2

@Majkel34 dobrze pamiętasz. Za ukrywanie Żydów karano śmiercią ( nie jestem pewny czy nie całą rodzinę)

5

@Majkel34 Ludziom którzy podejmowali się takich żeczy należy się wieczny szacunek.

0

@marcin62 czy ja wiem. Ja tam podchodzę do tego że sam bym się starał załatwić swoje problemy i nie fatygował bym się do żadnego psychologa, ale jeżeli ktoś ma taką potrzebę niech idzie. Nie będę na taką osobę patrzył jak na psychopatę.

14

@BarcaInfo szkoda, że nasze kraje łączy już nie tylko przyjaźń ale też tacy sami politycy. No, ale żeby nie było tak smutno to ,,Polak Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki"

1

@lucca87
1. ---
2. Yashin
3. ---
4. ---
5. Irlandia Północna
6. odbyły się we Francji, a turniej wygrała reprezentacja ZSRR
7. ---
8. ---
9. ---
10. Brazylia ?

0

@marcin000019 masz treść komentarza, który został skomentowany ?

1

@codemat Nie ma problemu, wypełniona :)

7

@BarcaInfo I to jest prawdziwy prezydent !

0

No kto by pomyślał:


4

@Katalonbar 17.04.2021.

25

10

@abram3k jak go wezmą za te 40 milionów to już będzie dobrze.

0

@xVENUMx Tak ;)

2

@Ojciec5tkidzieci Być może z tego powodu że pomija się u nas te powstania, choć ja sam interesuję się historią, ale dokładnych dat powstań nie pamiętam ponieważ nie interesuję się tym okresem. Uważam że jest wiele ciekawszych ( najbardziej lubię starożytność, wczesne średniowiecze np. Wikingowie i 2 wojna światowa).

8

@AmigoBlancos Oby nikt :)

0

@against_modern_football Morawiecki na Fame MMA !

1

@FC1899Barca Niech spoczywa w pokoju.

3

@marcin000019 Brawo premier. Pokonał nam 3 falę koronawirusa, a może i pokona czwartą :)

2

@Mat_Cat O tym że naród Ukraiński za dużo historii nie ma to zgoda, choć nie jestem Ukraińcem to nie wiem jak nauczają tam historii. Jako Polak wiem o powstaniu Chmielnickiego, wielkim głodzie z lat 30 i niezbyt miłym dla Polaków fakcie rzezi Wołyńskiej. Ale mówienie że jest to ,,sztuczny twór i sztuczny naród" jest przesadą. Ukraina wywodzi się z Rusi Kijowskiej, a kraj nie został stworzony sztucznie. To tak jakby Polska po 1 wojnie światowej była nazywana krajem bez historii i sztucznym tworem, bo przed nią była pod zaborami.

3

@Brashearr Ale dlaczego tak brzydko mówisz o naszym wschodnim sąsiedzie :(

1

@Avernand Czy ja wiem. Może 2019/2020 taka sobie, ale ta najnowsza nawet mi się podoba.

7

@Janas11224 Jak widać nie każdy bohater nosi pelerynę.

0

Nie wiedziałem że nasz prezydent jest kibicem Barcelony i pewnego francuskiego obrońcy.
https://zapodaj.net/364d3d92a3bbb.jpg.html

3

@FC1899Barca do twarzy mu będzie w bordowo-granatowych barwach :)

1

@fcbarcafan19 to w końcu Yoda był tym Żydem czy nie ?

4

@Hosh ja też się nie dziwię, ale nie dlatego że ich oburzenie jest słuszne tylko dla tego że u nich to normalne. Uczestnik miał wcielić się w postać czarnoskórą to ck miał zrobić ? Pomalować się na zielono ? Nikt tam nie obrażał nikogo że względu na pochodzenie czy kolor skóry, choć obecnie pod rasizm podchodzi nawet powiedzenie jaki ktoś ma ten kolor skóry.

1

@jeyx77x nie mówię o ustalaniu ceny tylko o tym kto w zespole będzie. Inna sprawa że jeżeli trener uprze się na jakiegoś zawodnika a ten będzie grał piach to będzie to wina trenera a nie tego że zawodnik nie pasuje do klubu. Choć też nie zawsze jest to dobre bo wtedy np. nie mielibyśmy De Jonga

17

@Dembouz1899 tak powinno być w zawsze że to trener decyduje kogo chce mieć w zespole.

4

@Barca1992 ale w lipcu to już na pewno :D

0

@Gufo a za parę lat zaczyna kibicować Realowi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?