Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi możesz streścić bo nie miałem okazji oglądać dzisiaj ,, najrzetelniejszej" telewizji w Polsce
2
@mielniczas Man City
0
@MaxiLopez_84 tu chyba akurat Bayern go nie chce puścić gdyż FIFA na takie coś pozwala, choć nie wiem co Lewandowski o tym sądzi.
32
@itmustbejoke na liście transferowej.
3
@MNSbEstEver Pedri, Araujo. To ich sprowadził Planes, a są to obecnie piłkarze którzy bardzo wiele dają zespołowi.
2
@elmayakos Sousa TOP
0
@ChampagneMex Polecam Allegro. Ja sobie tam kupiłem domówkę 2019/2020
0
@martin3131 mi w tym wszystkim bardziej chodzi o zakup Polska Press przez Orlen. Gdyby chodziło tylko o Obajtka wtedy dalej pewnie bym tam chodził, szczególnie że mam po drodze ze szkoły.
4
@Chakalaka FIDESZ left the chat.
0
@BarcaInfo i znowu się spotykają.
0
@Pilka_jest_okragla mnie bardziej dziwi, że wartość nie spadła Fatiemu.
0
@paweldunajecfcb jak najbardziej, chociaż jedzenie akurat mają dobre. Ale trudno, w imię zasad.
1
@Avernand Mi przeszkadza w nim jedna rzecz - jego pensja.
0
@clyde wypraszam sobie :)
0
@tomek8756 Pięknie zezłomowany.
0
@barcelonaLM kurna, zaraz Unia Europejska sama siebie pozwie :)
5
@BarcaInfo ten dziennikarz to połączenie Ronaldo i Braitwaitea czy o co chodzi ?
0
@AV0CAD0 dlaczego, chyba wszystkie ligi grają ?
1
@Azi na PO glosują ludzie którym odpowiada ta partia i to co zaprezentowała do tej pory. Ja sam miałem dylemat czy głosować na następnych wyborach na PO czy Hołownie, ale jednak wybieram tę drugą opcję.
2
@Michvl no Duda jest prezydentem więc nie ma się co dziwić.
2
@Jacu327 Chelsea się postawi ;)
1
@BarcaInfo Tylko żeby mu się nic na kadrze nie stało.
3
@takisobiektos Oby nie :)
0
@koksik2700 (zło)to :)
0
@pele1282 raczej tak :)
8
@Michal03 La Liga + puchar króla.
0
@amanter czemu dla mnie ten Chińczyk brzmi jakby był pijany ?
15
@BarcaInfo jeszcze niech zacznie strzelać bo, za samo nastawienie to bym nie przedłużał z nim kontraktu.
2
@zadafcb nie wiem akurat o co Kowalczyk się spina.
1
@Janiama Trzymaj się.