Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca a to nie zauważyłem, ale i tak fajne zachowanie :)
3
@FC1899Barca nawet nie szpileczka. Po prostu fajne zachowanie. Tutaj szacunek dla Pana prezydenta.
2
@xBoMBoWiECx on jest z przeszłości, dni w serwisie -1. A tak na poważnie, to kiedy pakujesz walizy i transfer do Barcelony wariacie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pele1282 Tegk się nie spodziewałem. Szanuję postawę prezydenta.
0
@Roobo Ja bym najbardziej chciał Kane'a. Halland ma umiejętności, ale jest niewart tych pieniędzy. Za drogi.
0
@Coutinho007 ja bym wolał Harry Kane Welcome to Barcelona, Crazy shot and pass skill, new Gary Lineker, waka waka remix ;)
4
Ojej, niedość że Diakhaby się obraził, to jeszcze jego Valencia przegrała. Ojej jak mi przykro XD
1
@10SzymonBarca10 No takiej reakcji ze strony Pana prezydenta to się nie spodziewałem. Szanuję.
0
@DonMatteo901 Najlepiej wszystkie środki na Kane'a, najtaniej nie będzie, ale napewno taniej niż Halland, a Kane to świetny zawodnik i ma świetną brodę :)
0
@pafcioxxx zostaje przeżucić wszystkie siły na transfer Kane'a
0
@JANEK777 No takiej reakcji ze strony Pana prezydenta to się nie spodziewałem. Szanuję za taki czyn.
3
@Pawel13sz 21 bramek, w najlepszej lidze świata. Do tego tylko 1 milion wartości. Brać i nawet się nie zastanawiać :D
3
@szela1899 Rasizm jest wtedy kiedy dotyka tylko czarnych. Jakby to Diakhaby powiedział komuś ,, Pieprzony białasie" to drugi zawodnik nie miałby prawa być oburzony. Zapewne nawet by nie był, bo po śmieszne żeby płakać o takie rzeczy.
1
@Damian11 Sam robi z siebie ofiarę. Powinien mieć na to wywalone i tyle.
1
@PawkoFCB Nasz Alves pokazał charakter i klasę, a nie sobie poszedł do szatni płakać. Tak się załatwia problemy, a nie korzysta z przywilejów.
4
@Nano22 Przewidział przyszłość. Już wtedy walczył o prawa uciśnionych afroamerykanów, przez białych ludzi. Brawo, takich ludzi nam potrzeba.
1
@VamosRakieta w pierwszym składzie. Załaduj Atletico jakiegoś Hat-tricka ;)
0
@tomek8756 O Villareal - Barcelona. Już mam. A w meczu Cadiz - Valencia, z tego co widziałem to się powyzywali i obrońca Valenci stwierdził że woli sobie posiedzieć w szatni.
6
@tristan87 A, myślałem że jakiś wcześniejszy. Naszczęsie Alves pokazał wtedy klasę i charakter, a nie zszedł do szatni płakać.
0
@tristan87 A co się tam działo ?
4
@FC1899Barca marnuje się w Totkach. Fajnie by go było u nas zobaczyć.
1
@Hosh Ale jakby powiedział ,, Pieprzony białasie", to już by nie był rasizm i wszystko ok. tak ?
0
@Barca1992 Przez takie sytuacje cieszę się że żyję w Polsce.
0
@tristan87 nawet bardzo :)
3
@LS I takie zachowania się szanuję, a nie obrażania się o wszystko.
1
@tomFCB nie no to już jest kabaret XD
0
@daniel32778 i niech sobie tam idzie. Ja go w Barcelonie nie chcę widzieć.
0
@joloskyy nie bolą dupy, tylko po prostu takie prowizje, przynajmniej dla mnie, wykluczają ten transfer.
3
@BarcaInfo wybór jest więc oczywisty. Mam nadzieję że po czymś takim nawet nie będą próbowali sprowadzić Norwega.