Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@MESSIah16 Oczywiście, że każdy może grać w piłkę, ale:
Poziom męskiego footballu > poziom żeńskiego footballu
0
@Kengo Ale fajny :)
2
@leonek160 jakaś fuzja Neymara z Najmanem :D
1
@TSWKRK Bayern, aczkolwiek jeżeli PSG doszło by do finału to może Neymar przedłużyłby kontrakt. Dylematy
0
@Maker0 Kane ma 188 cm. Jak dla mnie dobry kandydat :)
1
@Remi70 to że sprawdziła czyjeś dane jest oczywiście karygodne, ale ja naprzykład czułbym się nie swojo gdybym do chłopaka miał zwracać się żeńskim imieniem lub na odwrót.
0
@lukas10 A na koniec Pep eliminuje w finale Real :)
0
Potężny Eric :)
0
@tbas Ja dalej Neymara nie chcę. Choćby miał w tym meczu jeszcze trzy asysty i strzelił 5 bramek.
0
To może jednak Neymar przedłuży ten kontrakt z PSG :)
1
@AmigoBlancos A ja odpalę Pokemony.
0
@marcin000019 mój błąd, niestety jak piszę na klawiaturze to czasem takie literówki mają miejsce :)
0
@maroon Ale do tego nie przyczynił się człowiek. Obecnie to w dużej mierze ludzie odpowiedzialni są za niszczenie naszej planety.
0
@Przemek2323 Ja nawet nie wiedziałem że Kucharski był posłem :D
3
@xBoMBoWiECx jak tak w ogóle można :D Chociaż przez wzgląd na kulturę osobistą mógł jej ustąpić, ale rzeby o tym w wiadomościach mówić XD
0
@daniel32778 To również prawda :)
7
A w ,,Wiadomosciach" o tym że Putin ma problem z Navalnym bo zbliżają się wybory parlamentarne w Rosji. Gdyby one jeszcze były demokratyczne, a nie ustawione XD
1
@clyde Będzie dobrze.
0
@msmsms Przynajmniej wiceminister edukacji.
0
No to wyjątkowo pesymistyczna końcówka ,,faktów". O tym że Bałtyk i rafy koralowe umierają i to bardzo szybko. Ech, ludzie są okropmi.
6
@Chakalaka Jak za komuny. Wszystko musi być ,,Narodowe"
14
Jak mnie teraz zdenerwował wiceminister edukacji. Tak kurna, nie ma czegoś takiego jak prawa zwierząt i nazywa to ideologią. Niech ten cały rząd poda się do dymisji. Zrobią chociaż jedną dobrą rzecz.
0
@Quavosk niech jeszcze biorą pod uwagę dane o zachorowaniach z Ugandy. Myślę że byliby do tego zdolni XD
2
@Wilczeq Najlepszy minister zdrowia :D
46
A tak dobrze szło:
https://zapodaj.net/f2487157b7b04.jpg.html
9
@barcelonaLM Kurna, tu dymy na Ukrainie, tu przy Tajwanie. Jeszcze brakuje żeby Podlasie ogłosiło niepodległość.
1
@Lionel_Messi10 I wszystko jasne :)
0
@Wilczeq jakiego koloru skóry był napastnik ?
14
@Hopner15 Rok 2077. Wytrzymajmy jeszcze dwa tygodnie.
1
@xBoMBoWiECx Kurcze, to słabo. On przywrócił by temu klubowi dobre imię :D