9

@kamiVeB wszystko fajnie, tylko oni przedłużają obostrzenia, ale rocznica i tak się odbędzie.

2

@Shroud do tego Neymar zagrał tylko w 13 meczach na 31 możliwych w Ligue 1

0

@Michal03 Moriba > Wijnaldum

7

@Oskar00 jeżeli Halland zarabiałby tyle o jakiej kwocie była mowa to ja mu podziękuję.

3

@masq jakoś wolałbym Planesa od Cruyffa

0

@AlwaysBlaugrana Dokładnie. Nawet jakby był obecnie najlepszym piłkarzem na świecie nie chciałbym go znowu w Barcelonie.

1

Bombele, przedłużaj ten kontrakt.

1

@DonMatteo901 No i taki wynik Hołowni mi się podoba.

0

@lukaszmatusiewicz ja bym go nie chciał, wolałbym Kane'a lub już nawet Martineza lub Lukaku.

0

@kamilop ze sprzedaży Coutinho i Griezmann możemy dostać, przy odrobinie szczęścia, te 80/100 milionów. 100 milionów + oddać jakiegoś naszego zawodnika + nawet dodać jakie zmienne i myślę że można negocjować kupno Kane'a , a w ostateczności Lukaku lub Martineza ( choć za tych dwóch raczej mniejsze ceny niż za Anglika, choć również nie małe )

0

@eckov zdementował że będą tak duże, ale zapewne nie mało by dostał przy transferze.

0

@klopx No Halland ok. 150 milionów + kwoty dla agenta i/lub ojca zawodnika. Inni zawodnicy wyszli by nieco taniej

3

@Pawel13sz Piękny Harry.

1

@Avatarr też mi się podoba.

0

Ale w tym roku złota piłka to już napewno :D

1

@MesQueUnClub96 dla mnie jest spoko.

0

@AmigoBlancos W zasadzie Valverde to jeden z nielicznych dobrych piłkarzy na ławce. Może jeszcze Rodrygo

1

@Wilczeq ciekawa opinia. Nie krytykuję, ale mógłbyś rozwinąć myśl ?

1

@Ghazul3293 Wina Tuska

7

@JarekS ???????Co mu się z głową stało :)

0

@amanter o jakich prowokacjach mówisz ? Chętnie się doinformuję. Inna sprawa że konflikt jest w Dombasie który jest terytorium Ukrainy i Rosja nie powinna integrować w tamtych regionach.

1

@TheNekro94 Mam nadzieję że nie. Raczej straszą się nawzajem i sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić. Raczej otwartej wojny nie będzie. Szkoda mi Ukrainy że ma takiego sąsiada

0

@xVENUMx cel szczytny,ale narkotyki są niezdrowe. I co tu począć.

5

@tomek8756 generalnie jestem większym zwolennikiem decentralizacji władzy. Myślę że w Polsce samorządy mogły by dostać taką moc decyzyjną.

0

@RobiS #TeamFilmy

3

@zadafcb nie no wiadomo, lepiej siedzieć i żyć z zasiłków bo jak wszyscy wiemy pieniądze rosnoą na drzewach.

1

@AmigoBlancos Chust dowołany, Liverpool będzie pokonany :)

10

Cristiano Ronaldo JR. spotyka swojego idola :D
https://zapodaj.net/541cc074b1ac7.jpg.html

33

@BarcaInfo miły gest z ich strony.

1

@HarryKane009
Zawsze miło że jest dodatkowa osoba do prowadzenia dyskusji na wiele ciekawych tematów. Witamy.
Ps. Nawiązując do sytuacji kadrowej Barcelony. Kiedy transfer wariacie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?