Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 wszystko jasne, jednak dalej Tusquets potrzebuje atencji.
1
@daniel32778 Nie jest
https://zapodaj.net/02282d520bd03.png.html
1
@TheNekro94 XDDDDD, śmieszne.
31
Oto ta ,,bombowa wiadomośc":
-Leo odejdzie, albo nie odejdzie
1
@Barca1922 tylko że w ankiecie masz do wyboru:
Aguero
Depay
Innego zawodnika z wygasającym kontraktem
Żadnego napastnika
Hallandowi z tego co wiem, kontrakt się nie kończy.
7
@Fanger oby wszystko było dobrze.
1
@Striker oj, cicho. Poprawione :)
1
@Zoker nie, ale bym nie pogardził bo były dużo lepsze :)
4
Koszulki 2019/2020 > Koszulki 2021/2022
Fakt nie opinia
0
@siwykrb ponoć z kolanem jest już ok. Być może wróci pod koniec kwietnia lub w maju, ale to niec oficjalnego.
0
@Bartek22 dokładnej liczby nie znam, ale niewiele.
1
@kuz Oby :) .
0
@BarcaInfo Coraz lepsze są te wiadomości, choć Halland --> Lukaku
0
@marcin62 tak, dobrze myślisz. Tak jest :)
3
@macio_944 Pomijając że i tak nie jest to chyba prawnie możliwe. Ale co tam, walnijmy sobie specjalną ustawę
1
Tak z ciekawości. Czy gdyby nie przedstawił gwarancji bankowej wtedy prezydentem zostałby Font czy były by nowe wybory pomiędzy Fontem, a Freixą ?
0
@Pietraszko A on jest wypożyczony z opcją wykupu czy tak po prostu ?
1
@KacperVEB marzę, aby stało się to prawdą.
2
@Chakalaka Jak najbardziej rozumiem i nie mam z tym problemu.
6
@Chakalaka jak bardzo to co zrobił PIS mi się nie podoba tak liberalizacja prawa też jest dla mnie nie do pomyślenia. Najlepszy dla mnie był kompromis aborcyjny i powinien zostać przywrócony. Ale to tylko moje zdanie
0
@mcsarna Absolutnie, niepotrzebny jest tu trener który tylko szuka wymówek.
0
@JordiElNino Ac Milan
1
@msmsms masakra. Takie decyzje powinny być podejmowane będąc lełnoletnim.
5
@BarcaInfo I to jest świetna wiadomość, ale jak już to nowego napastnika bo jedną 9 już mamy w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 Piękne porównanie :)
2
@macio_944 Może kiedyś zrobią jakąś fuzje :)
0
@Katalończyk 99 ja sobie lubię ,,Fakty" w TVN w telewizji obejrzeć.
3
@BarcaInfo Wracaj do zdrowia nasz piękny Hiszpanie ;)
7
@daniel32778 Jeżeli odejście Griezmana i Coutinho oznacza przyjście np. Hallanda to jak najbardziej jestem za :)
0
@Dari0G nie, po prostu wydaje mi się to trochę nieprawdopodobne i opowiedzone dla większej popularności, choć jaka jest prawda raczej nigdy się nie dowiemy.