0

A odeślą im jakąś replikę czy jak to wygląda ?

0

@JANEK777 2 i 3 zdecydowanie na NIE ! Punkt 1 w ostateczności jeżeli ma to oznaczać otwarcie gospodarki

0

@Rudi35 bardziej w formie mema, choć zapewne by się u nas znalazło trochę osób które tak sądzą. I to nie mało.

9

I tak to wygląda w tej Polsce:
https://zapodaj.net/740563a19bdc7.jpg.html

0

@DonMatteo901 No tak niezwykle rasistowski książka. Zaczyna mi być źle bo jedną z moich ulubiony lektór szkolnych obecnie jest jądro ciemności. Co mam zrobić ?

1

@tbas Tak, lepiej nie pracować i pobierać tylko te 500+ czy inne świadczenia. Ja nie oceniam co robi Korwin tylko co napisał, a napisał mądrze.

7

@Quavosk Akurat tu mądrze pisze.

3

@AmigoBlancos takiego komentatora potrzebujemy :D

1

Szkoda by było gdyby nie udało się go ściągnąć.

0

@Hopner15 tak wnioskuję z wypowiedzi polityków tej partii. Czy to Korwina, Bosaka, tudzież Brauna. Dodatkowo popieranie takich inicjatyw jak ,, Marsz niepodległości" na którym także głoszone są hasła mocno nacjonalistyczne albo i wręcz faszystowskie lub popieranie ONR. Głoszenie haseł, które mogą wskazywać na działania typu ,, Polska dla Polaków" itp.

4

@eckov wszystko fajnie, ale każdy ma inne zdanie. Ja np. uważam konfederacja za partie skrajnie nacjonalistyczną.

1

@Ojciec5tkidzieci Polecam kanał ,,Historia bez cenzury":)


11

@Gaucho Ja tak samo. Mimo że piłkarzem jest bardzo dobrym, ale to po prostu pajac i nic więcej

0

@FCB24 Normalnie. Neymar ma w tym roku 30 lat, a za Dembele można chociaż dostać trochę gotówki.

0

@grubson_bubson poprawione, nie za wygodnie pisze mi się na telefonie :)

1

@LeoMessi1994 Bardzo fajna :)

0

@xHadrix Dzięki, popatrzę. Dostałem niedawno nowy komputer na urodziny ( używany, ale nowy), i wszystkobfajnie, bardzo dobre podzespoły, ale obudowa nie ma czytnika płyt cd. Chyba miejsce ma, ale z tyłu, a to też mało funkcjonalne. Się zastanawiam czy by po prostu nie przełożyć rzeczy z nowego do starej obudowy. Chyba by się wszystko zmieściło.

0

@Pioter no i fajnie.

0

@13th a co one takie drogie, że licytacje trzeba urządzać ?To nie lepiej pójść do biedronki czy innej żabki i sobie kupić. Pomijam że jest masa lepszych lodów od tych ekipy

0

@4drian0 ja też rzadko używam, ale jednak i wolałbym takowy czytnik w obudowie mieć. Po za tym, taki na USB jest mniej estetyczny moim zdaniem

0

Patrzysz na obudowy do komputera, i żadna nie ma wbudowanego czytnika płyt cd. I weź tu teraz coś kup.

0

@BarcaInfo byle uniknąć wycinania tej łąkotki będzie ok.

0

@Mizander Griezmana może by United kupiło, Dembele może też ktoś by kupił. PSG i tak raczej by się chciało wymienić niż od nas kupić, a w wymianę wchodzi raczej tylko Griezmann, który raczej niechętnie przeniósł by się do PSG bo jest kibicem Marsyli.

2

@Mizander wolę już sprzedać Francuski gruz i brak powrotu Neymara.

3

Całym sercem za PSG, bo może jak dojdą do finału to Neymar przedłuży umowę :)

0

@PatrykBarcelona napisać do Laport maila, zadzwonić. No opcji jest wiele.

0

@LuisSalvano Może. Niepokoi mnie w tej operacji że nie mamy napastnika. Jak dla mnie Aguero nie byłby wielkim wzmocnieniem, a Halland za rok mnie jakoś nie przekonuje. Jednak najbardziej niepokoi mnie co by było wtedy z Fatim. Oczywiście na ten moment nie wiemy co z jego kolanem, ale jeżeli już by było wszystko dobrze to lepiej dać mu się odbudować i żeby wchodził czasem w meczach lub niektóre grał dłużej albo czasami i po 90 minut. Niestety Neymar grałby raczej podobnie co Messi czyli 90 minut i basta. O jego wynagrodzeniu nie wspomnę. Jak przyjdzie to będę obojętny ( choć tego transferu nie chcę), ale zdania o nim raczej nie zmienię. Boiskowy pajac, nic więcej( i to nie przez to w jaki sposób odszedł)

0

@kuz Oj, oby to były Fake-i. Oby

1

@BarcaInfo no i nie podoba mi się to :(

8

@BarcaInfo XDDD, niech to będzie żart. Dobre źródło ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?