Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 pytanie tylko czyje ????
0
@tomek8756 oby tego :)
1
@LeoMessiah mam nadzieję że pod koniec roku powinna wrócić względna normalność, ale kto to wie.
4
@Tuc Covid jest wyrozumiały, Covid zrozumie
0
@Pietraszko nie, nie wprowadzili.
0
@Majkel34 rządu, który jakimś cudem dalej ma ok. 30% poparcia.
3
@Majkel34 Do następnych wyborów.
9
@Cochise tu nie ma beki z wirusa ( może niektórzy mają), ale z nieracjonlnyvh i improwizowanych decyzji wydawanych przez rząd. Gdyby przez czas w którym rządzą nie zaniedbywali służby zdrowia, albo wprowadzane restrykcje miały sens i byłoby widać że działają wtedy nie było by problemu. Natomiast kilka miesięcy temu narysowali tabelki w Powerpoincie o regionalizacji obostrzeń ( strefy zielona, żółta, czerwona), a w tym roku się obostrzenia były nakładane na cały kraj ( zwyjątkiem tych ostatnich 2 tyg gdzie dodatkowe restrykcje były nakładane na poszczególne województwa). Ale oczywiście życzę zdrowia.
0
@clyde smutne, ale prawdziwe.
14
@BarcaInfo jest szansa dla Atletico .
13
@BarcaInfo i słusznie.
0
@MysticCat no tu co człowiek to opinia. Ja bym raczej poszedł w reformy przepisu o ochronie koniecznej.
1
@amanter raczej nie, za zużo Amerykanów by się oburzyło. Po za tym nie wiem czy prawo do posiadania broni nie jest u nich wpisane w konstytucje. ;)
7
@DonMatteo901 nie wiem nad czym tu się zastanawiać. Tylko opcja 2
0
@Encore Griezmann
1
@Rewolucja123 nie tylko ty.
0
@don'T.R.I.P.e i tak Geraltowi bliżej materiałowi źródłowemu niż niektórym postaciom w tym serialu.
1
@Chakalaka a hot-dog z jakim sosem do tego ?
0
@FCB24
Unai Simon
Roberto Ramos Torres Alba/Gaya
Busquets Koke Pedri
Torres Morata Oyarzabal
18
@Dawid66 na dwór .
1
@Ingiel Są dwie strony medalu. Jeżeli wcześniejsze wybory były by teraz to nowy rząd miał by dużo problemów do rozwiązani, a jeżeli w 2022 roku to niewiadomo co rząd PIS-u jeszcze wymyśli.
3
@MarFan Druku, Druku. Muszą przecież mieć na wspaniałe 13 i 14 emerytury i 500 +
5
@don'T.R.I.P.e Fringilla Vigo w książce: ,,cerę miała bladą jak śnieg"
https://zapodaj.net/74d4275a26bb4.png.html
1
@TheNekro94 być może podchodzę trochę bardziej że tak powiem osobiście do tego bo Wiedźmin to dla mnie świetne książki i gry i kiedy widzę że postać która ewidentnie była biała ( akurat bardziej chodzi mi o tą Fringillę, a nie o Filippe do której nie mam fragmentu który by to w 100% potwierdzał, ale wydaje mi się że czytając to bardziej sobie ją wyobrażałem że była bardziej biała niż ciemnoskóra) to jest to dla mnie trochę słabe. No ale co człowiek to inna opinia ;)
3
@Chakalaka Mnie przekonało.
1
@FIJI nie na podstawie książki, ale kilka kwiatków jak z Fringillą Vigo by się znalazło.
7
@TheNekro94 @FIJI Akurat znalazłem takiego screena, ale ten serial ma dużo takich niedociągnięć. Np. Postać Fringilli Vigo, która w książce była opisywana: ,,miała cerę bladą jak śnieg" gra ta aktorka
https://zapodaj.net/74d4275a26bb4.png.html
0
@tobiasson92 może ktoś wytłumaczyć o co dokładnie chodzi. Czy po prostu za trzymanie pieniędzy w koncie będą pobierali opłatę czy za trzymanie na lokacie? Pytam gdyż jestem nie w temacie.
1
W 2 sezonie Wiedźmina postać Filippy Eilhart ma odgrywać Cassie Clare. Podobna ?
https://zapodaj.net/c8ff22fea3b3a.jpg.html
4
@joloskyy Polska2050, lewica, konfederacja, PSL. Jest kilka opcji nikt nikogo nie zmusza żeby teraz głosował na PO.