Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Odpuścić Norwega i spróbować kupić Kane'a.
5
Jeszcze dajcie oficjalkę Kane'a i będzie cudownie.
0
@tomek8756 no tak, takich rzeczy należało się spodziewać.
1
@SonBarcaGoku wszystko się okaże w letnim okienku. Myślę że ze sprzedaży Coutinho i Griezmanna dało by radę otrzymać taką kwotę, a oddać Tottenhamowi można spróbować np. Pjanicia
1
@SonBarcaGoku w tym okienku raczej najwięcej za Hallanda, te ok 150 milionów, Inter może nie chcieć pozwolić odejsc Lukaku. Myślę że realne by było dać za Kanea 80 milionów + oddać jeszcze jakiegoś naszego piłkarza. Jeżeli sam piłkarz będzie nalegał na transfer jest szansa że się uda.
4
@amanter tylko pytanie który on jest u Laporty w kolejności. Nie wiem czy gazety nie podawały że jest to dopiero opcją C.
1. Halland
2. Lukaku
3. Harry
Mam nadzieję że za Hallanda Borusia zażyczy sobie z miliard, Lukaku Inter nie puści i weźmiemy pięknego Anglika.
8
@Mns21 już bez przesady, ludzie robią aferę jakby nie wiadomo co zrobił. Został zarejestrowany, dostał szczepionkę i po temacie. Za system odpowiada Dworczyk.
1
@wroclawianin89 to też prawda. Ale mieć takiego Kanea i nie popełnić takiego błędu jak z Suarezem tzn. Kane u nas gra, a w międzyczasie szukamy jakiejś innej przyszłościowej 9 żeby ktoś był jak zakończy karierę.
0
@Messibestplayerintheworld Oj zdecydowanie Kane>Halland
0
@roberto1212 Oj, boję się że jednak uprą się na Hallanda lub Lukaku. Mam nadzieję że Laporta pozytywnie zaskoczy.
1
@Yosemite Dawać mi go do Barcy, a nie jakiegoś Hohlanda.
1
@FCB24 Kane jest jednym z lepszych obecnie napastników i oby do nas trafił.
0
@JohnnyBarca wspaniały napastnik, dużo lepsza kandytatura na 9 niż Halland
2
@NaFazieHitman lepiej Griezmanna byłoby sprzedać niż wymienić na Neymara. Chociaż za te 50-60 milionów.
1
@cat_r37 Harry Kane, i oby udało się go kupić.
3
@adambądkowski93 Brawa dla strażaka i dla bukmachera.
1
@avanes Jak on mógł, postawić go przed trybunałem stanu.
1
@Pawelsky Spróbować kupić Harryego Kanea. Moim zdaniem o wiele lepszy kandydat.
4
@Pawelsky nie chciałbym, ani czegoś takiego, ani Norwega w naszym zespole.
0
@SamuraJack Angielskiego napastnika z Tottenhamu. Halland, ok jest młody i bardzo dobry, ale 150 milionów to za drogo. Ma klauzule 75 milionów za rok, ale nam jest potrzebny napastnik na już. Kane myślę byłby dobwyjęcia za jakieś 80 milionów + oddać jakiegoś zawodnika od nas.
1
@Pawel13sz jakby nie chciał iść na wypożyczenie to bym sprzedał, ale nie za miskę ryżu. Takie 15-20 milionów, i niech go biorą.
31
@FC1899Barca A dlaczego miał się nie zaszczepić ? Został zarejestrowany, to poszedł i się zaszczepił. To Dworczyk odpowiada za system. W tym co zrobił nie ma nic złego.
3
@Pawel13sz Goat wśród napastników :)
4
Według sondażu przeprowadzonego w Rosji, najbardziej atrakcyjnym mężczyzną w tym kraju jest Władimir Putin.
8
@JarekS oj takiego POTĘŻNEGO Anglika bym u nas zobaczył. Zobaczymy co to będzie w tym okienku transferowym. Ja bym preferował Kanea od Hallanda
0
@matirix20 za mniej niż 100 milionów to go nie puszczą.
0
@PatrykBarcelona Fus ro dah :D
1
@Maciek98 po pierwsze Martin jest Duńczykiem ;). Po drugie Coutinho i Griezmanna lepiej byłoby sprzedać i kupić zamiast Hallanda Harry'ego Kanea. Wtedy nie ma aż takiego bólu głowy od wyboru ;)
7
Taki skład na następny sezon byłby świetny. tylko trenerem Koeman oczywiście:
https://zapodaj.net/24a179d443698.png.html
0
W związku z tymi plotkami dotyczącymi Neymara, trochę mam nadzieję, że PSG sobie wygra w tym roku ligę mistrzów i Neymar przestanie mieć jakieś głupie pomysły z powrotem do nas.