0

@daniel32778 To również prawda :)

7

A w ,,Wiadomosciach" o tym że Putin ma problem z Navalnym bo zbliżają się wybory parlamentarne w Rosji. Gdyby one jeszcze były demokratyczne, a nie ustawione XD

1

@clyde Będzie dobrze.

0

@msmsms Przynajmniej wiceminister edukacji.

0

No to wyjątkowo pesymistyczna końcówka ,,faktów". O tym że Bałtyk i rafy koralowe umierają i to bardzo szybko. Ech, ludzie są okropmi.

6

@Chakalaka Jak za komuny. Wszystko musi być ,,Narodowe"

14

Jak mnie teraz zdenerwował wiceminister edukacji. Tak kurna, nie ma czegoś takiego jak prawa zwierząt i nazywa to ideologią. Niech ten cały rząd poda się do dymisji. Zrobią chociaż jedną dobrą rzecz.

0

@Quavosk niech jeszcze biorą pod uwagę dane o zachorowaniach z Ugandy. Myślę że byliby do tego zdolni XD

2

@Wilczeq Najlepszy minister zdrowia :D

46

9

@barcelonaLM Kurna, tu dymy na Ukrainie, tu przy Tajwanie. Jeszcze brakuje żeby Podlasie ogłosiło niepodległość.

1

@Lionel_Messi10 I wszystko jasne :)

0

@Wilczeq jakiego koloru skóry był napastnik ?

14

@Hopner15 Rok 2077. Wytrzymajmy jeszcze dwa tygodnie.

1

@xBoMBoWiECx Kurcze, to słabo. On przywrócił by temu klubowi dobre imię :D

0

@PatrychoO no to ja bym kupił. Jak się zdecydujesz to pochwal się co dostałeś ;)

2

@Pawel13sz Pekhart 21 bramek. Neymar 6 bramek.
Pekhart > Neymar

1

Właśnie zacząłem sobie oglądać Pokemony. Jeju, jaka to była fajna kreskówka.

3

@damian777 do niech te kluby dadzą kasę i niech sobie go biorą.

3

@Yosemite może nie będzie tak źle, bo zawsze może od nowego sezonu być naszym zawodnikiem ;)

0

@PatrychoO A jest chociaż napisane w jakim stanie są. Tak żeby nie wysłali jakiejś poszarpanej. Myślę że można zaryzykować :)

1

@PatrychoO jeżeli koszulka nowa, to można spróbować. Fajna zabawa może być :)

0

@Encore Dembele, Coutinho i Griezman i za niego napastnika np. Kane/Lukaku/Martinez. Hallandowi mówię nie.

0

@LuisSalvano niezależnie ile byśmy dostali, wolałbym mieć kwotę z transferu niż podstarzałego Brazylijczyka

0

@barcelonaLM no i kozak wieści.

0

@Transu96 budżet 350 tyś.
Platforma PC
Jak chcesz to możesz doradzić.
Formacja 4-5-1

1

@Pawel13sz co począć, taki się trafił :)

0

Co La Rambla sądzi o składzie ? :
https://zapodaj.net/0cf1ae3cb05f4.png.html

0

@Gappeq być może, chociaż z 3 obrońców gramy dobrze. ( meczu z Valladolid nie liczę bo byliśmy po przerwie reprezentacyjnej). Zobaczymy co Koeman wykombinuje i oby były 3 punkty.

9

@JANEK777 ,,aborcyja fascynacja". To niezłe hobby, odbieranie dzieciom szansy na życie. O nazywaniu tego zabawnym nie wspomnę. Normalnie beczunia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?