0

@daniel32778 wszystko jasne, jednak dalej Tusquets potrzebuje atencji.

1

@TheNekro94 XDDDDD, śmieszne.

31

Oto ta ,,bombowa wiadomośc":
-Leo odejdzie, albo nie odejdzie

1

@Barca1922 tylko że w ankiecie masz do wyboru:
Aguero
Depay
Innego zawodnika z wygasającym kontraktem
Żadnego napastnika
Hallandowi z tego co wiem, kontrakt się nie kończy.

7

@Fanger oby wszystko było dobrze.

1

@Striker oj, cicho. Poprawione :)

1

@Zoker nie, ale bym nie pogardził bo były dużo lepsze :)

4

Koszulki 2019/2020 > Koszulki 2021/2022
Fakt nie opinia

0

@siwykrb ponoć z kolanem jest już ok. Być może wróci pod koniec kwietnia lub w maju, ale to niec oficjalnego.

0

@Bartek22 dokładnej liczby nie znam, ale niewiele.

1

@kuz Oby :) .

0

@BarcaInfo Coraz lepsze są te wiadomości, choć Halland --> Lukaku

0

@marcin62 tak, dobrze myślisz. Tak jest :)

3

@macio_944 Pomijając że i tak nie jest to chyba prawnie możliwe. Ale co tam, walnijmy sobie specjalną ustawę

1

Tak z ciekawości. Czy gdyby nie przedstawił gwarancji bankowej wtedy prezydentem zostałby Font czy były by nowe wybory pomiędzy Fontem, a Freixą ?

0

@Pietraszko A on jest wypożyczony z opcją wykupu czy tak po prostu ?

1

@KacperVEB marzę, aby stało się to prawdą.

2

@Chakalaka Jak najbardziej rozumiem i nie mam z tym problemu.

6

@Chakalaka jak bardzo to co zrobił PIS mi się nie podoba tak liberalizacja prawa też jest dla mnie nie do pomyślenia. Najlepszy dla mnie był kompromis aborcyjny i powinien zostać przywrócony. Ale to tylko moje zdanie

0

@mcsarna Absolutnie, niepotrzebny jest tu trener który tylko szuka wymówek.

0

@JordiElNino Ac Milan

1

@msmsms masakra. Takie decyzje powinny być podejmowane będąc lełnoletnim.

5

@BarcaInfo I to jest świetna wiadomość, ale jak już to nowego napastnika bo jedną 9 już mamy w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@macio_944 Piękne porównanie :)

2

@macio_944 Może kiedyś zrobią jakąś fuzje :)

0

@Katalończyk 99 ja sobie lubię ,,Fakty" w TVN w telewizji obejrzeć.

3

@BarcaInfo Wracaj do zdrowia nasz piękny Hiszpanie ;)

7

@daniel32778 Jeżeli odejście Griezmana i Coutinho oznacza przyjście np. Hallanda to jak najbardziej jestem za :)

0

@Dari0G nie, po prostu wydaje mi się to trochę nieprawdopodobne i opowiedzone dla większej popularności, choć jaka jest prawda raczej nigdy się nie dowiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?