Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah w pierwszej połowie bym gwizdnął, w drugiej absolutnie. Po prostu potknął się na piłce
1
@AmigoBlancos Tu nie ma co zwalać na kontuzje w Realu. Barcelona zagrała beznadziejną 1 połowę i zaczęła coć grać w drugiej. Real wygrał zasłużenie.( a tak w kwestii zakładu, to avatarek Benzemy czy Kroosa ? :) )
0
@taris Pytanie czy my nie sfrajerzymy z kimś do końca sezonu
1
Szkoda że dopiero teraz.
0
Równie dobrze te koszulki mogły by być na następny sezon. Duże lepsze niż to co przygotowała Nike
3
@SuperPatsonFCB Priorytety :D
0
@arraco bez przesady. Było by upomnienie.
2
Czyli za pewne 3-5-2. Jak dla mnie spoko skład
8
I to jest świetna informacja.
0
@BarcaInfo Kane'a do dawać Barcelony, a nie jakiegoś Hallanda
1
@pawelke3n Player
1
@BarcaForever87 jak dla mnie kozak.
0
@Kiko to dzisiaj też ma być jakaś katastrofa lotnicza?
Czy ty wiesz coś na ten temat ?
1
@michal26
Nie, źle bym się czuł z myślą że uśmierciłem innego człowieka. Jedyna sytuacja jaką jestem wstanie sobie wyobrazić to obrona własna.
0
@AmigoBlancos stadion, jak stadion. Po prostu wygląda jak orlik. Zapewne więcej będzie narzekania na sędziego :)
3
@Derean Eleven, bo tylko ten kanał mam
0
@busquets5 szybciej o 3 sekundy :)
1
@BarcaInfo 2-1 dla nas
7
@Chakalaka to akurat trochę przesada moim zdaniem, chociaż ja też lubię sobie robić żarty z poważnych tematów.
4
@jedrek7000 Jarosław ! Jarosław ! Jarosław !
0
@Bocheno1 ja bym zagrał:
Mingueza - Araujo - Lenglet
Dest - Busquets - De Jong - Pedri - Alba
Messi - Griezmann
2
Oni sobie chyba żarty robią
9
I tak to jest w tej Polsce:
https://zapodaj.net/3f5befa925089.jpg.html
1
@kaamil1910 Bardzo fajna inicjatywa.
0
@dv7wisnia Zoltan zawsze na propsie :)
1
@MesQueUnClub96 Arsę Węger
2
@ptrx Na Eleven, bo tylko taki kanał mam :)
1
@Pawel13sz jak najbardziej :)
2
@Chakalaka Po prostu brak słów.
1
@FC1899Barca Tak strzelił, że piłka u mnie przez okno wleciała :D