Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bykunn z tego co udalo mi się wyczytać na ten temat wynika że jesteś w błędzie. Ta osoba została zabita na posterunku przez policjantów którzy poddali ją torturą. Floyd zginął na interwencji policyjną będąc pod wpływem ciężkich narkotyków. Polscy policjanci zostali skazani jak najbardziej zasłużenie. Policja w stanach ma po prostu bardzo duże uprawnienia i gdyby Floyd nie współpracował ( a tak było ) mogliby go po prostu zastrzelić. Gdyby nie brał narkotyków podejrzewam że nawet ta noga by mu tak wiele nie zrobiła.
1
@Kettger opcja druga, Espanyolowi by się przydał :D
58
@MarioVeB! Nie, za to że oskarżają go o doprowadzenia do śmierci Floyda, kiedy chłop sam się zabił przedafkowując narkotyki. Inna sprawa że policja ma w USA bardzo szerokie uprawnienia i jakby opierałby się aresztowaniu mogli by i użyć broni palnej.
96
@MrCule_X Poroste, Floyd sam doprowadził do swojej śmierci, ale oczywiście to wina policjanta bo Floyd był czarny. Mam nadzieję że uniewinnią tego policjanta.
2
@barcelonaLM A dlaczego chcą to zrobić ?
13
@Barca1992 jak durni ludzie muszą żyć w Poslce żeby na to pójść i być z tego zadowolonym. Czy naprawdę tak trudno uważać na historii ?
1
@Fenelon no, Halland nie jest warty argentyńskiego kaktusa :)
0
@BorzyKrzys ,,W pustyni i w puszczy" lepsze :)
0
@DonMatteo901 długa kara więzienia ( 10-15 lat), z pracami przymusowymi podczas wyroku.
1
@tristan87 Pekhart z legii ;)
0
@macio_944 w takiej formie jest to jeszcze ok jak dla mnie.
0
@Barca1992 Dobre wiadomości. Skoro jest szczyt trzeciej fali to teraz powinno być już tylko lepiej ;)
1
@BarcaInfo no to żegnaj piękny Norwegu. Trzeba spróbować brać Lukaku lub Martineza.
1
@lucca87 Mimo iż Halland jest rewelacyjnym napastnikiem to bardziej poszedłbym w stronę Lukaku. Jest to również bardzo dobry napastnik, a na korzyść Lukaku względem Martineza działa to że Lukaku ma europejski paszport.
2
@jedrek7000 coś przypomina komune. PIS lubi to.
0
@amanter w jaki sposób prowokować ?
0
@JANEK777 Biedni Ukraińcy. Mam nadzieję, że jednak do niczego większego nie dojdzie. Wojska rosyjskie mogą być tylko straszakiem i oby nie zdecydowały się na otwartą wojnę.
7
Raiola. Prawdziwy druh i towarzysz.
3
@Mat_Cat oby na strachu się skończyło.
1
@KapiFCB twardym trzeba być, nie miękkim :)
2
@DonMatteo901 ciekawe co to będzie, bo pierwszy legion samobójców był dla mnie porażką.
2
@FC1899Barca w naszych barwach bardziej mu do twarzy :)
0
@Janas11224 Otóż to.
1
@MaxiLopez_84 dla tego napisałem ,,na ten moment" ;) Prawda jest taka że z Rosją powinniśmy zachowywać przyzwoite relacje, a nie iść na wojnę, ale absolutnie nie robić poważnych interesów.
1
@barcelonaLM Na ten moment to do bycia przyjaciółmi Putina bliżej PIS-owi niż PO
0
@LeoMessi1994 Starałem się. Nie wynika to z niechęci tylko z trudności udzielenia odpowiedzi na te konkretne pytania. Ale starałem się odpowiedzieć na wszystko jak najlepiej :)
1
@LeoMessi1994
1. Obiektywność istnieje ( ja naprzykład niepałam uwielbieniem do Ramosa, ale nie zaprzecze że jest to świetny obrońca :D)
2. Tak, los istnieje i wpływ na niego ma każdy z nas
3. Pieniądze w życiu są bardzo ważne bo nawet jeżeli nie dają szczęścia, to przynajmniej pozwalają cierpieć w luksusie.
4. Sadzę że wiara jest kwestią indywidualną każdego człowieka, nie ma jedynej słusznej, nie podchodzę do tematu religii negatywnie, sam jestem katolikiem, ale na trochę własny sposób.
5. Robić to co się w życiu lubi
6. Myślę że wcześnie czy później ludzkość znajdzie jakiś sposób, szczególnie że technologia idzie do przodu.
7. Myślę, że nie, gdyż gdy skazujemy kogoś na karę śmierci, niezależnie od tego co zrobił, to czy także nie stajemy się mordercami ?
8. ---
9. Nikt nie rodzi się zły. To jakich czynów w życiu dokonujemy zależy od nas samych i my jesteśmy kowalami własnego losu.
10. Myślę że na pewno byłby dużo nudniejszy gdyż nie można by było że sobą dyskutować na różne tematy :D
11. Tak, istnieje
12. Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
13. Wszystko jest czymś
14. Dobre jest naprzykład pomaganie potrzebującym, a złe okradanie innych.
15. ---
16.---
17. Nie, każdy ma inny charakter i to jest w ludziach piękne.
18. Myślę że świat bez granic nie byłby możliwy gdyż zawsze znajdzie się państwo które qolałoby je bardziej zabezpieczyć, choć znajdą się także argumenty za: np. Unai Europejska.
19. Nie, różnią się w niektórych kwestiach, ale kwestie religijne nie wykluczają wytłumaczeń naukowych.
20. Tak
21. ---
22. Myślę że opcja pierwsza.
23. Miłość jest to głębokie uczucie lączące dwójkę ludzi np. Mąż - Żona, matka-dziecko
24. Oczywiście że życie ma sens. Jest to największy dar jaki człowiek otrzymuje, a w życiu chodzi o spełnianie marzeń.
25. Myślę że tak ( kwestie religijne )
26. Dobre życie jest wtedy kiedy człowiek jest w życiu szczęśliwy. Można mieć Dobre życie będąc bogatym, lecz jest wiele osób które mają szczęśliwe życie klepiąc biedę.
27. Nienawiść to uczucie ogromnej niechęci, agresji oraz pogardy do drugiej osoby lub rzeczy, która kiełkuje w człowieku przez dłuższy czas i nie jest nagłym efektem.
28. Nie widzę takiego związku.
29. Nie, ważne aby pamiętać te pozytywne wspomnienia, oraz te negatywne by wyciągać z nich doświadczenia.
30. Myślę że ani do wzrostu przestępczości ani do bardziej pokojowego świata. Surowe prawa zmniejszają przestępczość, ale mogą doprowadzić do tego że ludzie będą żyli w strachu ( radykalne przypadki )
Mam nadzieję że odpowiedzi są satysfakcjonujące :D
7
Jesteśmy coraz bliżej końca pandemia :D
https://zapodaj.net/c85285986dd13.jpg.html
1
@JANEK777 skomentuję w jedyny możliwy sposób: #LockdownNieDziała.
0
@negreanu Mimo wszystko mam nadzieję że USA zaintereniuje stanowczo i na strachu się skończy.