jest wszechstronnie uzdolniony ;)

2

@LeoMessiah ja myślę że trochę już go można za nią uznać

5

@PatrychoO XD, ale co zrobisz. To się nazywa ,, poprawność polityczna". Lepiej niech tego filmu nie kręcą bo zaraz się okaże że coś kogoś obrażą.

2

@Ojciec5tkidzieci jak dla mnie drugi język powinien być dobrowolny i mógłby być większy wybór. Tak teraz ja na drugi język mam niemiecki i uczę się go z przymusu tylko żeby na koniec mieć te 2 czy 3, a gdybym mógł się uczyć np. Hiszpańskiego na pewno sprawiało by mi to chociaż większą przyjemnieść

3

@ef pomijając już, że raczej jest to troll, to co za krzywdę nibyby robi dziecku że w dowodzie ma napisane kilka literek. Jak będzie miało 18 lat to sobie zmieni płeć i będzie miło tak jak lubi.

1

@Klimach fan Ja nie lubię City przez ich historię tylko ze względu na Pepa :)

1

@MESSIah16 I bardzo dobrze. Podoba mi się system demokracji bezpośredniej w Szwajcarii, chociaż nie jestem zwolennikiem aby wszystkie decyzje były podejmowane w referendum.

0

@Szpenser Buffon to jednak lepsza liga jest ;) ( chodzi o klasę zawodnika )

0

@Ghazul3293 Reina jest stary nawet jak na rezerwowego bramkarza, ale popieram żeby Pena poszedł na wypożyczeniem

0

@fcbfan1993 ja do tych wiadomości podchodziłbym trochę sceptycznie. Może to być po prostu próba zdobycia rozgłosu, jak te kobiety co oskarżają aktorów o molestowanie by wymusić pieniądze. Może być to zwyczajnie kłamstwo i nawet by mnie to nie zdziwiło choć nie mówię że tak jest.

2

@bartekvisca Oczywiście że mogą, ale wolą to sprowadzić do aborcji która, przynajmniej według mnie, nie jest jedynie sprawą kobiety.

3

@Quavosk jakie prawa ma na myśli ? Kobiety mają w Polsce pełne prawa. Chyba że chodziło jej o prawa do aborcji, ale to jest temat bardziej złożony społecznie, który , przynajmniej w mojej ocenie, nie dotyczy wyłącznie kobiet.

0

@Colon ja najbardziej lubię:
1.Paprykowe
2. Fromage
3. Solone

0

@Firestone serio on w końcu został zawieszony ? Myślałem że UEFA powiedziała że nie będzie prowadzone postępowanie w związku z rasizmem

0

@MESSIah16 pytanie o tą postępującą emancypacje. Czy obecnie kobiety nie mają jeszcze jakiś praw które posiadają inni. Nie liczę tutaj prawa do aborcji gdyż jest to problem bardziej złożony społecznie i w mojej ocenie nie dotyczy wyłącznie kobiet. Jeżeli masz jakieś pomysły to napisz, gdyż chętnie poznam zdanie innych.

0

Naszło mnie takie przemyślenie. Skoro kiedy wybiera się prezydenta to jest pierwsza dama, to kto by był gdyby wybory prezydenckie wygrał Biedroń ?

10

0

@hardmind @dv7wisnia może przypadek jak z Timem Howardem. Też ma toureta, ale jak w meczu się skupiał aby bronić na bramce to objawy ustępowały. Choć nie wiem czy Obajtek też tak mocno się skupiał w gościu wiadomości :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?