Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się dzieje w meczu Hiszpani u21 z Włochami u21 ? Za co te kartki ?
0
@Tasde właśnie dlatego się pytam czy jest czy nie? Chociaż sądząc po tej sytuacji to chyba nie.
2
@VamosRakieta ktoś musi przepychać takich faworytów turnieju jak Andora, Malta, Luksemburg :)
0
@itmustbejoke i prawidłowo, robotnicy w katarze są traktowani jak niewolnicy. ( jeszcze ta kuriozalna pora mundialu :) )
0
@pele1282 takie pytanie, skoro nie ma VAR-u na eliminacjach to Goal-Line chyba też ?
0
@messi564 ostatni raz oglądałem Hoszpanię u21 na mistrzostwach Europy w 2019.
1
@kubix05 Przecież potężna Andora jest faworytem do awansu, ja bym jej nie lekceważył :)
5
Robert Makłowicz jest najlepszym youtuberem :)
https://zapodaj.net/49a150ff6af21.jpg.html
0
Wiem że to dopiero początek eliminacji, ale fajnie byłoby zobaczyć Czechy na mundialu.
4
@arasz1819 Ja tam od początku w niego wierzyłem i cieszyłem się kiedy przyszedł.
6
Sprawdzam sobie wyniki, a tam Malta prowadzi ze Słowacją 2-0. Ciekawe te eliminacje.
1
@Janas11224 Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Władysław Reymont.
0
Mam nadzieję, że inne sposoby leczenia jednak podziałają. Trochę słabo byłoby aby w przyszłości miał kłopoty z tym kolanem.
2
Witam. Macie jakieś propozycje jaki mecz dzisiaj obejrzeć?Zastanawiam się czy warto dzisiaj wydawać te 5 zł
3
@AntoineGriezmann07 Dla mnie Fifa > Pes, jednakowoż żadna z tych gier obecnie nie jest dla mnie nie jest dobra. Fifa ma dla mnie fatalne mechaniki i nastawienie na mikrotranzakcje, a w Pesie brakuje mi licencji ( tak, można to wgrać, ale to nie to samo). Tak czy inaczej następnej Fify nie będę kupował, a w Pesa praktycznie nie da się grać na PC.
6
@CatalanDream ciekawe jak wytłumaczyć feministce że będzie musiała przejsc przez MENopauze, a nie WOMENOpauze ;)
5
@CatalanDream tak to niestety działa. Dlatego feminizm uważam za bzdurny i traktuję jako źródło do poprawienia humoru czytając i oglądając na yt śmieszne kompilacje wypowiedzi.
0
Droga La Ramblo. Mam bardzo ważne pytanie. Ten Yoda z Gwiezdnych Wojen w końcu był Żydem czy nie ?
6
@AntoineGriezmann07 Ale pensje to byś obniżył chociaż :)
2
@VamosRakieta Jak dla mnie dalej słabe. Mogliby stworzyć dodatkowe grupy w LM aby w konsekwencji tego też była 1/16 a nie 1/8. Miałoby to dla mnie większy sens. Ale zobaczymy co to z tego będzie. Jeżeli wywalą awans do LM na podstawie rankingu UEFA to może jakoś będzie to wyglądało. W ostateczności będzie się oglądało od 1/16
2
@matirix20 bramki w dogrywce liczone podwójnie oraz bardzo rygorystyczne spalone. Wszystko inne co jest teraz mi pasuje tzn. Ligi, LM i reprezentacje. Nic bym nie dodawał ani nie odejmował.
2
@Janas11224 Dramat jak najbardziej chociaż jeżeli ligi przeforsują aby uprawnienia do gry w LM dawało miejsce w tabeli a nie ranking UEFA to jeszcze może jakoś to będzie. Najwyżej będzie się oglądało od 1/16.
1
@itmustbejoke od sezonu 2024/2025
9
@BarcaInfo ta reforma to głupota, również dużo co pomysł SuperLigi. Choc z dwojga złego wolę LM.
1
@VamosRakieta Dziennikarz: Panie Laporta, woli Pan Hallanda czy Depaya ?
Laporta: Jeszcze jak.
2
@BarcaInfo to jedzenie wygląda smakowicie :)
1
@Ratamahatta tylko to co napisałeś. Prawa zwierząt i sprawy klimatyczne. Reszta to w większości bzdury.
27
Kocham demokrację ;)
https://zapodaj.net/dddcd6ad4e5dc.png.html
0
@Barca1992 Kowalski to jakiś fanboy Brzęczka ?
21
@FC1899Barca Wszystko fajnie tylko Karczewski przyznał się że PIS nie testował osób wracających z Anglii tylko dlatego żeby partii nie spadły sondaże, tym samym partia potencjalnie przedłuża pandemię i nielegalnie nałożone obostrzenia.