Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@kamiVeB wszystko fajnie, tylko oni przedłużają obostrzenia, ale rocznica i tak się odbędzie.
2
@Shroud do tego Neymar zagrał tylko w 13 meczach na 31 możliwych w Ligue 1
0
@Michal03 Moriba > Wijnaldum
7
@Oskar00 jeżeli Halland zarabiałby tyle o jakiej kwocie była mowa to ja mu podziękuję.
3
@masq jakoś wolałbym Planesa od Cruyffa
0
@AlwaysBlaugrana Dokładnie. Nawet jakby był obecnie najlepszym piłkarzem na świecie nie chciałbym go znowu w Barcelonie.
1
Bombele, przedłużaj ten kontrakt.
1
@DonMatteo901 No i taki wynik Hołowni mi się podoba.
0
@lukaszmatusiewicz ja bym go nie chciał, wolałbym Kane'a lub już nawet Martineza lub Lukaku.
0
@kamilop ze sprzedaży Coutinho i Griezmann możemy dostać, przy odrobinie szczęścia, te 80/100 milionów. 100 milionów + oddać jakiegoś naszego zawodnika + nawet dodać jakie zmienne i myślę że można negocjować kupno Kane'a , a w ostateczności Lukaku lub Martineza ( choć za tych dwóch raczej mniejsze ceny niż za Anglika, choć również nie małe )
0
@eckov zdementował że będą tak duże, ale zapewne nie mało by dostał przy transferze.
0
@klopx No Halland ok. 150 milionów + kwoty dla agenta i/lub ojca zawodnika. Inni zawodnicy wyszli by nieco taniej
3
@Pawel13sz Piękny Harry.
1
@Avatarr też mi się podoba.
0
Ale w tym roku złota piłka to już napewno :D
1
@MesQueUnClub96 dla mnie jest spoko.
0
@AmigoBlancos W zasadzie Valverde to jeden z nielicznych dobrych piłkarzy na ławce. Może jeszcze Rodrygo
1
@Wilczeq ciekawa opinia. Nie krytykuję, ale mógłbyś rozwinąć myśl ?
1
@Ghazul3293 Wina Tuska
7
@JarekS ???????Co mu się z głową stało :)
0
@amanter o jakich prowokacjach mówisz ? Chętnie się doinformuję. Inna sprawa że konflikt jest w Dombasie który jest terytorium Ukrainy i Rosja nie powinna integrować w tamtych regionach.
1
@TheNekro94 Mam nadzieję że nie. Raczej straszą się nawzajem i sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić. Raczej otwartej wojny nie będzie. Szkoda mi Ukrainy że ma takiego sąsiada
0
@xVENUMx cel szczytny,ale narkotyki są niezdrowe. I co tu począć.
5
@tomek8756 generalnie jestem większym zwolennikiem decentralizacji władzy. Myślę że w Polsce samorządy mogły by dostać taką moc decyzyjną.
0
@RobiS #TeamFilmy
3
@zadafcb nie no wiadomo, lepiej siedzieć i żyć z zasiłków bo jak wszyscy wiemy pieniądze rosnoą na drzewach.
1
@AmigoBlancos Chust dowołany, Liverpool będzie pokonany :)
10
Cristiano Ronaldo JR. spotyka swojego idola :D
https://zapodaj.net/541cc074b1ac7.jpg.html
33
@BarcaInfo miły gest z ich strony.
1
@HarryKane009
Zawsze miło że jest dodatkowa osoba do prowadzenia dyskusji na wiele ciekawych tematów. Witamy.
Ps. Nawiązując do sytuacji kadrowej Barcelony. Kiedy transfer wariacie :D