Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A odeślą im jakąś replikę czy jak to wygląda ?
0
@JANEK777 2 i 3 zdecydowanie na NIE ! Punkt 1 w ostateczności jeżeli ma to oznaczać otwarcie gospodarki
0
@Rudi35 bardziej w formie mema, choć zapewne by się u nas znalazło trochę osób które tak sądzą. I to nie mało.
9
I tak to wygląda w tej Polsce:
https://zapodaj.net/740563a19bdc7.jpg.html
0
@DonMatteo901 No tak niezwykle rasistowski książka. Zaczyna mi być źle bo jedną z moich ulubiony lektór szkolnych obecnie jest jądro ciemności. Co mam zrobić ?
1
@tbas Tak, lepiej nie pracować i pobierać tylko te 500+ czy inne świadczenia. Ja nie oceniam co robi Korwin tylko co napisał, a napisał mądrze.
7
@Quavosk Akurat tu mądrze pisze.
3
@AmigoBlancos takiego komentatora potrzebujemy :D
1
Szkoda by było gdyby nie udało się go ściągnąć.
0
@Hopner15 tak wnioskuję z wypowiedzi polityków tej partii. Czy to Korwina, Bosaka, tudzież Brauna. Dodatkowo popieranie takich inicjatyw jak ,, Marsz niepodległości" na którym także głoszone są hasła mocno nacjonalistyczne albo i wręcz faszystowskie lub popieranie ONR. Głoszenie haseł, które mogą wskazywać na działania typu ,, Polska dla Polaków" itp.
4
@eckov wszystko fajnie, ale każdy ma inne zdanie. Ja np. uważam konfederacja za partie skrajnie nacjonalistyczną.
1
@Ojciec5tkidzieci Polecam kanał ,,Historia bez cenzury":)
11
@Gaucho Ja tak samo. Mimo że piłkarzem jest bardzo dobrym, ale to po prostu pajac i nic więcej
0
@FCB24 Normalnie. Neymar ma w tym roku 30 lat, a za Dembele można chociaż dostać trochę gotówki.
0
@grubson_bubson poprawione, nie za wygodnie pisze mi się na telefonie :)
1
@LeoMessi1994 Bardzo fajna :)
0
@xHadrix Dzięki, popatrzę. Dostałem niedawno nowy komputer na urodziny ( używany, ale nowy), i wszystkobfajnie, bardzo dobre podzespoły, ale obudowa nie ma czytnika płyt cd. Chyba miejsce ma, ale z tyłu, a to też mało funkcjonalne. Się zastanawiam czy by po prostu nie przełożyć rzeczy z nowego do starej obudowy. Chyba by się wszystko zmieściło.
0
@Pioter no i fajnie.
0
@13th a co one takie drogie, że licytacje trzeba urządzać ?To nie lepiej pójść do biedronki czy innej żabki i sobie kupić. Pomijam że jest masa lepszych lodów od tych ekipy
0
@4drian0 ja też rzadko używam, ale jednak i wolałbym takowy czytnik w obudowie mieć. Po za tym, taki na USB jest mniej estetyczny moim zdaniem
0
Patrzysz na obudowy do komputera, i żadna nie ma wbudowanego czytnika płyt cd. I weź tu teraz coś kup.
0
@BarcaInfo byle uniknąć wycinania tej łąkotki będzie ok.
0
@Mizander Griezmana może by United kupiło, Dembele może też ktoś by kupił. PSG i tak raczej by się chciało wymienić niż od nas kupić, a w wymianę wchodzi raczej tylko Griezmann, który raczej niechętnie przeniósł by się do PSG bo jest kibicem Marsyli.
2
@Mizander wolę już sprzedać Francuski gruz i brak powrotu Neymara.
3
Całym sercem za PSG, bo może jak dojdą do finału to Neymar przedłuży umowę :)
0
@PatrykBarcelona napisać do Laport maila, zadzwonić. No opcji jest wiele.
0
@LuisSalvano Może. Niepokoi mnie w tej operacji że nie mamy napastnika. Jak dla mnie Aguero nie byłby wielkim wzmocnieniem, a Halland za rok mnie jakoś nie przekonuje. Jednak najbardziej niepokoi mnie co by było wtedy z Fatim. Oczywiście na ten moment nie wiemy co z jego kolanem, ale jeżeli już by było wszystko dobrze to lepiej dać mu się odbudować i żeby wchodził czasem w meczach lub niektóre grał dłużej albo czasami i po 90 minut. Niestety Neymar grałby raczej podobnie co Messi czyli 90 minut i basta. O jego wynagrodzeniu nie wspomnę. Jak przyjdzie to będę obojętny ( choć tego transferu nie chcę), ale zdania o nim raczej nie zmienię. Boiskowy pajac, nic więcej( i to nie przez to w jaki sposób odszedł)
0
@kuz Oj, oby to były Fake-i. Oby
1
@BarcaInfo no i nie podoba mi się to :(
8
@BarcaInfo XDDD, niech to będzie żart. Dobre źródło ?