Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Uwielbiam Roberta Makłowicza :D
0
@msmsms to prawda. Po prostu żeby nie popełnić błędu jak z Suarezem, że mamy super napastnika, ale następcy żadnego
0
@msmsms Brać Lukaku lub Kane'a i w międzyczasie szukać kogoś młodego i utalentowanego. ( ja bym preferował Kane')
2
@Bocheno1 każdy może grać gorzej, ale nie wydaje mi się.
1
@Bocheno1 weź nie strasz :)
1
@xBoMBoWiECx +100 milionów i jakiś Griezmann lub inny Dembele.
2
@Esio Na niekorzyść Hallanda przemawia cena. Te 150 milionów to zdecydowanie za drogo. Do tego dochodzą prowizje, które nawet jeżeli będą mniejsze niż podawali dziennikarze, na pewno nie będą małe. Jest wielu innych napastników którzy gwarantują dużo goli na sezon np. Kane, Lukaku, Martinez itp.
1
@BarcaInfo jakby ktoś do mnie dzwonił o 1 w nocy, zareagowałbym podobnie :D
0
@Yosemite Dawać go do Barcelony :D
0
@tbas każdemu się zdarza gorszy mecz, po za tym to była kadra, a tam wszyscy czasem grają gorzej. Myślę że by się u nas sprawdził. Ale to nie kibice mają moc sprawczą przy transferach więc pozostaje czekać. Jakąś 9 w tym okienku raczej sprowadzą, tylko mam nadzieję że nie będzie to opcja budżetowa i za rok Halland, tylko jednak klasowy zawodnik.
23
@barpol11 Odpowiem Ci. W żaden sposób ich to nie krzywdzi, po prostu lubią mieć przywileje. Oni mogą Cię obrażać do woli, ale ty kiedy zwrócisz uwagę na ich kolor skóry to już jesteś rasistą.
0
@tbas jeszcze za darmo to ok, ale z rozsądną pensją 15-20 milionów maksymalnie i bez żadnych premi za podpis itp.
0
@ShawnC Co ma narodowość do umiejętności ? Kane to obecnie jedna z najbardziej wszechstronnych ,,9". Strzela, asystuje, potrafi rozegrać.
3
W związku z tym, że potrzebujemy w drużynie napastnika, postanowiłem zmienić awatar na najlepszego kandydata. Na Angielskiego napastnika z białej części północnego Londynu, z drużyny nazywanej kogutami. Mam nadzieję że do transferu Norwega nie dojdzie i na Camp Nou zawita POTĘŻNY Harry Kane.
1
@Emhyr to oby Laporta nie chciał
0
@tbas w przyszłym roku jeszcze spoko, ale w tym nie ma mowy. Nam potrzebna jest klasowa i typowa 9 w tym roku, więc trzeba kogoś sprowadzić. Myślę że jest szansa w jakiejś metodzie np. Sprzedać Griezmanna i Coutinho to może te 100 milionów by było do tego jeszcze oddać jakiś naszych zawodników np. Pjanić, Umtiti. Jeszcze jakby zawodnik sam chciał odejść to widzę szansę na takie rozwiązanie.
0
@tbas Za drogi. Jest wielu innych bardzo dobrych napastników. Ja najbardziej by próbował Kane'a ( mimo wszystko myślę że wyszedł by taniej niż Norweg), ale w alternatywnie są jeszcze Lukaku, Martinez, Mallen.
0
@socha To niech da kto inny. Jeżeli te prowizje to była prawda to ja Norwegowi podziękuję.
24
Pamiętajcie. Jeżeli pójdziecie do więzienia za niepłacenie podatków, to będziecie żyli z podatków innych ludzi, dlatego że nie chcieliście płacić podatków. STONKS
1
NIE dla Hallanda w Barcelonie.
12
@BulaKG tacy zawodnicy powinni brać przykład z Alvesa. Ten pokazał klasę i charakter :)
8
@BulaKG oczywiście że są przewrażliwieni. Był mecz, emocje, to i padły wyzwiska. To że powiedział ,,pieprzony czarnuchu" nie ma nic do żeczy. Jasne mógł pierwszy człon sobie darować, ale bez przesady, wielki mi rasizm. Jakby Diakhaby powiedział do innego piłkarza ,, pieprzony białasie" nikt by się ie bulwersował i zostali by na boisku grać. Ale wiadomo, lepiej wykorzystywać przywileje i iść do szatni płakać.
2
Jak najdalej z nim i z Hallandem od Barcelony.
0
@klaudek10 Faktycznie, dzięki :)
1
@pafcioxxx tak, przed meczem były cztery punkty straty, więc przy remisie zostały by trzy i mecz bezpośredni.
0
@Rust_Cohle Ter Stegen
0
@Barca_Big_Moment fajnie że się zreflektował, ale jak już to transfer w przyszłym roku najwcześniej, o ile nie później.
0
@tbas za ,,rzekomą hipokryzję". Oczywiście że miał takie prawo i po prostu jest to wina awarii systemu za który odpowiada Dworczyk. Po prostu wiele osób zażucało Hołowni tą rzekomą hipokryzje i dla tego prezydent mógł podpiąć się do tych ludzi, a jednak tylko tak delikatnie to wytknął. Moim zdaniem niesłusznie, ale jak napisałem. Taki nieszkodliwy tweet ;)
0
@norbi77 nie zauważyłem tego ,, dla ludzkiej słabości", ale mógł to zrobić ostrzej. Jak dla mnie taki nieszkodliwy tweet ;)
1
@tbas za tweeta, w którym mógł obsmarować przeciwnika politycznego za rzekomą hipokryzje, ale tego nie zrobił. To że na kogoś nie głosował, nie zagłosowałbym i nie jestem zadowolony z jego prezydentury, nie oznacza że wszystko co napisze jest złe i go nie szanuję.