14

@Przemek2323 spokojnie, też lubię sobie czasem obejrzeć ten program satyryczny.

2

@ViscaBarca123 Pies bohater.

2

@BarcaInfo chodz do Barcelony piękny Holendrze :)

3

@FC1899Barca jak ja uwielbiam starego Toma i Jerrego :D

0

@jeyx77x co ma Covid do tego że piłka trafiła zawodnika w kolano podczas meczu ? Chyba że przez zmęczenie spowodowane meczami co trzy dni łatwiej o tego typu kontuzje.

8

@Gwyn i oby został uniewinniony.

0

@Mroziu streszczenia są, ale nas nauczycielka dość szczegółowo pytają, a ja osobiście wolę książkę od e-booka. Poza tym książki czyta się bardzo przyjemnie, a na pewno dużo z nich :)

2

@BarcaInfo ,,Blanco" no to niestety do Realu pójdzie ;)

0

@Mroziu Tak, a w szczególności w klasie humanistycznej :)

11

Właśnie skończyłem czytać ,,Jądro Ciemnośći" autorstwa Josepha Conrada, i muszę powiedzieć że jest to jedna z lepszych lektur szkolnych jakie czytałem.

3

@Comentateiro Co to nazewnictwa to przyznałem rację żę płód, zarodek to jeszcze nie dziecko, ale jeżeli rozwija się prawidłowo to tym dzieckiem i żywym organizmem będzie.

Co do odpowiedzialności to nie wiem jak to jest, ale wydaje mi się że faktycznie rodzice mogliby o tym więcej mówić, choć w moim przypadku ten temat raczej nie był poruszany, a wydaje mi się że jestem osobą dość odpowiedzialną. Jeżeli osoba decyduje się na stosunek seksualny, powinna też być przygotowana na to że może to się skończyć tzw. ,,wpatką" bo żadny środek antykoncepcyjny nie chroni na 100%

1

@busquets5 Lewy ogranicza kadrę ;)

1

@Nano22 szczególnie że mowa o dziecku, a nie o zużytej zabawce.

2

@Pablit z tym wyborem jest tak że daje on możliwość dokonania aborcji i uśmiercenia dziecka. Rozumiem że wybór itp., ale po pierwsze to nie jest to tylko kwestia kobiety tylko i mężczyzny bo on też jest potrzebny by doszło do poczęcia. Druga sprawa, niechciałbym życ w państwie gdzie jakieś głupie nastolatki przypadkowo zajdą w ciążę i mogą bezproblemowo to dziecko usunąć i jeszcze szły by na to pieniądze z podatków . Tak jak było, było dobrze i jak dla mnie powinno się przywrócić kompromis aborcyjny, lub przeprowadzić referendum w tej sprawie.

Co do nazewnictwa to masz jednak rację. Choć dla mnie jeżeli płód rozwija się prawidłowo i nie zagraża on życiu matki ani nie ma poważnych wad to absolutnie nie chciałbym aby mógł być usunięty.

0

@Chakalaka Wikingowie i Dom z Papieru.

0

@marcin000019 u mnie w sklepie takowych nie widziałem. Ale zapewne są to normalne lody tylko ze znaczkiem ,,Ekipa". W smaku pewnie zwyczajne.

1

@zadafcb no to sobie chyba z nim wywiad obejrzę bo mi umknął :)

7

@marcin000019 I tym ludziom można ratować życie, a innym nie ?

1

@Widu nie, zachowanie dziecinne. Wiem że były emocje bo był to gol na wagę zwycięstwa, ale takie zachowanie nie przystoi. Jeszcze mógł rzucić po meczu koszulką jak opaską kapitańską

0

@Dosq Sousa TOP.

1

@Barca1992 No i fajnie. Jeszcze wczoraj w Faktach mówili że jeżeli odmiana ,,Brazylijska" wirusa rozprzestrzeni się na świecie to cały cyrk z pandemią zacznie się od początku.

0

@klemens100 Od razu czuję się bezpieczniej z takim wojskiem :)

1

@Litman tylko 8 milionów ? Słaba ta emerytura.

3

@Hosh Ale Trincao dziwnie wygląda bez zarostu.

1

@LeoMessi1994 Bardzo dobry. Dobra pizza nie jest zła.

0

@lukaszbrk spokojnie, Węgrzy też tylko 1-0 z San Marino.

6

@bixmix bezpośredni awans miejsce pierwsze, drugie miejsce daje baraże.

0

@Hosh Xavi mierzył.

5

Tymczasem potężne Wyspy Owcze prowadzą z Austrią.

0

@Janas11224 grali z Mołdawią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?