12

Rzeczywistość vs Oczekiwania
https://zapodaj.net/b3f24691c4dbd.jpg.html

0

@Volcano chyba i tak będziemy musieli kiedyś to zrobić, choć przez obecne działania rządu zrobimy to szybciej niż później.

1

@Bykunn zależy gdzie by tak zapi*****alał 300km/h. Jeżeli w mieście to by zabrali mu prawo jazdy, poza miastem chyba też. Każdy powinien być równy wobec prawa a nie że ktoś za jakiś czyn zapłaci 200 zł a toś 2000zł. Ale pomysł napewno pod dyskusje dobry.

4

@tomek8756 nawet nie chce mi się tego komentować, ale lubię takie tweety bo można się pośmiać z głupoty ludzi.

2

@Jacu327 Po prostu przeszkadza mu że trenerem naszych nie jest POLAK RODAK.

5

@tobiasson92 ciekawe jaka będzie jej następna partia, bo w PIS-ie raczej długo nie zostanie.

3

@Quavosk A to śmieszne akurat.

6

@hoeniker Jóźwiak jak Dembele :)

2

@kuz też tak sądzę. Trochę słabo oceniać trenera po pierwszym meczu, a Sousa wywiózł chociaż punkt z Budapesztu

4

@kuz będzie lepiej bo gramy z Andora ;)

0

Teoretycznie w kontekście walki o drugie miejsce w grupie wynik nie jest najgorszy.

1

Wszystko by się udało gdyby nie @Coutinho007 i jego zapchlony pies ;)

0

@AmigoBlancos tak było.

0

@tomek8756 że niezły sparing będzie.

0

@Sulimo nie oczekuj za wiele od Pana komandora.

1

Spokojnie droga La Ramblo. Teraz Sousa robi im suszarkę w szatni i w drugiej połowie prowadzimy 3-1.

1

@klopx też postawiłem na Wyspy Owcze. Perfidna Mołdawia.

2

Dobra, chyba przełączam mecz na Hiszpanię, bo naszej gry nie da się oglądać.

0

@kielon93 Barnsley.

1

Tymczasem w pojedynku na, zapewne większym poziomie, Mołdawia prowadzi z Wyspami Owczymi 1-0

1

@Lionel_Messi10 Potężny AlVARo nie musi się obawiać bo VAR-u nie ma :)

1

@BarcaInfo wpuścił gola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coutinho007 zawsze to jakiś medal.

1

@Coutinho007 jak my na Euro to po medal jedziemy :)

0

@Danchos ciekawe co by zrobił jakby ktoś łacha cisnął z naszego hymnu :)

0

@barcelonaLM Doświadczony człowiek :)

0

@DonMatteo901 Polacy czy Węgrzy ? :)

3

@Coutinho007 A to może jednak warto. Chyba w Lyonie miał kłopoty z kolanem.

0

@RobsonPL czy ja tam widzę pewnego podłego Portugalczyka na ławce ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?