Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 To również prawda :)
7
A w ,,Wiadomosciach" o tym że Putin ma problem z Navalnym bo zbliżają się wybory parlamentarne w Rosji. Gdyby one jeszcze były demokratyczne, a nie ustawione XD
1
@clyde Będzie dobrze.
0
@msmsms Przynajmniej wiceminister edukacji.
0
No to wyjątkowo pesymistyczna końcówka ,,faktów". O tym że Bałtyk i rafy koralowe umierają i to bardzo szybko. Ech, ludzie są okropmi.
6
@Chakalaka Jak za komuny. Wszystko musi być ,,Narodowe"
14
Jak mnie teraz zdenerwował wiceminister edukacji. Tak kurna, nie ma czegoś takiego jak prawa zwierząt i nazywa to ideologią. Niech ten cały rząd poda się do dymisji. Zrobią chociaż jedną dobrą rzecz.
0
@Quavosk niech jeszcze biorą pod uwagę dane o zachorowaniach z Ugandy. Myślę że byliby do tego zdolni XD
2
@Wilczeq Najlepszy minister zdrowia :D
46
A tak dobrze szło:
https://zapodaj.net/f2487157b7b04.jpg.html
9
@barcelonaLM Kurna, tu dymy na Ukrainie, tu przy Tajwanie. Jeszcze brakuje żeby Podlasie ogłosiło niepodległość.
1
@Lionel_Messi10 I wszystko jasne :)
0
@Wilczeq jakiego koloru skóry był napastnik ?
14
@Hopner15 Rok 2077. Wytrzymajmy jeszcze dwa tygodnie.
1
@xBoMBoWiECx Kurcze, to słabo. On przywrócił by temu klubowi dobre imię :D
0
@PatrychoO no to ja bym kupił. Jak się zdecydujesz to pochwal się co dostałeś ;)
2
@Pawel13sz Pekhart 21 bramek. Neymar 6 bramek.
Pekhart > Neymar
1
Właśnie zacząłem sobie oglądać Pokemony. Jeju, jaka to była fajna kreskówka.
3
@damian777 do niech te kluby dadzą kasę i niech sobie go biorą.
3
@Yosemite może nie będzie tak źle, bo zawsze może od nowego sezonu być naszym zawodnikiem ;)
0
@PatrychoO A jest chociaż napisane w jakim stanie są. Tak żeby nie wysłali jakiejś poszarpanej. Myślę że można zaryzykować :)
1
@PatrychoO jeżeli koszulka nowa, to można spróbować. Fajna zabawa może być :)
0
@Encore Dembele, Coutinho i Griezman i za niego napastnika np. Kane/Lukaku/Martinez. Hallandowi mówię nie.
0
@LuisSalvano niezależnie ile byśmy dostali, wolałbym mieć kwotę z transferu niż podstarzałego Brazylijczyka
0
@barcelonaLM no i kozak wieści.
0
@Transu96 budżet 350 tyś.
Platforma PC
Jak chcesz to możesz doradzić.
Formacja 4-5-1
1
@Pawel13sz co począć, taki się trafił :)
0
Co La Rambla sądzi o składzie ? :
https://zapodaj.net/0cf1ae3cb05f4.png.html
0
@Gappeq być może, chociaż z 3 obrońców gramy dobrze. ( meczu z Valladolid nie liczę bo byliśmy po przerwie reprezentacyjnej). Zobaczymy co Koeman wykombinuje i oby były 3 punkty.
9
@JANEK777 ,,aborcyja fascynacja". To niezłe hobby, odbieranie dzieciom szansy na życie. O nazywaniu tego zabawnym nie wspomnę. Normalnie beczunia.